Vai es varu ēst mīdijas grūtniecības laikā?

Grūtniecības laikā, tas ir svarīgi, lai ēst pareizo pārtiku. Tas attiecas ne tikai tāpēc, ka veselīgs uzturs palīdz nodrošināt gan jums, gan jūsu mazulim ar uzturvielu jums ir nepieciešams, lai atbalstītu jūsu šūnas procesus, bet arī tāpēc, ka izvairīties no atsevišķiem pārtikas produktiem, palīdz novērst risku iedarbības toksīniem un baktērijām, kas var bojāt bērnam. Mīdijas ir droši grūtniecības laikā noteiktos apstākļos. Tagad mēs runājam par varu ēst mīdijas grūtniecības laikā?

Grūtniecība Health

Ir divi iemesli, tas ir svarīgi, lai nepakļautu sevi avotiem baktērijām grūtniecības laikā. Pirmais ir tas, ka jūsu imūnā sistēma ir daudz mazāk aktīva grūtniecības laikā – tas palīdz saglabāt jūsu šūnas no uzbrūk jūsu augošo bērnu, paskaidrojiet DRS. Michael Roizen un Mehmet Oz savā grāmatā “Tu: bērnu.” Otrs iemesls ir tas, ka dažas baktērijas var šķērsot placentu un bojājumu vai nogalināt kādu jaunattīstības auglim.

čaulainais

Gliemenes var būt avots daudzu vitamīnu un minerālvielu, kā arī olbaltumvielu, bet tie arī ir potenciāls ostu bīstamas baktērijas. Viens no visbiežāk baktērijas gliemežus, austeres, ēdamgliemenes un citu vēžveidīgo ir Vibrio vulnificus, kas ir nūjiņveida baktēriju sugas, kas spēj izdzīvot augstas sāls vidē jūras ūdeni. Vibrio ir cēlonis pārtikas saindēšanās no ēšanas jēla vai termiski nepietiekami vēžveidīgos, izskaidro patērētāju informācijas vietni SafeOyster.org.

Infekcija ar Vibrio

Tas nav zināms, vai Vibrio baktērijas var šķērsot placentu, bet ir daudzas citas sugas, baktērijas, kas atbildīgas par saindēšanos ar pārtiku, kas var šķērsot, kas nozīmē, tas ir labākais, lai izvairītos no iespējamā riska Vibrio infekciju. Parastos, veseliem pieaugušajiem, Vibrio izraisa kuņģa-zarnu trakta simptomi, ieskaitot caureju un nelabumu, bet grūtniecēm – sakarā ar to nomākts imūnās sistēmas – Vibrio infekcija var būt daudz nopietnākas.

gliemene patēriņš

Mīdijas parasti nav jēli, kas nozīmē, ka viņi ir mazāk varētu būt infekcijas avots vai pārtikas izraisītām slimībām, nekā neapstrādāta čaulas. Tomēr, AmericanPregnancy.org brīdina, ka, ja jūs gatavojas ēst mīdijas, jums ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka viņi labi novāra. Lai būtu drošs, gatavot mīdijas un citus vēžveidīgos, līdz savas čaulas atvērtiem un atmestas visas gliemenes, kas nav atverami paši gatavošanas laikā.

gliemene Uzturs

Ar brīdinājumu, ka mīdijas ir labi izceptas, viņi tiešām ir ļoti labi avoti vairāku svarīgu uzturvielu, skaidro 1990 rakstu “Journal of American diētiski asociācija.” Tāpat kā daudzi citi vēžveidīgie, viņi augstu olbaltumvielu un minerālvielu cinka. Viņi arī diezgan augsts dzelzs, kas jums ir nepieciešams grūtniecības laikā, lai palielinātu savu asins apjomu. Visbeidzot, mīdijas ir ar zemu tauku saturu, padarot tos sirds veselīgu.