Kedy Babies Roll Over?

Šťastné obdobie so svojím dieťaťom, zatiaľ čo prevrátenie prvýkrát zvyčajne prichádza ako prekvapenie, a to ako pre dieťa a jej rodičia, nebuďte prekvapení, ak koľajových z bruška na čoskoro stáva jedným z vašich maličkého obľúbené triky. Viete, normálne, keď sa dieťa prevrátiť? S rastúcou silou v náručí, chrbta a krku, vaše dieťa začína objavovať nové spôsoby, ako pohybujúce sa jej telo, valcovanie hotela. Uistite sa, že udržať ju v bezpečí na prebaľovacom stole a na ďalších miestach, kde všetky tie vzrušujúce nové pohyby by mohli viesť k pádu alebo iné nebezpečenstvo.

Kedy Babies Roll Over?

Niektorí novorodenci bude skutočne hodiť na jednu stranu spať vo svojich prvých dňoch, ale väčšina detí Zdá sa, že stratí schopnosť valiť na svojich stranách nezávisle počas prvého mesiaca. Od 4 mesiacov veku, bude vaše dieťa vyvinuli dostatočnú silu hornú časť tela použiť rukami poháňať seba nahor a cez z pozície brucha dole na chrbte, obvykle ako nechcený dôsledok jednej zo svojich mini push-up v priebehu bruško čas. (Ona môže dokonca preukázať túto schopnosť už po 3 mesiacoch.) Tým, 6 mesiacov, väčšina detí zvládli nielen role brucho-to-back, ale aj opak back-to-brucho manéver.

Ako pomôcť vaše dieťa prevrátení

Uistiť sa vaše dieťa dostane dostatok času, brucho jej pomáha budovať silu v chrbte, krku a pažiach, že budete potrebovať pre veľký tlak, aby prevrátiť. Budete chcieť, aby počiatočné čas bruško už počas prvého týždňa, ktorým sa vaše dieťa lícom dole cez klin po dobu niekoľkých minút, počas pohotovosti prebdenej obdobia. Ako prvý mesiac dieťaťa postupuje, pomôže váš malý prieskumník pracovať svoju cestu až na 15 až 20 minút na brušku denne (vždy pod dohľadom). Ak vaše dieťa je naozaj rozhorčený o tom, na bruchu, začnite s kratším zasadnutie času bruško – jeden až päť minút bude stačiť – a postupne vybudovať na dlhšie bruško play sedenie.

Aktivitou mat s dráždivý hračiek je veľkou motiváciou pre pomoc vaše dieťa učiť sa prevaliť. Skúste umiestniť nejakú “brucho návnadu” v okolí, takže sa môže dosiahnuť pre neho, čo jej pomôže budovať silu paží a môže tiež viesť k bočným valcom. (V polovici cesty!) Cvičenie jemný valček zo strany na stranu a potom na chrbte umožňuje zobraziť vaše zlatíčko, ako sa to robí – alebo dostať dole na zem s ňou predviesť mála Rolling manévrov sami.

Čo nie sa báť 

Akonáhle bude vaše dieťa začne valcovanie z brucha na chrbát a zozadu do brucha, možno zistíte, že ona začne prevrátení vo svojej postieľke v noci taky. Toto nie je dôvod na obavy, aj keď odborníci odporúčajú, aby si aj naďalej dať deti spať na chrbte, a to aj v prípade, že nie sú zostať v tejto polohe po celú noc. Vzhľadom k tomu, vaše dieťa vyvinula silu a pohyblivosť valiť na brušku, ona tiež vyvinula schopnosť vnímať problémy, keď sa spánkom – čo znamená, že je oveľa menej pravdepodobné, že sa v pasci v situácii, keď je ohrozená jej dych. Po 6 mesiacoch veku, ale je tiež mimo javisko vysoko rizikové pre SIDS, ktorý vrcholí, keď dieťa sa pohybuje medzi 2 a 4 mesiace pred zužuje.

Ak ste naozaj strach o svoje dieťa prevráteniu spať na bruchu, môžete skúsiť, ktorým sa vaše dieťa sa vo svojej postieľke na jej zadnej alebo bočnej s jedným zo svojich zbraňami rozšírená. Týmto spôsobom, keď sa valí to je viac pravdepodobné, že bude na strane paží sa v prednej časti hrude – a potom bude o niečo menej pravdepodobné, že plne vrátiť na brušku, pretože sa zmestí ten ruku pod ňou.

Pamätajte tiež, že všetky deti hit vývojových míľnikov ako prevráteniu svojím vlastným tempom a vo svojom voľnom čase. To môže trvať týždne času bruško, než vaše dieťa dostane na kĺb tlačí hore na predlaktí a valcovanie na chrbát, a mnoho týždňov viac, než sa zistí, ako zastrčiť jej paži pod jej telom alebo cez hlavu vrátiť naspäť na ňu brucho. Len jej mnoho príležitostí k praxi, najlepšie na deku alebo podložku, ktorá utlmí občas (a bohužiaľ nevyhnutné) čln z dreva-Bonk na podlahe. A uistite sa, že ponúkajú veľa chvály fandenie a povzbudenie, keď vaše dieťa konečne robí svoje prvé salto.

Čo bude ďalej pre dieťa

Akonáhle sa dieťa dostane na kĺb prevrátenie a zdvihla hlavu, ona čoskoro sa posadil – najprv s rukou od vás, potom sa bez cudzej pomoci. Odtiaľ ona môže začať prechádzať, alebo dokonca preskočiť do stoja a potom chôdzi na vlastných nohách.