Kordon Kanı Bankacılığı şirketler nedir

Kordon Kan bankası kafa karıştırıcı bir konudur. kordon kanı bankacılığı onlar için uygun olup olmadığına karar vermek ararken Birçok ebeveyn bilgilerle alı. Özel tel kan bankacılığı şirketleri, Tel ve Viacord Kan dolaşımı Sicil gibi, sen şimdiye kadar, bilmesin ki bilgiler olabilir.  

Americord anda, bilinçli seçenekler inanıp yardım etmek önemlidir Bilgi paylaşımı konusunda size büyüyen ailesi için en iyi seçim oluşturun.

Eğer kordon kanı bankacılığı konusunda bilmeli Bunlar gerçek nokta:

  • Donör (bebek) alıcı olarak aynı genetik bozukluk varsa kordon kanı kullanılamaz. Çoğu tel kan finans kurumları bu perdelenir, ancak aynı çocuk için tel kanını kullanarak ihtimali kardeşinde bunları kullanarak şansı çok daha düşük olduğunu anlamak önemlidir.
  • Genellikle, kordon kanı sadece 65 kg’a kadar çocuk bakmak için uygulanabilir. basitçe bir yetişkin özen kordon kanı tek bir birim ortalama yeterli kök hücre yok olmasıdır. Bizim Kablo Kan akımı 2.0 teknolojisinin sayesinde, sektör ortalamasının iki katı kadar kök hücreleri kadar toplamak mümkün olmuştur. daha kök hücre alınıyor hayatında sonra birisiyle tedavi yeteneğine sahip şansını yükselir.
  • 2008 yılında amerikan Kuzey Pediatri Kurumu doktorları kordon kanı bağışlanan yerine aile bireyler için özel olarak tutulması tavsiye tavsiye. bu nedenle önemli savunucuları arasında Duke Okulu’nda onu halka açık kordon kanı standart bankası için fon alarak bu işten kazanç Joanne Kurtzberg oldu. O zamandan beri Serebral Palsi ile ilgili daha fazla araştırma yaptıktan sonra kendi özel kablo kan kredi sağlayıcısı yola koyulmuş. İlginç.