Kdy Babies Roll Over?

Šťastné období se svým dítětem, zatímco převrácení poprvé obvykle přichází jako překvapení, a to jak pro dítě a její rodiče, nebuďte překvapeni, pokud kolejových z bříška na brzy stává jedním z vašich maličkého oblíbené triky. Víte, normálně, když se dítě převrátit? S rostoucí silou v náručí, zad a krku, vaše dítě začíná objevovat nové způsoby, jak pohybující se její tělo, válcování hotelu. Ujistěte se, že udržet ji v bezpečí na přebalovacím stole a na dalších místech, kde všechny ty vzrušující nové pohyby by mohly vést k pádu nebo jiné nebezpečí.

Kdy Babies Roll Over?

Někteří novorozenci bude skutečně hodit na jednu stranu spát ve svých prvních dnech, ale většina dětí Zdá se, že ztratí schopnost valit na svých stranách nezávisle během prvního měsíce. Od 4 měsíců věku, bude vaše dítě vyvinuly dostatečnou sílu horní část těla použít rukama pohánět sebe nahoru a přes z pozice břicha dolů na zádech, obvykle jako nezamýšlený důsledek jedné ze svých mini push-up v průběhu bříško čas. (Ona může dokonce prokázat tuto schopnost již po 3 měsících.) Tím, 6 měsíců, většina dětí zvládli nejen role břicho-to-back, ale i opak back-to-břicho manévr.

Jak pomoci vaše dítě převrácení

Ujistit se vaše dítě dostane dostatek času, břicho jí pomáhá budovat sílu v zádech, krku a pažích, že budete potřebovat pro velký tlak, aby převrátit. Budete chtít, aby počáteční čas bříško již během prvního týdne, kterým se vaše dítě lícem dolů přes klín po dobu několika minut, během pohotovosti probdělé období. Jako první měsíc dítěte postupuje, pomůže váš malý průzkumník pracovat svou cestu až na 15 až 20 minut na bříšku denně (vždy pod dohledem). Pokud vaše dítě je opravdu rozhořčený o tom, na břiše, začněte s kratším zasedání času bříško – jeden až pět minut bude stačit – a postupně vybudovat na delší bříško play sezení.

Aktivitou mat s dráždivý hraček je velkou motivací pro pomoc vaše dítě učit se převalit. Zkuste umístit nějakou „břicho návnadu“ v okolí, takže se může dosáhnout pro něj, což jí pomůže budovat sílu paží a může také vést k bočním válcem. (V půli cesty!) Cvičení jemný váleček ze strany na stranu a pak na zádech umožňuje zobrazit vaše zlatíčko, jak se to dělá – nebo dostat dolů na zem s ní předvést mála Rolling manévrů sami.

Co ne se bát 

Jakmile bude vaše dítě začne válcování z břicha na záda a zezadu do břicha, možná zjistíte, že ona začne převrácení ve své postýlce v noci taky. Toto není důvod k obavám, i když odborníci doporučují, aby si i nadále dát děti spát na zádech, a to iv případě, že nejsou zůstat v této poloze po celou noc. Vzhledem k tomu, vaše dítě vyvinula sílu a pohyblivost valit na bříšku, ona také vyvinula schopnost vnímat problémy, když se spánkem – což znamená, že je mnohem méně pravděpodobné, že se v pasti v situaci, kdy je ohrožena její dech. Po 6 měsících věku, ale je také mimo jeviště vysoce rizikové pro SIDS, který vrcholí, když dítě se pohybuje mezi 2 a 4 měsíce před zužuje.

Pokud jste opravdu strach o své dítě převrácení spát na břiše, můžete zkusit, kterým se vaše dítě se ve své postýlce na její zadní nebo boční s jedním ze svých zbraněmi rozšířena. Tímto způsobem, když se valí to je více pravděpodobné, že bude na straně paží se v přední části hrudi – a pak bude o něco méně pravděpodobné, že plně vrátit na bříšku, protože se vejde ten ruku pod ní.

Pamatujte také, že všechny děti hit vývojových milníků jako převrácení svým vlastním tempem a ve svém volném čase. To může trvat týdny času bříško, než vaše dítě dostane na kloub tlačí nahoru na předloktí a válcování na záda, a mnoho týdnů více, než se zjistí, jak zastrčit jí paži pod jejím tělem nebo přes hlavu vrátit zpět na ni břicho. Jen jí mnoho příležitostí k praxi, nejlépe na deku nebo podložku, která utlumí občas (a bohužel nevyhnutelné) člun ze dřeva-Bonk na podlaze. A ujistěte se, že nabízejí spoustu chvály fandění a povzbuzení, když vaše dítě konečně dělá své první salto.

Co bude dál pro dítě

Jakmile se dítě dostane na kloub převrácení a zvedla hlavu, ona brzy se posadil – nejprve s rukou od vás, pak se bez cizí pomoci. Odtamtud ona může začít procházet, nebo dokonce přeskočit do stoje a pak chůzi na vlastních nohách.