Kas sa sööd Austrid raseduse ajal?

Raseduse ajal mõned toidud, mis on ohutud tavatingimustes saada kahjulik. Palju rasedad võivad olla mures, lisades teatud toitude oma dieeti oodates samas, ja austrid on üks neist. Aga te saate süüa austrid raseduse ajal?

Austrid on delikatessiks ja see võib isegi olla üks oma lemmik toidud kunagi. Aga on austrid raseduse peetakse ohutuks?

Nagu käesolevas etapis oma elu, olete vastutav ennast ja last oma üsas. Sellepärast tervislikud eluviisid on veelgi olulisem sel ajal. Niisiis, kustutada oma kahtlusi austrid tarbimise siin on meie väike juhend teile.

Kasu Austrid

Austrid on arvatavasti täis palju toitaineid ja nende tarbimise Usutavasti on palju kasu tervisele. Mõned neist on:

  • Austrid on vähe kaloreid, mis teeb need ideaalne valik neile, üritades hoida oma kehakaalu kontrolli all.
  • Austrid on ka madala rasvasisaldusega ja valgurikas. Tegelikult nad on ideaalne lahja valguallikas, mis lisatakse toitumine kord samal ajal.
  • Austrid on suurepärane looduslik allikas tsink. Lihtsalt 3 oz osa arvatakse sisaldavad 67 mg tsinki, mis on üks paljudest olulisi mineraale vaja raseduse ajal.
  • Austrid on ka hea südamega. Nad sisaldavad tähtsat tervetel mineraale, sealhulgas omega 3 rasvhappeid, magneesiumi, kaaliumi ja E-vitamiini, mis kõik arvatakse, et vähendada põletikku ja alandada südamehaiguse riski.

Kuigi austrid on pakitud palju kasu tervisele, mis võivad olla kasulikud rasedatel naistel, meditsiini eksperdid viitavad tarbimise piiramiseks see mereande. Miks?

Miks Limit söömine Austrid Rasedus?

Pöidla reeglina rakendada ohutu toitumise raseduse ajal on vältida tarbivad tahes loomade liha, mis on toores. Vastavalt keedetud või toores liha arvatakse sisaldavad palju baktereid, mis võivad põhjustada infektsioone, ja mõnikord ületada oma platsentaarbarjääri, pannes oma kasvavat last ohus.

 • Rasedad on allasurutud immuunsüsteemiga ja austrid (toores) on arvatavasti üks kõige tavalisemaid põhjusi mereannid seotud toidumürgituse. Raw austrid raseduse ajal mingil juhul ei ole soovitatav.
 • Vastavalt keedetud austrid võivad põhjustada seedetrakti probleeme ja võib põhjustada ka raskete infektsioonide oma arenevale lootele. Tegelikult arvatakse samuti põhjustada neuroloogilist kahjustust ja nurisünnitus.
 • Keedetud austrid, teiselt poolt, teha on palju kasu tervisele ja võib olla mõõdukalt kasulik tarbida raseduse ajal.

Kuidas tarbida Austrid Rasedus?

Toitumine ja eksperdid soovitavad tarbimist austrid mõõdukalt raseduse ajal.

 • Raw austrid tuleb iga hinna eest vältida; aga keedetud austrid saab nautida iga kord samal ajal teisel trimestril.
 • FDA soovitab piirata summa mereannid raseduse ajal palju kalu ja muid mereande sisaldavad mürgiseid kemikaale, mis kahjustavad arengumaade laps.
 • Samuti on soovitatav, et vältida tarbivad austrid esimesel ja kolmandal trimestril.
 • Veenduge, et kõik austrid, mida tarbida on täielikult keedetud (eelistatavalt alla oma järelevalve) ja on tugeva koega.
 • Samuti on hea mõte tarbida austrid ja muud mereannid või loomsete valkude nende värske vormi asemel neid hoiti külmikus mõned päevad.

Kui sul ei ole mingit muret tarbimise austrid raseduse ajal külastada oma tervishoiuteenuse osutaja. Seafood võib suhelda ka teatud ravimid, nii et kui te olete võtnud mõned toidulisandid või ravimid, võiksite arutada oma arstiga.