Mis on Cord Blood pangandus Ettevõtted

Cord Blood Bank on segane küsimus. Paljud vanemad saada pommitatakse teavet otsides otsustada, kas nabaväädivere pankade on õige neid. Tegemist võib olla teave, et erasektori traat vere panganduse ettevõtted, nagu Wire ja Viacord vereringesse Registry, ei lase sa tead, seni.  

At Americord, me usume teadlikke valikuid ja jagada olulist teavet, et aidata teil luua parim valik oma kasvava perekonna.

Need tõsi punkt, mida peaks teadma seoses nabaväädivere pankade:

  • Nabaväädivere ei saa kasutada juhul, kui doonor (baby) sisaldab sama geneetiline haigus saajana. Enamik traat vere finantsasutustega lasimaiseksi, kuid see on oluline mõista, et tõenäosus, kasutades traadi vere sama lapse puhul on palju väiksem kui võimalused neid kasutanud vend.
  • Üldiselt nabaväädivere saab rakendada ainult hoolitseda laste kuni 65 naela. Seda seetõttu, et seal lihtsalt ei ole piisavalt tüvirakke keskmiselt ühe ühiku nabaväädivere hoolitseda täiskasvanuks. Läbi meie Kaabel vereringesse 2.0 tehnoloogia, oleme suutnud koguda kuni kaks korda nii palju tüvirakkude tööstuse keskmisest. Kuidas rohkem tüvirakke väljuks võimalus, millel on võime ravida keegi hilisemas elus.
  • Põhja-Ameerika Lapsed Association 2008 teada, et arstid soovitavad nabaväädivere annetatakse asemel hoitakse privaatselt pere üksikisikud. Seas suurt pooldajad, sest see oli Joanne Kurtzberg, kes kasu sellest, hakates rahastamise tema avaliku nabaväädivere standard pank Duke’i School. Ta on alates algas tema isiklikuks kaabel vere laenu pakkuja pärast teeme rohkem uuringuid tserebraalparalüüs. Huvitavad.