Toiduallergia lööve Face Baby

Võimalik, et teie laps on allergia eriti kui seal on ajaloo ekseem, astma, lill allergia või toidu allergia perekonnas. Üks võimalus vähendada allergia on pakkuda ainult esimese kuue kuu jooksul. Kui teil on ema, kes ei ole rinnaga, siis saate:
1. Küsi abi piima doonorite sõprade või teiste naisi, kes on ka rinnaga väikelastele (antud juhul siis peaks salvestama ajaloo naised, kelle piima tarvitatakse teie laps, arvestades teie laps ei tohiks seksida mehe ema).
2. Võite konsulteerida oma arstiga, mis valemiga, mis sobivad teie beebi.
Kui hakkate kasutusele tahke toidu, kaaluge toidud, mis võivad vallandada allergilisi reaktsioone ükshaaval näeksite toimuvad reaktsioonid, kui teie laps kasutab neid. Näited toidud, mis võivad põhjustada allergiat on: piim, oad, kala, veiseliha, kana, munad ja palju muud, mida saab proovida. Tasub meeles pidada, et sa ei tohiks kehtestada nende toidu enne kuue kuu.

Foods, mis võib põhjustada allergiat

Ülaltoodud koostisosad on peamised koostisosad, mis võivad põhjustada allergiat. Ära unusta, et derivaadid või nende derivaate võib olla ka põhjus sama riski. Näiteks peamine koostisosa maapähklid, maapähklivõi, šokolaad pähklite või köögiviljade et te teadmatult sisaldavad pähklid võivad olla allergiat. Jällegi, et allergiate riski suurendab kui on esinenud allergiaid perekonnas.

Loe toiduainete etikettidel hoolikalt ja vältida toiduaineid, mis põhjustavad allergiat eriti oma lapse tervise. Tegelikult tervisele kogu oma pere.

Kuidas teada allergia imikutel või lapsi või isegi täiskasvanud pere?

Mõned näited allergilised reaktsioonid on kõhulahtisus, oksendamine, hingeldus, köha, nohu, sügelev nahk, sügelev keele, nahapunetus, valus punased silmad. Mõningatel juhtudel, toit võib põhjustada väga raske allergiline reaktsioon, mis võib olla eluohtlik. Te peaksite ühendust oma arstiga, kui see on vajalik.

Lisandid toidule

Toiduained sisaldavad lisaaineid erinevatel põhjustel, näiteks aidatakse ohutum süüa enam, et anda värvi või tekstuuri ja tugevdada teatud maitsed. Tõepoolest kõik toidulisandid läbivad range testimise enne neid saab kasutada. Etiketil, tootja peaks samuti selgelt tähistama lisaainete koostisosade loetelus, sealhulgas nime või koodi numbrite ja funktsioonid, nagu värvained või konservandid.

Mõned inimesed on kõrvaltoimete mõned toidulisandeid ja töödeldud toidud on tõenäolisem, et sisaldada lisandeid ja kõrge soola, suhkru ja rasva. Seetõttu tuleks vältida söömist liiga palju seda toitu.

ekseem

Ekseemi või atoopiline dermatiit, on krooniline, nahalööve, mis on levinud imikutele ja väikelastele. Väikelapsed perekonnas on esinenud astma ja allergiad on tõenäolisem, et arendada ekseem, vastavalt Kids Health. Krooniline lööbed kipuvad vallanduda läbi paljude osade, näiteks kliima, keskkonna elemendid samuti sööki. Paar sööki nagu ülalmainitud võib põhjustada tegeliku seotud juhtum ekseemi. Kui lööve on tegelikult ekseem, Seda saad arvatavasti tunduvad withinside mõne muu keha elemente koos peaga.