Nasıl PCOS Çabuk Hamile Get?

Burada bir soru ve hızlı bir şekilde PCOS ile hamile kalmaya nasıl ilgili bazı cevap. Eve Eğer cevap statisfied.

ne kadar hızlı PCOS olan hamile

Soru:

Yaklaşık dört ay önce Polikistik Yumurtalık Hastalığı teşhisi kondu. Erkek arkadaşım ve ben şimdi gebe istiyorum. Bu sendromu olan hamile miyim? Ben doğurganlık tedavisi kullanmak istemiyorum

No 1 Cevap:

Evet bu sendromu olan hamile kalabilir. Ben 26 yaşındayım ve ben geri 2000 yılında PCOS tanısı konuldu Ben 18 ve hamile asla beri doğum kontrolünü kapalı olmuştu. Doktor her zaman benim dönem düzenli hale getirmek için üzerine koymak için çalıştı ve ben çocukları istediğim için reddetti. Ben de 2001 yılında 41 kistleri kaldırmak için bir ameliyat geçirdi ve sığınak henüz bir tane olması gerekiyordu. Benim dönemleri düzenli değildin. Ben de hala gebelik metaformin çalıştı. Bu yılın Ocak Sonra hamile kaldım. Düşük oranı PCOS olan birisi için% 40 olmakla birlikte, benim OB riskini azaltmak için önerilen metformin aldı ve bir sağlık oğlan bu Eylül vardı. Ben Umut olmadığını hissetmişti çünkü zaten birkaç yıl önce çocukları benimsemişti ve sen benim kendi çocuğum var asla olarak sadece görünüyordu, sonunda vazgeçti ve Hamile kaldığımda olmasıdır. Hamileliğin ilk belirtisi boğaz göğüsler oldu. Yani, başını tutmak.

No 2 Cevap:

Geçenlerde PCOS tanısı konuldu. Kocamla kadar bu bulamadık ve ben 6 ay boyunca gebe kalmaya çalışan ve başarısız olduk edilmişti. Benim dönemleri çok düzensiz ve tek her 3 ayda bir yanı sıra aşırı çene saç, akne ve yüksek testosteron düzeyi gibi diğer belirtiler meydana idi. Biz Neyse benim OB / GYN reçete Provera, Clomid bir kombinasyonu yardımıyla ve Metformin ile gebe başardık. Nedeniyle düzensiz dönemlere, Provera dönemi kaynaklı ve Clomid ve Metformin beni yumurtlamak için izin verdi. Biz ilk döngüde gebe! Şimdi 6 haftalık hamileyim ve düşük yapma önlenmesinde yardım etmek benim OB / GYN başına ilk üç aylık boyunca Metformin almaya devam edecektir. Ben Metformin alarak, benim riski, gebelik sırasında diğer normal kadın olarak aynı% düşürülecek söylendi. umudunu kaybetme etmeyin. Mümkün IS ben kanıtı yaşıyorum! Herkes Godd şans!

No 3 Cevap:

I yaklaşık 2 yıl önce de PCOS tanısı konuldu ve ben i 2 buçuk aylık hamile olduğunu ben öğrendim 06 herhangi doktor ve Eylül hiçbir yardım vardı gitti ve herhangi doğurganlık ilaçları yoktu, bu yüzden umut olduğunu PCOS ve mücadele ı herkese anlatmak tek şey ben şimdi bir sağlık 5 ve 1/2 aylık küçük çocuk var, bu im geçirmez mümkündür orada asmak olduğunu. Ben deli olduğum tek değişimler benim diyet dışında caffeen keserken, hiçbir soda hiçbir kahve, sadece düz ve bam sonraki şey ben hamile olduğunu biliyorlardı dört ay boyunca suyu içti! stres faktörü de sadece dinlenmek ve seks zevk gerekir kızlar hamile kalmak konusunda sanmıyorum, hamile büyük bir rulo yerleştirin. bu nedenle daha fazla su daha az caffeen de cinsellikten zevk! Herkes onunla bana yardımcı olabilir bir soru, başka bir bebeği (evet ben yakında olduğunu biliyoruz) sahip çalıştılar ama ben var ama buna ilk olarak ikinci bir çocuk sahibi olmak gibi zor olacak? Bana sonunda gebe için bu arada o 6 yıl sürdü.

No 4 Cevap:

Bir doğurganlık uzmanı görürken 05′ yılında PCOS tanısı konuldu. Bütün düşüğün ile sona erdi 6 yıllık bir süre içinde, bir doktorun yardımı olmadan, kendi başıma 3 önceki gebelik sahip oldu. Nihayet Doktor PCOS ile beni teşhis ve sadece nedeniyle PCOS için yılda birkaç kez yumurtlamak beri Metformin, bebek asparin, bir karbonhidrat serbest diyet ve doğurganlık çekimleri beni koy görünce edildi. Üçüncü turda günü, gebe ve bana gebelik tutmak yardımcı olmak için diğer ilaçlarını arasında progesteon beni koy. Zor oldu ve neredeyse hemen hemen bütün gebelik 7 hafta kaybettik ve yatak istirahati bitti, ben şimdi çok sağlıklı 6 aylık erkek bebek gurur annesiyim. Ben doğurganlık sorunları olan kişilerin etrafındaki doğal olarak ikinci kez hamile kolay bir zaman var olduğunu duyduğumdan beri ben de bir başka biri için çalışıyorum. İyi şanslar ve tutma çalışıyor.

No 5 Cevap:

Sadece birkaç hafta önce PCOS tanısı var. Ben sadece bana tüpleri tıkalı ve benim yumurtalıklarda kist vardı çünkü yapılan bir laparoskopi surgergy var. Çok Obs / Jin görmeye tavsiye ederim. Kocam ve ben 7 aydır denedik ve sonunda ben sadece Kontrol için jinekolog gitti. o kist bulduğunda bu. Ben yaptım sevindim. Aksi takdirde ben hamile kalma şansı yoktu. Bana yumurtlamak yardımcı olmak için doğurganlık ilaçlarını bana koyarak olacak. Bu size yardımcı olur Umut, size iyi şanslar!

No 6 Cevap:

Kimliği Metformin ile çok olumlu bir deneyim paylaşmak ister. Çok düzensiz dönemleri ve anovulatuvar döngüsünden sonra PCOS tanısı konuldu. Zaten düzenli çalıştım ve sağlıklı kilo oldu. Kocam ve ben gebe çok uzun bir süre boyunca çalıştı ve umut kaybetmeye başlamıştı. Bana günde metformin 1500mg almaya başladı. Ben (eğer Google’dan bulabilirsin. Benimle arkadaşım payı bu kodu * METF4PREG *) Ben hafif mide rahatsızlığı ve başka hiçbir yan etkisi deneyimli Rx olmadan buldum. İlk ay, benim döngüsü uzunluğu yarısında ve ikinci ayda kesildi hamile kaldım! Ben gün bir pozitif hamilelik testi görmek edeceğini geleceğini hiç düşünmemiştim. Benim ilk üç ayı boyunca Metformin devam etti ve şimdi mükemmel bir erkek bebek var. Ben mi çok müteşekkir olduğumu … Başını dik tut ve bir deneyin!

Bu sorunuzu statisfied tüm cevap Umut.