Pārtikas Alerģija izsitumi uz sejas Baby

Iespējams, ka Jūsu mazulim būs alerģija, īpaši, ja ir vēsture ekzēma, astma, puķu alerģiju vai pārtikas alerģijām ģimenē. Viens veids, kā samazināt risku alerģiju ir sniegt tikai par pirmajiem sešiem mēnešiem. Ja esat māte, kas nav baro bērnu ar krūti, tad jūs varat:
1. Lūgt palīdzību no piena donori no draugiem vai citiem sievietēm, kas arī baro bērnu ar krūti bērnu (šajā gadījumā jums vajadzētu ierakstīt vēsturi sievietēm, kuru piens tiek patērēts ar savu bērnu, ņemot vērā jūsu bērns nedrīkst būt sekss ar kolēģiem mātēm).
2. Jūs varat konsultēties ar savu ārstu par to, kura formula, lai atbilstu jūsu bērnam.
Kad sākat ieviest cieto pārtiku, uzskata, pārtikas produktus, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas pa vienam, lai jūs varētu redzēt reakciju, kas rodas, ja Jūsu bērns lieto tos. Piemēri pārtikas produktiem, kas var izraisīt alerģiju, ir: piens, pupiņas, zivis, liellopu, vistas, olas un vēl daudz vairāk, ka jūs varat mēģināt. Jums jāņem vērā, ka jums nevajadzētu ieviest šos pārtikas produktus pirms sešiem mēnešiem.

Pārtikas produkti, kas var izraisīt alerģiju

The above ingredients are the main ingredients that can cause allergies. Do not forget that derivatives or their derivatives can also be the cause of the same risk. For example, the main ingredients of peanuts, peanut butter, chocolate nuts, or vegetables that you unknowingly contain nuts can be trigger allergies. Again that the risk of allergies will increase if there is a history of allergies in the family.

Read food labels carefully and avoid foods that cause allergies especially for your baby’s health. Actually for the health of your whole family.

How to know allergy symptoms in infants or children or even an adult family?

Some examples of allergic reactions are diarrhea, vomiting, shortness of breath, cough, runny nose, itchy skin, itchy tongue, red skin, sore red eyes. In some cases, food can cause a very severe allergic reaction that can be life-threatening. You should contact your doctor if this is necessary.

Additives to Food

Foods contain additives for various reasons, such as helping to make it safer to eat longer, to give color or texture, and to strengthen certain flavors. Indeed all food additives undergo rigorous testing before they can be used. In the label, the manufacturer should also clearly indicate additives in the ingredients list, including the name or code of numbers and functions, such as dyes or preservatives.

Some people have adverse reactions to some food additives, and processed foods are more likely to contain additives and high levels of salt, sugar and fat. Therefore, you should avoid eating too much of this food.

Eczema

Ekzēma vai atopiskais dermatīts, ir nosacījums hroniskas ādas izsitumi, kas ir izplatīta zīdaiņiem un maziem bērniem. Zīdaiņi ar ģimenes anamnēzē ir astma un alerģijas ir lielāka iespēja saslimt ar ekzēmu, saskaņā ar Kids veselību. Hroniska izsitumi mēdz būt aktivizē daudzās daļās, piemēram, klimata, vides elementiem, kā arī maltītes. Dažas ēdienreizes, piemēram, iepriekš minēto, var izraisīt faktisko gadījums, kas saistīts ar ekzēmu. Ja izsitumi ir faktiski ekzēma, tas būs iespējams, šķiet withinside dažiem citiem physique elementiem kopā ar galvu.