Kas yra virkštelės kraujo Bankinės Įmonės

Virkštelės kraujo bankas yra paini problema. Daugelis tėvų gauti bombarduojami informacija, kai ieškote nuspręsti, ar virkštelės kraujo bankų yra teisinga už juos. Čia gali būti informacija, kad privačios vielos kraujo bankininkystės bendrovės, kaip viela ir Viacord kraują registre, bus ne tegul žinote, iki šiol.  

Tuo Americord, mes tikime informuotų variantų ir dalintis svarbia informacija, kuri padės jums sukurti geriausias pasirinkimas jūsų augančio šeimoje.

Tai tiesa taškas turėtumėte žinoti apie virkštelės kraujo bankų:

  • Virkštelės kraujo negali būti naudojamas, jei donoras (kūdikis) yra tas pats genetinis sutrikimas, kaip gavėjas. Dauguma vielos kraujo finansų institucijos glazūra per tai, bet svarbu suprasti, kad naudojant vielos kraują už tą patį vaiką šansai yra daug mažesnis nei naudojant juos už sese galimybes.
  • Apskritai, virkštelės kraujo gali būti taikomas tik rūpintis vaikais iki 65 svarų. Tai yra, nes ten tiesiog nėra pakankamai kamieninių ląstelių vidutiniškai per vieną vienetą virkštelės kraujo rūpintis suaugusiojo. Per mūsų Kabelinė kraują 2.0 technologija, mes galėjome surinkti iki dvigubai daugiau kamieninių ląstelių kaip pramonės vidurkį. Gauti daugiau kamienines ląsteles stiprėja su turintys galimybę gydyti žmogų, vėliau gyvenime galimybę.
  • Šiaurės Amerikos Pediatrijos Asociacija 2008 informavo, kad gydytojai rekomenduoja, kad virkštelės kraujo paaukoti vietoj laikomi privačiai šeimos asmenims. Tarp pagrindinių šalininkų, nes tai buvo Joanne Kurtzberg, kuris pasipelnė iš šio gaunant finansavimą jos atviros visuomenės virkštelės kraujo Standard Bank Duke mokyklos. Ji nuo pradėjau savo nuosavą kabelis kraujo paskolos teikėją atlikę daugiau tyrimų dėl cerebriniu paralyžiumi. Įdomus.