Můžete jíst ústřice během těhotenství?

Během těhotenství, některé potraviny, které jsou bezpečné za normálních okolností stát škodlivými. Mnoho těhotných žen může mít obavy o přidání některých potravin do svého jídelníčku, zatímco očekával, a ústřice jsou jedním z nich. Ale můžete jíst ústřice během těhotenství?

Ústřice gurmán pochoutka, a to může být i jeden z vašich oblíbených jídel vůbec. Ale jsou ústřice během těhotenství považováno za bezpečné?

Jak v této fázi svého života, jste zodpovědní za sebe a pro dítě ve svém lůně. Proto je zdravý životní styl je ještě důležitější v této době. Takže, vymazat vaše pochybnosti o spotřebě ústřic tady je náš malý průvodce pro vás.

Výhody ústřic

Ústřice jsou myšlenka být zabaleno s mnoha živin a jejich spotřeba je věřil mít mnoho zdravotních výhod. Některé z nich jsou:

  • Ústřice jsou málo kalorií, což je ideální volbou pro ty, kteří se snaží udržet svou váhu pod kontrolou dělá.
  • Ústřice jsou také s nízkým obsahem tuku a bohaté na bílkoviny. Ve skutečnosti, oni jsou ideální štíhlé zdrojem bílkovin, které mají být přidány ke stravě jednou za čas.
  • Ústřice jsou vynikajícím přírodním zdrojem zinku. Jen 3 oz část je myšlenka obsahovat 67 mg zinku, který je jedním z mnoha důležitých minerálů potřebných během těhotenství.
  • Ústřice jsou také dobré pro vaše srdce. Obsahují důležité zdravé minerály včetně omega 3 mastných kyselin, hořčíku, draslíku a vitamínu E, z nichž všechny se předpokládá, že snížení zánětu a snižují riziko srdečních onemocnění.

Zatímco ústřice jsou baleny s mnoha zdravotních výhod, které mohou být přínosné pro těhotné ženy, lékařští odborníci navrhují omezit spotřebu této mořské plody. Proč?

Proč Limit jíst ústřice během těhotenství?

Pravidlo palce, realizovat bezpečné jíst během těhotenství, je vyhnout náročné jakékoliv zvířecí maso, které je syrové. Pod vařené nebo syrové maso je myšlenka, že obsahuje mnoho bakterií, které mohou vést k infekcím a někdy může překročit svůj placentární bariérou, čímž vaše rostoucí dítě v ohrožení.

 • Těhotné ženy mají potlačený imunitní systém a ústřice (suroviny) jsou považovány za jednu z nejčastějších příčin otravy jídlem mořských související. Syrové ústřice v průběhu těhotenství, za žádných okolností, je non-výhodnější.
 • Pod vařené ústřice může způsobit zažívací potíže a může také vést k závažným infekcím vašeho vyvíjejícího se plodu. Ve skutečnosti, to je také myšlenka způsobit neurologické poškození a potrat.
 • Vařené ústřice, na druhé straně, mají mnoho zdravotních výhod, a může být mírně příznivý, které se spotřebují během těhotenství.

Jak konzumovat ústřice během těhotenství?

Výživu a odborníci doporučují konzumaci ústřic v moderování během těhotenství.

 • Syrové ústřice je třeba se vyhnout za každou cenu; Nicméně, vařené ústřice můžete vychutnat každý jednou za čas během druhého trimestru těhotenství.
 • FDA doporučuje omezit množství mořských plodů v průběhu těhotenství jako spousta ryb a dalších mořských produktů obsahují toxické chemikálie, které poškodit vyvíjející se dítě.
 • Je také vhodné, aby se zabránilo náročné ústřice během prvního a třetího trimestru.
 • Ujistěte se, že všechny ústřice, které konzumují plně vařené (nejlépe pod dohledem) a mají pevnou strukturu.
 • Je to také dobrý nápad konzumovat ústřice a jiné mořské plody nebo živočišných bílkovin v jejich čerstvého podobě namísto jejich uložení v chladničce několik dní.

Pokud máte jakékoli obavy týkající se konzumace ústřic v průběhu těhotenství, navštívit svého poskytovatele zdravotní péče. Mořské plody mohou také interagovat s některými léky, takže pokud užíváte nějaké doplňky nebo léky, možná budete chtít poradit se svým lékařem.