Příznaky těhotenství Implantace a jak potvrdit, že

Předčasné krvácení je frustrující. Zvlášť proto, pokud plánujete těhotenství a všimněte si mírné krvácení. Ale nebuďte zklamaní, protože to krvácení naznačuje něco dobrého pro vás. Mohlo by to být implantace krvácení, normální fyziologický proces, v každém těhotenství. Je to jeden z prvních příznaků těhotenství. Přečtěte si tento příspěvek MomJunction se dozvědět více o implantaci, její fáze, příznaky a jak můžete potvrdit.

Co je implantace?

Implantace (lidského embrya), je připojení oplodněného vajíčka (blastocysty) do výstelky dělohy k růstu a rozvoji. To je zcela přirozený proces, který se stane, týden po ovulaci a je v počáteční fázi těhotenství.

Jedna třetina žen zkušenosti implantace krvácení, ale mýlí se pro menstruaci, jak se to stane ve stejnou dobu svého cyklu.

Kdy Implantace vyskytnout?

Ve většině případů, implantace probíhá kolem devíti dnů po ovulaci, ale někdy to může nastat již v sedmi dnů nebo jak pozdní jako 12 dnů. Takže, když ovulace se koná ve dnech 14. den po dobu (v průměru 28-denní cyklus), implantace může nastat na 23. den.

Během ovulace, vaječníky uvolnění vajíčka. Když spermie vstoupí do vejcovodu, se oplodní vajíčko během 12 až 24 hodin po ovulaci. Oplodněné vajíčko, známý jako zygoty, pak cestuje dolů vejcovodu. Během této doby se zygota násobí několikrát za vzniku blastocysty, který vstupuje do děložní dutiny v pěti až šesti dní po fertilizaci. To pak implantuje do dělohy v den nebo dva. Proto je celý proces od početí až do implantace trvá šest až deset dnů. To znamená, že implantace se vyskytuje mezi 20. a 24thday svého pravidelného menstruačního cyklu.

Etapy implantace:

Implantace embryí dochází na šestý nebo sedmý den po ovulaci. Tento proces probíhá ve třech fázích:

 • V první fázi, embryo se váže k děložní stěny (ostění je endometrium). Tato počáteční fáze procesu implantace se nazývá adplantation. Během této fáze, embryo je o pět až šest dnů  [1] .
 • Ve druhé fázi, oplodněné vajíčko proniká děložní stěny tak, že je umístěna v děloze. Tento proces je přilnavost blastocysty do endometria.
 • Ve třetím stupni se embryo konečně vloží hluboko v děložní stěny. V tomto bodě, vajíčko se nachází v děložní dutině, a jak endometrium roste, je dutina zabalené lépe.

Příznaky těhotenství implantace:

Každé těhotenství je jiný, a proto jsou příznaky implantace. Mohou se rovněž liší od prvního těhotenství těch následných. Některé ženy nezaznamenávají žádné symptomy spojené s implantací. Níže jsou uvedeny možné implantace známky toho, že by pomohla při potvrzení těhotenství.

1. Implantace krvácení nebo špinění:

Je to jeden z hlavních příznaků implantaci, a pravděpodobně přesný znamení těhotenství. To se děje, když je embryo vloží do děložní stěny. Takže, pokud si všimnete lehké krvácení nebo špinění před nástupem menstruace, nemusíte se bát.

Ale co implantace krvácení vypadat? Je to narůžovělý, sporý a ne jako červená a těžký jako období krvácení. To není v souladu, a netvoří sraženiny. Krvácení může být zapnutí a vypnutí a trvá od několika hodin až dvou dnů.

2. Implantace křeče:

Druhým společným symptomů po nanášení je implantace křeče, který je podobný období křeče. Nicméně, tyto křeče jsou mírnější a méně bolestivé. Takže, kde se implantace křeče nastat? Zažijete jim do zad a spodní části břicha a trvají několik dní. Někdy jsou spojeny s kontinuální kontrakcí děložní stěny. Je-li křeče, je těžká a neúnosná po dlouhou dobu, je vhodné vidět svého poskytovatele zdravotní péče.

3. Změny prsů:

Brzy po implantaci, vaše tělo začne měnit. Prsa projít změnami, jako je měkkost, bolest a otok. To je vzhledem k měnícím se ženských hormonálních hladin po početí. V některých případech jsou tyto změny při ovulaci, jakož i týden po ovulaci viditelné.

4. Zvýšená bazální tělesné teploty:

Bazální tělesné teploty (BBT) je během implantace vysoká a může být způsob, jak určit těhotenství. Možná ne nutně sledovat vaše tělesná teplota, pokud se snažíte otěhotnět. Proto je nutné zmapovat svůj denní teplotu, a uvidíme, jestli to je zvyšuje. BBT stoupá v době ovulace v důsledku zvyšující se progesteronu hormonu a zůstává zvýšená, když dojde k implantaci.

