Vai jūs ēdat garnelēm grūtniecības laikā?

Grūtniecība rada par vairākām izmaiņām jūsu ķermeņa, kā arī diētu! Jūsu mīļākie pārtika pēkšņi kļūst par tabu, un jums var lūgt uz laiku atteikties no dažiem ļoti mīlēja munchies.

Vai jūs ēdat garnelēm grūtniecības laikā? Vai nav fret. Tas ir nepieciešams solis, kas ir jāveic katrai grūtniecei, jo nepieciešama stunda ir padarīt pareizo pārtikas izvēli, lai palīdzētu atbalstīt izaugsmi jūsu bērnam.

Ja jūs neesat darījuši, ka jau nolikt sarakstu pārtikas pievienot, un tiem, lai izvairītos no šiem pāris nedēļās, un, ja jūs esat iestrēdzis ar šaubām par jūras veltēm, šeit ir kaut kas, lai palīdzētu jums iegūt sakārtoti.

Vai ir droši ēst garnelēm grūtniecības laikā?

Jums var rasties kārdinājums patikt šos sviests ķiploku garneles, bet jāgaida … ir garneles tiešām droša izmantošanai pārtikā grūtniecības laikā?

Let ‘s dod jums sliktas ziņas pirmās. Gandrīz visi veltes veidi ir vislabāk izvairīties grūtniecības laikā. Seafood neatkarīgi no to labs avots olbaltumvielu taukiem un minerālvielām, kas ir nepieciešamas, lai normālu augšanu jūsu auglim, bet arī nāk pildīta ar kaitīgiem toksīniem.

Kāpēc Garneles kuriem jāizvairās grūtniecības laikā?

Ūdens piesārņojums ir radījis in uzkrāšanos toksisko ķīmisko vielu jūras dzīvi, kas padara jūras veltes patēriņš problemātiskāka nekā iepriekš pieaugumu.

 • Tas ir ieteicams, lai izvairītos patērē jūras veltes pasniedz restorānos grūtniecības laikā. Tā kā tie ir vairāk iespējams, ir nepietiekami, un var nesagatavot tīrā vidē, kā mājās.
 • Ja esat pārliecināts, ka garneles esat iegādājies ir no drošas saldūdens avots, jūs varat patērēt to dažkārt lūgusi atzinumu par veselības aprūpes sniedzēja.

Riski no ēšanas Garneles grūtniecības laikā

Patērē garneles, jo īpaši izejvielu garneles ir ļoti kaitīgs grūtniecības laikā, un, domājams, ir saistīts ar vairākiem veselības riskiem including-

 • Patērē izejvielas garneles var radīt risku, ka pārtikas saindēšanās. Kā neapstrādāta jūras veltes mēdz saturēt dažus parazītus, kas var kaitēt gremošanas sistēmu.
 • Seafood satur augstu toksisko vielu, piemēram, dzīvsudrabs, kas, domājams, ietekmēs mazuļa nervu sistēmas attīstību.
 • Garneles, kas iegūti no piesārņotām upēm un ezeriem satur arī augstu polihlorēto bifenilu, kas arī var radīt veselības apdraudējumu savam mazulim.
 • Listeria piesārņojums ir iespējama arī uz izejvielu garnelēm, kas var izraisīt letālu asins saindēšanās un citas infekcijas jūsu auglim patēriņu. 

Kā ēst garnelēm droši grūtniecības laikā

Lai gan tas ir labākais, lai izvairītos no patērē garneles grūtniecības laikā, ja ārsts ir labi ar domu, var patērēt to neregulāri. Šeit ir daži veidi, kā jūs varat patērēt garneles droši grūtniecības laikā un mazinātu iespējamos veselības riskus jūsu auglim.

 • Pārliecinieties, ka jūs pavārs garneles labi. Lielākā daļa garneles sarkt, kad vārīti perfekti, un miesa parasti kļūst perlamutra un necaurredzamu.
 • Pavārmāksla garneles pilnīgi nodrošinās, ka visi iespējamie infekcijas izraisītāji tiks nogalināti.
 • Tā ir arī laba ideja, lai iesaldēt garneles 24 stundas pirms gatavošanas It tas arī nogalināt labs skaits organismu.
 • Sālīšana un konditorejai garneles ir arī iespējams, lai padarītu to drošāku patērēt.
 • Jūs varat arī apsvērt patērē kūpinātas garneles pēc konsultēšanās ar ārstu.
 • Ja jūs cooking savu ēdienu cepeškrāsnī, lai tas paliek atlikušo siltumu uz dažām minūtēm, pat pēc tam, kad tas ir vārīti.
 • Tā ir arī lieliska ideja, lai izvēlētos svaigu produkciju jūsu maltītes grūtniecības laikā. Konservēti pārtikas pakas daudz konservantus, kas var būt arī kaitīga jūsu bērnam.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēs jums izdarīt pareizo lēmumu, kad runa ir par izvēloties savu pārtiku grūtniecības laikā.

Kā jūs varat secināt no iepriekš sniegtās informācijas, ir daudz potenciāli bīstamu veselības riskiem, kas saistīti ar patēriņu garnelēm, un tas ir labākais, lai izvairītos no to lieto uzturā grūtniecības laikā.