Millal Imikud Roll Over?

Õnnelik aeg beebi, samas ümberminek esmakordselt tavaliselt tuleb üllatusena nii laps ja tema vanemad, ei oleks üllatunud, kui valtsimisel kõhule tagasi peagi ühe oma jumbu lemmik trikke. Kas sa tead, tavaliselt siis, kui ei beebi ümbermineku? Kasvava tugevus süles, selja ja kaela, teie laps on hakanud avastama uusi liigub tema keha, jooksvalt lisada. Ole kindel, et hoida teda ohutu muutuvate tabeli ja teistes kohtades, kus kõik need uued põnevad käigud võivad põhjustada kukkumise või muu ohu.

Millal Imikud Roll Over?

Mõnel vastsündinul tegelikult rulli peale ühele küljele magama oma esimest päeva, kuid enamik imikuid tundu kaotada võime rulli peale nende külge sõltumatult esimese kuu jooksul. 4 kuu vanuselt oma jumbu on arenenud piisavalt ülakeha jõudu kasutada süles liikumas ise üles ja üle kõhu alla võimeline teda tagasi, tavaliselt ettekavatsemata tulemus ühe oma mini push-ups ajal kõhus ajal. (Ta võib isegi näidata seda võimet juba 3 kuud.) 6 kuu vana, kõige beebid on õppinud mitte ainult kõht-to-back roll, kuid ka vastupidine back-to-kõht manöövri.

Kuidas aidata oma Baby Roll Over

Hoolitsedes oma beebi saab palju kõhtu ajal aitab tal ehitada tugevust selg, kael ja käed, et ta pead, et suur push ümbermineku. Sa tahad, et alustada kõhu ajal juba esimesel nädalal, millega teie laps alaspidi üle oma süles paar minutit ajal valvas Ärkvel perioodidel. Nagu beebi esimese kuu edenedes aidata oma veidi explorer töötada oma teed kuni 15 kuni 20 minutit tema kõht iga päev (alati sinu valvsa silma). Kui teie laps on tõesti pahaseks on tema kõht, alustada lühema istungid kõtu aeg – üks kuni viis minutit teeb trikki – ja ehitada järk-järgult enam kõhu-play istungid.

Tegevusluba matt ahvatlev mänguasjad on suur motivatsioon aidata oma last õppima paiskuda. Proovi võtmine mõned “kõht sööt” lähedal, nii et ta võib saavutada seda, mis aitab tal ehitada käe tugevust ja võib kaasa tuua ka pool rulli. (Halfway seal!) Harjutamine õrn rulli küljelt küljele ja siis peale teda tagasi saate näidata oma kullake, kuidas see on tehtud – või pikali põrandale temaga uhkeldama mõned jooksvalt manöövreid ise.

Mis ei pea muretsema 

Kui teie laps hakkab veerema alates kõht vastu selga ja tagasi kõht, võite leida, et ta hakkab ümberminek oma võrevoodi öösel ka. See ei ole põhjust muretsemiseks, kuigi eksperdid ei soovita, et te jätkuvalt panna beebidele magada selili, isegi kui nad ei jää selles asendis kogu öö. Kuna teie jumbu on välja tugevuse ja liikuvus rulli peale tema kõhtu, ta arendanud ka võime tajuda probleeme, kui ta magab – mis tähendab, et ta on palju vähem tõenäoline, et saada lõksus koht, kus tema hingamine on ohustatud. Pärast 6 kuu vanuselt, et ta on ka varem kõrge riskiga etapis väikesaarte arenguriikide jaoks, mis kulmineerub laps on 2 kuni 4 kuud enne kahanevad.

Kui sa oled tõesti mures oma lapse ümberminek magama tema kõht, võite proovida, millega teie jumbu alla oma võrevoodi selili või külje üks süles pikendada. Nii, kui ta veeretab on tõenäolisem, et olla peale pool temaga käe läbi ees rinnale – ja siis ta saate olla veidi vähem tõenäoline rullida täielikult peale tema kõhule, sest see torkab, et arm all teda.

Pea meeles ka seda, et kõik beebid tabas arenguhäireid teetähiseid nagu ümberminek oma tempos ja oma aega. See võib võtta nädalaid kõtu enne beebi saab riputada kergitas tema käsivarred ja jooksva peale teda tagasi, ja mitu nädalat veel enne kui ta arvud välja, kuidas parkima tema käe all oma keha või üle tema pea rulli tagasi peale tema kõht. Anna oma palju võimalusi harjutada, soovitavalt tekk või matt, mis leevendavad ajalt (ja kahjuks vältimatu) Noggin’ga-bonk põrandal. Ja kindlasti pakkuda palju kiitust, juubeldades ja julgustust, kui teie jumbu lõpuks teeb oma esimese flip.

Mis järgmiseks Baby

Kui laps saab riputada ümberminek ja tõstes pähe, ta varsti istus – esimene käega sinult, siis ilma kõrvalise abita. Sealt ta võib alustada indekseerimise või isegi vahele jätta püsti ja siis kõndides enda kaks jalga.