Vai Tu ēst austeres Kaut Grūtnieces?

Grūtniecības laikā, daži pārtikas produkti, kas ir droša normālos apstākļos kļūt kaitīgs. Daudz grūtniecēm var būt bažas par pievienojot atsevišķus pārtikas produktiem to diētu, bet gaida, un austeres ir viens no tiem. Bet vai jūs varat ēst austeres grūtniecības laikā?

Austeres ir gardēžu delikatese, un tas var pat būt viens no jūsu mīļākie pārtikai jebkad. Bet ir austeres grūtniecības laikā uzskatīja droši?

Tā kā šajā posmā savu dzīvi laikā, jūs esat atbildīgs par sevi un par bērnu, kas dzemdē. Tas ir iemesls, kāpēc veselīgs dzīvesveids ir vēl būtiskāka šajā laikā. Tātad, lai notīrītu savas šaubas par to, austeres patēriņš šeit ir mūsu mazā rokasgrāmata jums.

Priekšrocības austeres

Austeres ir domājams, ir pildīta ar daudzām uzturvielām, un to patēriņš, domājams, ir daudz veselības pabalstus. Dažas no tām ir:

  • Austeres ir maz kaloriju, kas padara tos lieliska izvēle tiem, kas cenšas saglabāt savu svaru pārbaudi.
  • Austeres ir arī zems tauku un bagāta ar olbaltumvielām. Patiesībā, tie ir ideāls liesa olbaltumvielu avots, kas pievienots diētu reizi brītiņa.
  • Austeres ir lielisks dabisks avots cinka. Tikai 3 oz daļa, domājams, satur 67 mg cinka, kas ir viens no daudzajiem svarīgas minerālvielas nepieciešamas grūtniecības laikā.
  • Austeres ir arī laba sirds. Tie satur svarīgu veselīgus minerālus, tostarp omega 3 taukskābju, magnija, kālija un E vitamīnu, kas visi ir domājams, lai mazinātu iekaisumu un samazināt sirds slimību risku.

Kaut arī austeres ir pildīta ar daudzām veselības ieguvumiem, kas var būt izdevīgi grūtniecēm, medicīnas speciālisti iesaka ierobežot patēriņu šīs jūras veltes. Kāpēc?

Kāpēc Limit Ēšanas Austeres grūtniecības laikā?

Īkšķis noteikums, lai īstenotu drošai ēšanas grūtniecības laikā, ir izvairīties patērē jebkurš dzīvnieku gaļu, kas ir izejvielas. Sadaļā termiski apstrādāta vai neapstrādāta gaļa, domājams, ir daudz baktērijas, kas var izraisīt infekciju, un dažkārt var šķērsot jūsu placentāro barjeru, liekot jūsu augošo bērnu riskam.

 • Grūtnieces ir nomākts imūnās sistēmas un austeres (izejas), tiek uzskatīts par vienu no biežākajiem iemesliem jūras veltes saistīto saindēšanās ar pārtiku. Neapstrādātas austeres grūtniecības laikā, nekādos apstākļos, kas ir ārpus vēlams.
 • Saskaņā ar vārītu austeres var izraisīt kuņģa un zarnu trakta problēmas, un var arī izraisīt smagas infekcijas jūsu auglim. Faktiski, tas tiek uzskatīts arī radīt neiroloģisku bojājumu, un aborts.
 • Vārītas austeres, no otras puses, vai ir daudz veselības pabalstus, un tas var būt mēreni izdevīga patērēts grūtniecības laikā.

Kā patērēt austeres grūtniecības laikā?

Uztura speciālisti un eksperti iesaka patēriņu austeru mēru grūtniecības laikā.

 • Neapstrādātas austeres ir jāizvairās visos izmaksas; Tomēr, vārīti austeres var baudīt katru reizi, bet otrajā grūtniecības trimestrī.
 • FDA iesaka ierobežot apjomu veltes grūtniecības laikā, jo daudz zivju un citu jūras veltes satur toksiskas ķīmiskas vielas, kas rada kaitējumu jaunattīstības bērnam.
 • Ir arī ieteicams, lai izvairītos patērē austeres pirmajā un trešajā trimestrī.
 • Pārliecinieties, ka visi austeres, ka jūs patērē pilnībā pagatavoti (vēlams zem uzraudzībā), un ir cieta tekstūra.
 • Tā ir arī laba ideja, lai patērēt austeres un citus jūras veltes vai dzīvnieku olbaltumvielas to svaigā veidā, nevis uzglabāt tos ledusskapī uz dažām dienām.

Ja jums ir kādi jautājumi par patēriņa austerēm grūtniecības laikā, apmeklējiet savu veselības aprūpes sniedzēju. Seafood var mijiedarboties ar noteiktām zālēm, tādēļ, ja jums ir veikt dažas piedevas vai narkotikas, jūs varētu vēlēties apspriest to ar savu ārstu.