Kuidas rasestuda Pärast 40

Seal ei saa eitada oma tõenäosus saada rasedaks on palju madalam nüüd, kui nad olid paar aastat tagasi. Pärast 45, eksperdid ütlevad, et see on peaaegu võimatu rasestuda kasutades oma munad.

Samal ajal on paljud 40-pluss naised ei saa rase, mõned kasutavad viljatusravi ja mõned mitte. Ja seal võib olla kasu ootab lapsi – nii teile ja teie lapsele.

Rasedus igas vanuses on oma eelised ja puudused. Me kontrollisime sisse viljakuse spetsialistide Finantskonsultatsioonid, suhe spetsialistidele ja 40-midagi moms saada tõepärane ülevaade sellest, mida see on nagu on laps oma 40s.

Eelised ootab lapsi

Leidub kindlaid eeliseid lapsevanemaks saamine, kui olete vanemad:

 • Sa oled rohkem kogenud. Tõenäoliselt suurim eelis ootab lapsi on, et teil on olnud aega kasvada ja näha maailma. Sa oled ilmselt turvalisemaks rahaliselt ja mugavam oma karjääri. On tõenäoline, teie ja teie partner on olnud võimalus tutvuda üksteisega erinevaid asjaolusid, mis võivad olla tugeva aluse kasvatab pere.
 • Sa oled targem. Seal on mõningaid tõendeid, et vanemad emad üldiselt paremini haritud kui noored emad ja teha targem lastekasvatuse otsuseid. Nad on ka tõenäolisem, et imetada ja vastavalt avaldatud uuringu ajakirjas Journal of American Dieettooted Association , teha tervislikumaid toitumisalaseid valikuid lastele, nagu valides kogu puu asemel maiustusi või magusat jooke.
 • Sa oled rohkem rahaliselt turvaline. Ootan lapsi ka rahalist kasu. Üks USA uuringus leiti, et naise sissetulek suureneb 9 protsenti igal aastal ta lükkab lapse saamist.
Mida teie OB-günekoloogia taha, et sa tead, enne rasestumist?

Pere ja abielu terapeut Denver, Colorado, usub, et parim aeg on lapsed on oma hilinenud 20s alguses 30s, kuid ta näeb ka plussid paaridele, kes ootama: “Vanemad 40ndates on sageli rohkem keskendunud oma laste kui noorem vanemad on, “ütleb ta. “Nad on olnud aega reisida ja omada laialdased kogemused enne lapsi. Nad on vähem majanduslikku survet ja rohkem” on seal teinud, et suhtumine pidutsemisele ja 60-tunnine töö nädalat. “

Ema viis ja müügidirektor San Francisco Marriott, ütleb, et 41 ta on vähem energiat kui ta harjunud, kuid teiselt poolt on targem ja rohkem patsiendi vanem.

“Oma 20s ja oma 30s, siis kipuvad liiga palju survet ise lapsevanemana,” ütleb ta. “Sa arvad, et see on katastroof, kui asjad ei lähe just õige. Kui sul ei ole aega, et osta praegu enne sünnipäeva, näiteks korostatte teada seda. Nagu vanem vanem, ma leian asju ei häiri mind nii palju. “

Praktilisel tasandil “, kui olete üksikvanem oma 20s ja sa oled tööle hiljaks, see võib maksta teile teie töö, mis tähendab, et sa ei pruugi olla võimalik maksta üüri,” ütleb ta. “Nüüd on mul töö ja rahalise tagatise. Ma olen palju rohkem lõdvestunud.”

Kui olete tõsiselt tahan teada, kuidas rasestuda, leiate Video Siin .

Puudusi püüdnud rasestuda pärast 40

Edasilükkamine lapsevanemaks võib põhjustada tõsiseid probleeme:

 • Teil võib olla raske saada rase. Suurim negatiivne külg, et edasilükkamise raseduse kuni teie 40s on märkimisväärne: See on raskem rasestuda mida kauem te ootama. Seda sellepärast, et oma muna pakkumise väheneb oluliselt, kui vanus ja vanemad munad on tõenäolisem, et on kromosoomide probleeme, tõstes raseduse katkemise ohtu ning sünnidefekte.

