Kada kūdikiai Roll Over?

Laimingas laikas su savo kūdikiu, o apsiversti pirmą kartą paprastai ateina kaip staigmena tiek kūdikių ir tėvais, nenustebkite, jei sukti nuo pilvuko atgal greitai tampa viena iš jūsų mažyliui mėgstamiausių triukų. Ar žinote, paprastai kada kūdikis apsiversti? Didėjant stiprumo rankose, nugaros ir kaklo, jūsų kūdikis pradeda atrasti naujų būdų, kaip juda jos kūną, valcavimo įtraukti. Būtinai laikykite ją saugūs vystymo stalas ir kitose vietose, kur visi tie įdomių naujų judesių gali sukelti kritimo ar kitas pavojus.

Kada kūdikiai Roll Over?

Kai naujagimiai bus iš tikrųjų įdiegti į vieną pusę miegoti savo pirmųjų dienų, tačiau dauguma kūdikių atrodo prarasti gebėjimą ritinį ant jų šonų nepriklausomai per pirmąjį mėnesį. Iki 4 mėnesių amžiaus, jūsų mažylis bus sukurta pakankamai viršutinės kūno stiprumas naudoti savo rankas varyti save iki ir virš nuo pilvo apačią padėtyje nugaros, paprastai kaip atsitiktinio rezultato vieną iš savo mini push-up metu pilvą laiką. (Ji gali net parodyti šį gebėjimą anksčiau kaip 3 mėnesius.) 6 mėnesių amžiaus, dauguma kūdikių jau įvaldę ne tik pilvo-to-nugaros ritinėlį, bet ir atvirkščiai atgal iki pilvo manevras.

Kaip padėti savo kūdikį apvirtus

Padaryti, kad jūsų kūdikis gauna daug pilvą metu padeda jai sukurti į savo nugaros, kaklo ir rankų stiprumą, kad ji bus poreikis didelis impulsas apsiversti. Jūs norite pradėti pilvą laikas jau pirmąją savaitę, kuriuo savo kūdikio veidu žemyn per savo ratą per kelias minutes per įspėjimo budrus laikotarpių. Kaip kūdikio pirmąjį mėnesį progresuoja, padėti jūsų mažylis Explorer dirbti savo kelią iki 15 iki 20 minučių ant pilvuko kasdien (visada pagal savo akimi). Jei jūsų kūdikis yra tikrai pasipiktinę apie yra ant pilvo, pradėti su trumpesniais sesijų pilvą laiką – nuo vieno iki penkių minučių bus padaryti pavyko – ir kurti palaipsniui ilgiau pilvą-Play sesijų.

Veikla kilimėlis su Vargina žaislai yra puikus motyvacija padeda jūsų kūdikis išmoksta apsiversti. Pabandykite pateikti šiek tiek “pilvo masalas” šalia, kad ji gali pasiekti už jį, kuri padės jai sukurti rankos stiprumą, taip pat gali sukelti šalutinį sąrašą. (Pusiaukelėje ten!) Pratimai švelnų ritinį iš vienos pusės į kitą ir tada ant jos vėl leidžia jums parodyti savo sweetie, kaip tai daroma – ar kibti ant grindų su ja parodyti per kelias Rolling manevrai sau.

Kas nesijaudinti Apie 

Kai jūsų kūdikis pradeda sukti nuo pilvo atgal ir iš nugaros į pilvą, jums gali rasti, kad ji pradeda sukti virš jos lovelę naktį, taip pat. Tai ne priežastis nerimauti, nors ekspertai rekomenduojame, kad jūs toliau daryti kūdikius miegoti ant nugaros, net jei jie neturi likti toje padėtyje visą naktį. Kadangi jūsų mažylis sukūrė jėgų ir mobilumą ridenti ant savo pilvuko, ji taip pat sukūrė galimybę pajusti problemų, kai ji miega – o tai reiškia, ji yra gerokai mažiau tikėtina, kad tapti spąstais tokioje padėtyje, kai jos kvėpavimas yra pažeista. Po 6 mėnesių amžiaus, ji taip pat pro didelės rizikos etape morgą, o viršūnės, kai kūdikis yra tarp 2 ir 4 mėnesiams iki mažinamomis.

Jei esate tikrai susirūpinęs jūsų kūdikis apvirtus miegoti ant pilvo, galite pabandyti kuriuo jūsų mažylis žemyn savo lovelę ant nugaros ar šono vieną iš savo ginklų pratęstas. Tokiu būdu, jei ji ritininis tai labiau tikėtina, kad būti ant šono su savo ranką prieš savo krūtinės – ir tada ji bus šiek tiek mažiau tikėtina, kad visiškai įdiegti į savo pilvą, nes jis susikiša tą ranką po ja.

Taip pat atminkite, kad visi kūdikiai nukentėjo vystymosi etapai, kaip apsiversti savo tempu, ir savo laiką. Tai gali užtrukti savaites pilvą laiko iki jūsų kūdikis gauna pakabinti stumia ant jos dilbių ir sukti ant jos nugaros, ir daugelis savaites daugiau, kol ji skaičiai, kaip Tuck ranką po jos kūną arba virš jos galvos įvirsta į ją pilvas. Tiesiog suteikti jai daug galimybių praktikoje pageidautina ant antklodė arba motina, kuri bus sušvelninti kartais (ir, deja, neišvengiama) nogino-Bonk ant grindų. Ir būtinai pasiūlyti daug pagyrų, Giedras ir padrąsinimo, kai jūsų mažylis pagaliau daro savo pirmąjį pasukt.

Kas toliau Baby

Kai kūdikis gauna pakabinti apvirtus ir kėlimo galvą, ji netrukus bus sėdi – pirmasis su ranka nuo jūsų, tada Nepagalbinių. Iš ten ji gali pradėti nuskaitymo ar net pereiti prie atsistojus ir tada vaikščioti ant savo pačių dviejų kojų.