Kas ir nabassaites asins bankas uzņēmumi

Cord Blood banka ir neskaidrs jautājums. Daudzi vecāki bombarded ar informāciju, kad meklē, lai izlemtu, vai nabassaites asins bankas ir tiesības uz tiem. Tur var būt informācija, ka privātie vads asins banku uzņēmumiem, piemēram, stieples un Viacord asinīs reģistra, neļaus jūs zināt, līdz šim.  

Pie Americord, mēs ticam informēti iespējām un daloties svarīgu informāciju, lai palīdzētu jums izveidot labākā izvēle jūsu augošo ģimeni.

Tie taisnība punkts, jums vajadzētu zināt par nabassaites asins bankas:

  • Vada asinis nevar izmantot, ja donors (bērnam) ir tāda pati ģenētiska slimība, kā saņēmējam. Lielākā daļa vadu asins finansu institūcijas glazūra vairāk, bet tas ir svarīgi saprast, ka izredzes, izmantojot vadu asinis par to pašu bērnu, ir daudz zemāka nekā iespējām, izmantojot tos, māsām.
  • Parasti nabassaites asinis var piemērot tikai tad, rūpēties par bērnu līdz 65 mārciņas. Tas ir tāpēc, ka vienkārši nav pietiekami daudz cilmes šūnas vidēji vienā vienībā nabassaites asiņu par rūpēties par pieaudzis. Izmantojot mūsu Cable asinsritē 2.0 tehnoloģiju, mēs esam spējuši savākt līdz pat divreiz vairāk cilmes šūnu kā nozares vidējo rādītāju. Getting vairāk cilmes šūnu saasināšanās iespēju, ka tā ir iespēja, lai ārstētu kādu vēlāk dzīvē.
  • Ziemeļamerikas Pediatric asociācija 2008. gadā paziņoja, ka ārsti iesaka nabassaites asiņu ziedota nevis tur privāti ģimenes indivīdiem. Starp lielākajiem atbalstītājiem, jo ​​tas bija Joanne Kurtzberg, kurš gūst no tā, ko iegūt finansējumu viņas atklātā publiskā nabassaites asiņu standarta krastā pie Duke skolā. Viņa kopš sāku savu privāto kabelis asins aizdevuma sniedzējs pēc tam darīt vairāk pētījumu par BCT. Interesanti.