  “Seal on järsk sündimuse langus 40s,” ütleb Julia Johnson, viljatuse spetsialist ja juhataja sünnitusabi ja günekoloogia osakonna UMass Memorial Medical Center. “Teie tõenäosus rasestumise 41 on palju parem kui nad on 43.”

Uuring Ravipäevikusse Fertility and Sterility kinnitab Johnson seisukohast. Teadlased leidsid, et 40-aastane ravi saavatel naistel viljatust oli 25 protsenti rasestumise võimalust kasutades oma munad. Aga vanuse 43, et number langenud 10 protsenti ning 44 see oli langenud 1,6 protsenti. Naistest, kes ei saa rase, väärkäitumise määr oli 24 protsenti 40-aastastest, 38 protsenti 43-aastastest ja 54 protsenti 44-aastastest.
Viljakus ekspert James Goldfarb ütleb, et oli oma 30 aastat valdkonnas, ta ei ole kunagi näinud naist rasestuda enda mune pärast vanus 46. “See on nagu osta loteriipilet,” ütleb ta. “Jah, keegi võidab iga kord samal ajal, kuid te ei tohiks pank seda.”

Kasutades doonor muna suurendab tõenäosus rasestumise oluliselt ning vastavalt Goldfarb, see on, kuidas kõige vanemad kuulsus moms teevad seda – kas nad tunnistavad seda või mitte. “Asjaolu, et nad ei räägi sellest avalikult ei tõeline karuteene teistele naistele,” ütleb ta. “Me saame vähemalt üks patsient kuus, kes tuleb koos vale lootuses, et ta saab rasestuda, kasutades enda mune.”

 • Sa oled tõenäoliselt on raske raseduse. Rasedus komplikatsioone on teine probleem. Oma 40s sa oled palju tõenäolisem, et arendada probleemid nagu kõrge vererõhk ja diabeet raseduse samuti platsenta probleeme ja komplikatsioonid sünnitusel.
 • Sa oled suurem risk väike või enneaegset last. Naised on vanemad kui 40 on tõenäolisem, et pakkuda madala sünnikaaluga või enneaegset last. Surnult hinnad ka kõrgemad ja uuringud näitavad, et lapsed, kes on sündinud vanemad emad, võib olla suurem risk tüüp 1 diabeet ja kõrge vererõhk (kuigi see seos ei ole tugev).
 • Teie partneri sperma on vanem ka. Ära unusta oma partneri: Kuigi mehed on füüsiliselt võimeline isaks lapsi nende 60s ja isegi nende 70s, sperma kvaliteet halveneb koos vanusega. Vanemad meeste sperma on kõrgem geneetilisi defekte kui nooremad meeste sperma. Viimastel aastatel uuringud on näidanud seoseid isa vanuse ja geneetiliselt seotud tingimused, nagu Downi sündroom, skisofreenia ja autismi spektri häire.
 • Sa võiksid tüve oma rahandust. Veel üks asi, mida meeles pidada: On rahaline eeliseid ootab lapsi, kuid seal võib olla kohustused samuti. “Kui teil oodata, sa oled tõenäoliselt jätkata tööd vanemas eas, üks asi,” ütleb Marnie Azner, finants planeerija Morris Plains, New Jersey.
  “Teil on jätkuvalt rahalised kohustused ajal, mil paljud teie sõbrad on hakanud pensionile,” Azner ütleb. “Kui sa ei ole panna raha kõrvale pensionile seni, see läheb, et saada veelgi raskem teha pärast teil on lapsed. Muud asjad kallinevad too elukindlustus ja tervishoid. Lõpuks, kui teil on raske saada rase, maksumus viljatusravi võib tõesti tõusta. “

Teie võimalusi rasestumise oma 40s

Peaaegu pooled naised üle 40 on viljakuse probleeme, vastavalt Centers for Disease Control ja ennetamine.

Sul on umbes 5 protsenti rasestumise võimalust ühelgi ovulatsioonitsükkel vastavalt juhtiv viljakuse spetsialist Sherman Silber direktor Viljatus keskus St. Louis St. Luke haiglas Missouri ja autor neli enimmüüdud viljakuse raamatuid, sealhulgas Kuidas rasestuda .