5. Časté močení:

Nutkání na močení se zvyšuje během jednoho týdne po implantaci. Vaše tělo prochází obrovské změny, aby se vytvořil prostor pro dítě. Zvýšený přítok krve do pánevní oblasti vyvíjí tlak na močový měchýř. Tento tlak se zvyšuje vaše nutkání na močení.

6. Potraviny chutě / averze:

Jedná se o další významný znak implantaci. Tyto hormony produkované v důsledku implantace mají tendenci ke změně ženiny libosti a nelibosti pro potraviny. Možná touží po potravinách jste okusili před nebo nelíbí potraviny, které kdysi milovala. Nicméně, nějaké chutě či averze na potraviny do sedmi dnů od ovulace nemůže být považován za implantace symptom.

7. Návaly horka:

Jsou méně časté příznaky implantace a trvat asi 15 minut v době implantace. Během implantace, hladiny hormonů rychle kolísat způsobuje návaly horka. I když je to v rozporu znamení, můžete stále považují jej ve spojení s dalšími příznaky.

8. děložního hlenu:

Zvýšení hladiny progesteronu po implantaci spouští děložní hrdlo bobtnat a zvyšuje průtok krve k ní. Navíc žlázy zvětšit a hormony stimulují žlázy k produkci více děložního hlenu. Hlen tak obsahuje krev, což je důvod, proč cervikální hlen po implantaci vypadá narůžovělou nebo nahnědlou barvu.

Zatímco výše uvedené příznaky by mohly stanovit své těhotenství, nemůžete být jisti, dokud budete mít test. Navíc nezapomeňte, že ne každá žena má tyto příznaky.

Jak lze potvrdit, zda váš Implantace úspěšná?

Jediný způsob, jak potvrdit své těhotenství je přes těhotenského testu. Pokud si všimnete skvrn, tj implantace krvácení, počkejte asi tři dny a vzít si domácí těhotenský test. Později budete mít zkoušku, tím jsou šance na získání přesných výsledků, jak zvýšit vaše hladina hCG.

Další způsob, jak potvrzuje implantaci se děje na ultrazvuku zjistit, je-li připojen k embryo děložní stěny. Po třech až čtyřech týdnech po implantaci, můžete vidět na plod v děloze. Nicméně, sonogram by mohlo mít nepříznivý dopad na citlivé procesu implantace a vývoj plodu.

Zažívají příznaky, ale má negativní výsledek testu?

Ty mohou být s příznaky úspěšné implantace, ale může skončit s negativními výsledky testů. To může být kvůli nedostatečné hCG hormonu. V některých případech to bude trvat až deset dní po implantaci, aby měly dostatek hCG v těle dát pozitivní výsledky. Proto buďte optimističtí a být trpělivý.

Jak zvýšit své šance na implantaci?

Tyto dva týdny po menstruačním cyklu jsou stresující, pokud plánujete otěhotnět. Zvýšená hladina namáhání předejít koncepci rozrušením hladiny hormonů. Proto je třeba vědět, jak zlepšit šance na úspěšnou implantaci.

Níže jsou uvedeny praktické způsoby, jak své dva týdny čekat příjemnější:

1. Vyvážená strava pro zdravé hladiny hormonů a děložní sliznice:

 • Fiber-potraviny bohaté na podporu zdravého hladiny estrogenů, metabolismus a zažívání. Jíst tmavé listové zeleniny, jako je collard, kapusta nebo řepy greeny, pozemní lněného semínka, namočené semena a ořechy a celá zrna. Mají asi 28 gramů vlákniny denně.
 • Super potraviny podporovat zdravé hormonální hladiny. Zahrnují kokosový olej z tresčích jater, olej, goji bobule (Arctium lappa) a Maca (Lepidium meyenii) ve vaší stravě.
 • Podporují zdravý růst děložní sliznice tím, že těhotenství bezpečné bylinky a krevní výživné potraviny. Konzumovat byliny, jako je ibišek, kopřiva, maliník list a žlutými přístavech infuzích nebo výpisů. Krevní výživné potraviny patří losos, tráva krmena masa, slunečnice a dýňová semínka, spirulina a quinoa.
 • Zahrnovat i potraviny, které zvyšují tělesnou teplotu. Když hladina progesteronu zvýšit teplotu těla také zvyšuje. Proto teplý děloha je ideálním prostředím pro podporu nový život. Zkuste s dušená masa a polévky s několika zahřívacích bylinkami, jako je skořice, zázvor a kajenský pepř.

2. vytvářet dobré pocity:

Můžete mít vysoké nároky v průběhu dvou týdnů čekání na dobré zprávy. Ty jsou zahlceni s očekáváním a úzkosti. To by mohlo uvolnit stresové hormony, které brání vaše tělo od početí.

Zachovat klid během tohoto období. Snít o otěhotnění, ale nedělají to vaše posedlost. Udržet si zaneprázdněn a zabírají úkoly, které máte rádi dělat. To bude mít své emoce pod kontrolou.

