Kas sa sööd krevetid Rasedus?

Rasedus toob kaasa mitmeid muudatusi oma keha ja ka oma dieeti! Teie lemmik toit äkki tabu, ja siis võib paluda ajutiselt loobuma mõned armastatud munchies.

Kas sa sööd krevetid Rasedus? Ära muretse. See on vajalik samm, mis tuleb võtta iga rase naine, sest vajadus tund on teha õige toit valikuid, mis aitavad toetada kasvu beebi.

Kui te ei ole seda juba, panema nimekirja toidud lisada ja neid vältida nendel paari nädala jooksul, ja kui sa oled ummikus kahtlusi mereannid, siin on midagi, mis aitavad teil sorteerida.

Kas see on ohutu süüa krevetid Rasedus?

Sul võib olla kiusatus maik neid võid küüslaugu krevetid, kuid oota … on krevetid tõesti ohutu tarbimise raseduse?

Anname teile halbu uudiseid esimesena. Peaaegu kõik vormid mereannid on parem vältida raseduse ajal. Seafood peale oleks hea valguallikas rasvad ja mineraalid, mis on vajalikud normaalseks kasvuks oma loodet, ka nemad tulevad pakitud kahjulike toksiinide.

Miks krevettide Raseduse ajal tuleb vältida?

Veereostus on põhjustanud suurenenud kogunemine mürkkemikaalide mereelu, mis teeb tarbimise mereannid problemaatilisem kui varem.

 • Soovitav on vältida tarbivad mereannid pakutakse restoranides raseduse ajal. Kuna nad on tõenäolisem, et tuleb pooltoores ja ei tohi valmistada puhta keskkonna kui kodus.
 • Kui olete kindel, et krevetid olete ostnud on pärit turvalisest magevee allikas, saate tarbida mõnikord pärast arvamuse küsimist oma tervishoiuteenuse osutaja.

Riskid süüa krevetid Rasedus

Tarbivad krevetid, eriti toores krevetid on äärmiselt kahjulik raseduse ajal, ja arvatakse, et see on seotud mitmete terviseriskide including-

 • Tarbivad toores krevetid võib kujutada ohtu toidu mürgistused. Nagu toores mereannid kipub sisaldavad teatud parasiitide, mis võiks kahjustada seedesüsteemi.
 • Seafood sisaldab kõrge mürgiseid aineid nagu elavhõbe, mis mõjutab arvatavasti beebi närvisüsteemi arengut.
 • Krevetid saadud saastunud jõgede ja järvede sisaldada ka kõrge polüklooritud bifenüüle, mis võivad ka põhjustada terviseriske lapsele.
 • Listeria saastumine on võimalik ka Toore krevetid, mis võib põhjustada surmava veremürgitus ja teiste nakkuste oma lootele. 

Kuidas süüa krevetid turvaliselt Rasedus

Kuigi see on parim, et vältida tarbivad krevetid raseduse, kui arst on okei idee, saab tarbida aeg-ajalt. Siin on mõned viisid, kuidas saate tarbida krevetid ohutult raseduse ja minimeerida võimalikku terviseriski oma lootele.

 • Veenduge kokk krevetid hästi. Enamik krevetid punaseks, kui keedetud täiesti, ja liha tavaliselt muutub Helme ja läbipaistmatu.
 • Cooking krevetid täiesti tagab, et kõik potentsiaalsed nakkuse põhjustab ained tapetakse.
 • Samuti on hea mõte külmutada krevetid 24 tundi enne keetmist it- see ka tappa hea organismide arv.
 • Soolamine ja marineerimine krevetid on ka tõenäoline, et see ohutum tarbida.
 • Võite kaaluda ka tarbivad suitsutatud krevetid pärast konsulteerinud arstiga.
 • Kui olete keetmine kauss ahju, las ta jääda jääksoojust paar minutit isegi pärast küpsetamist.
 • Samuti on hea mõte valida värskest toorainest oma sööki raseduse ajal. Toidukonservid pakkida palju säilitusaineid, mis võivad olla ka kahjulik teie lapsele.

Loodame, et see artikkel aitab teil teha õige otsuse, kui tegemist on valida oma toidu raseduse ajal.

Nagu te võib järeldada eespool esitatud teave on palju potentsiaalselt ohtlike seotud terviseriske tarbimist krevetid ja see on parim, et vältida tarbivad seda raseduse ajal.