Kell 40, teie võimalus kavandades aasta jooksul on umbes 40 kuni 50 protsendi, võrreldes naisega tema keskel 30s, kellel on 75 protsenti võimalus. Vanuse 43, naise võimalus raseduse plummets 1 või 2 protsenti.

Miks järsku langust-off? Silber ütleb, et see kõik on umbes munad. Kui jõuate puberteet, oma munad number vahemikus 300,000 ja 500,000, ja pärast, et sa kaotad umbes 13000 muna aastas. Aastate jooksul on see pidev langus muna pakkumise jätab teile umbes 25000 muna vanuse 37 – aastaselt, et langeb kokku ka järsk sündimuse langus.

“Vanuse 43, sa oled tõesti lõpus oma muna pakkumise,” Silber ütleb: “ja oma võimalusi raseduse on õhuke.”

Nurisünnituse määrasid hakkavad tõusma oma 40s samuti. Kell 40, kiirus on 34 protsenti, ja see tõuseb 53 protsenti vanuse 45. Teie risk raseduse tüsistusi, nagu kõrge vererõhk ja rasedusaegne diabeet, suurendab pärast 35 ja kasvab jätkuvalt oma 40s.

Tõenäosus geneetilise probleemid ka hüpata kui saad vanemaks: Kell 40, teie võimalus kavandades laps Downi sündroom on üks 100; 45 see on üks 30. Kuna riski geneetilise probleeme suureneb vanusega, eksperdid rutiinselt soovitame naiste 40ndates on üksikasjalikult loote seansid nagu raku-free loote DNA vere testimine, arenenud ultraheli, lootevee uuring või koorioni hattude valimi.

Emad üle 40 on ka ligi 50 protsenti võimalus, millel c-lõik tulemusena tarne komplikatsioone. Intsidentide madala sünnikaaluga ja surnult sündinud beebid on ka suurem.

Üks väga positiivne asjaolu teie poolel: Arvestades hulk uusi kunstliku viljastamise tehnoloogia (ART) meetodeid nüüd saadaval, ei ole paremat aega ajaloos proovida rasestuda vanem ema. Kuigi in vitro viljastamise (IVF) edukus oluliselt langema, kui naised kasutavad oma munad pärast vanus 35, eduvõimalused kasutades doonor muna jääb kõrgeks ning raseduse kiirusega umbes 50 protsenti naiste kaudu hilja 40s.

Naiste 40ndates, kes kasutavad mune naise 20s või 30s, raseduse katkemise ohtu ning kromosoomide probleemid on kooskõlas vanuse muna doonor.

Kuidas rasestuda pärast 40

Et anda endale parim võimalus normaalse raseduse ja terve laps, kaaluma mõned olulised sammud enne proovite rasestuda. Loe neid nõuandeid, mis aitavad teil valmistuda raseduse.

Kui olete oma vara 40s, oma tervishoiuteenuse osutaja võivad teid suunata viljakuse spetsialist, kui te ei saa rase pärast sagedased (umbes kaks või kolm korda nädalas) kaitsmata vahekorras kuni kuus kuud.

Teised nõu nähes spetsialist kohe – eriti kui on konkreetsed põhjused teil võib olla probleeme rasestumise, nagu ebaregulaarne või vastamata perioodidel, ovulatsiooni raskusi või probleeme oma partneri sperma.

Enamik spetsialiste alustada tehes katseid teha kindlaks, kas seal on probleem, kuidas teie munasarjad funktsiooni. Siis nad kontrollida probleeme oma munajuhad või teie partneri sperma.

Kui ei need probleemid esinevad, siis on tõenäoline, oma viljatuse on vanuse ja väheneb muna kvaliteeti. Arst annab teile nõu oma valikuid sõltuvalt teie individuaalsest olukorrast.

Täpsemat vanuse ja viljakuse, loe meie artikleid rasestumise oma 20s ja 30s. Plus, vaadake eelarvamus ja sünni lood kuue 20ndates, 30ndates ja 40ndates.