3. Přehodnotit o přírodních terapií, bylin a doplňků již užíváte:

Některé přírodní terapie bude mít vliv na dělohu a tím zabránit implantaci. Vyhnout se praktikám, jako jsou ropné balení koleček, vlastním plodnost masáž, Maya břišní masáž a Radiant lůně terapeutické oleje. Všechny tyto terapie jsou v pořádku před ovulací, ale ne v době implantace.

Můžete pokračovat s akupunkturou a bylinné programů a prenatálních vitaminových doplňků.

4. Vezměte dostatek odpočinku a vychovávat sami sebe:

Zatímco čeká na vaše těhotenství novinky, můžete často pozorovat sami zatínal čelist, bříško či držení rameno vysoké, což jsou všechny známky stresu. Snažte se vyhnout myšlenky a pracovní místa, která se budete cítit stresující. Mít zdravé prostředí doma iv práci.

 • Jít spát brzy, a vzít NAP během dne.
 • Pokud jste na běh nebo těžkých cviků, přejít na svižné chůze nebo plodnosti jógu.
 • Hnízdo dělohy, což znamená, aby to bezpečné prostředí pro pozvání dítě.
 • Si masáž, obejít se svými milovanými, naplánovat pro klidnou výlet.

5. věřit v sebe sama

Nesmíte otěhotnět, pokud máte pochybnosti své schopnosti porodit dítě. Změňte svůj myšlenkový vzor, ​​a věřit v sebe sama. Negativní myšlenky může změnit hormonální rovnováhu, což ovlivní vaše šance na zdravé ovulaci, implantaci a těhotenství.

Pozitivní afirmace, poradenství a meditace vám pomůže myslet pozitivně o svém těle a vnitřním já. Nicméně, to se nestane přes noc. Tak, být jemný, zatímco posun k pozitivnímu přístupu.

Proč abnormální implantace vyskytnout?

Ve vzácných případech, některé ženy mohou vyskytnout abnormální implantace, která vede ke ztrátě těhotenství. Tyto vzácné okolnosti zahrnují:

1. Mimoděložní těhotenství:

Když se oplodněné vajíčko implantáty mimo děložního čípku, se nazývá mimoděložní těhotenství. Obvykle je implantace se vyskytuje ve vejcovodu, kdy embryo nepodaří sestoupit do děložního čípku. V rámci tohoto procesu se může někdy připojit k vaječníku nebo břicha. Tento typ těhotenství musí být ukončeno z lékařského hlediska, a to může vést k těžkým implantace krvácení a protržení. Je to proto, snižuje šance na početí v budoucnu.

2. molou:

K tomu dochází, když se rychle se dělící blastocysty implantáty sama do děložní stěny, ale nebude vyvíjet do plnohodnotného embrya. Místo toho, embrya, blastocysta změní do nádoru. Můžete zaznamenat všechny známky těhotenství a může dokonce získat potvrzena výsledky těhotenského testu kvůli produkci hCG u nádorových buněk. Pouze ultrazvuk může určit přítomnost molou.

3. Problémy s placentou:

Abnormality týkající se placenty jsou závislé na tom, kde implantace probíhá. Pokud je funkce placenty je nepříznivě ovlivněna, bude těhotenství nemůže pokračovat. Placentární problémy vedou ke ztrátě těhotenství a časná ztráta se nazývá potrat. Pokud placentární abnormality objevit později v těhotenství, mají za následek předčasného porodu, což způsobuje komplikace pro matku a dítě.

Implantace je prvním krokem těhotenství. Mohlo by to být tak jemné, že dokonce ani nemusí uvědomit, že se to stalo ve vašem těle. Ale když vaše touha otěhotnět je vysoká, máte tendenci vztah mezi každou drobnou změnu ve svém těle na těhotenství. Klíčem k úspěchu je, aby se nedostala starosti o výsledku nebo zklamaní, pokud je výsledek negativní. Příští menstruace je hned za rohem!

Časté dotazy

Jak dlouho trvá implantace krvácení trvat?

Implantace krvácení trvá několik hodin až dvou dnů. Ve vzácných případech může trvat déle než dva dny. Délka obvykle závisí na množství krve, které se uvolní v procesu implantaci embrya, a čas potřebný pro tělo, aby se ho zbavit.

Jak dlouho trvá implantace křeče vydrží?

Implantace křeče trvá po dobu pěti minut. V některých případech budou křeče trvat méně než pět minut, nebo až dva dny.

Co implantace křeče chuť?

Jsou jako lehké píchání nebo tahání bolesti v podbřišku, a začne asi týden před menstruace je splatná. Některé ženy mohou zažít pouze jedinou epizodu tom, zatímco někteří jiní budou mít občasné křeče.

Pokud užitečné, nezapomeňte se podělit. Ještě zapsat je do komentáře části níže.