Kad Mazuļi pretapgāšanās?

Laimīgu laiku ar savu bērnu, bet ritošā pāri pirmo reizi, parasti nāk kā pārsteigums gan bērnu un vecākiem, tie nedrīkst būt pārsteigts, ja ritošā no vēdera atpakaļ drīz kļūst par vienu no jūsu mazulis iecienītākajiem trikiem. Vai jūs zināt, parasti kad es bērnam apgāzties? Ar pieaugošo spēku uz rokām, muguras un kakla, Jūsu mazulis sāk atklāt jaunus veidus, kā kustas viņas ķermeni, valcēšana iekļauti. Noteikti, lai saglabātu viņu drošību uz pārtinamā galda, un citās vietās, kur visi šie aizraujošas jaunas kustības var radīt kritiena vai cita veida risku.

Kad Mazuļi pretapgāšanās?

Dažiem jaundzimušajiem faktiski roll uz vienu pusi gulēt savās ļoti pirmajās dienās, bet lielākā daļa bērnu, šķiet, zaudē spēju roll uz to malām patstāvīgi pirmā mēneša laikā. Ar 4 mēnešu vecuma, jūsu mazulis būs izstrādāta pietiekami ķermeņa augšdaļas spēku, lai izmantotu savas rokas dzīt sevi uz augšu un pāri no vēdera uz leju stāvoklī viņas atpakaļ, parasti kā neapzinātas rezultātā viena no viņas mini atspiešanās laikā vēders laiku. (Viņa var pat pierādīt šo spēju jau pēc 3 mēnešiem.) Pēc 6 mēnešu veci, lielākā daļa bērnu ir apguvuši ne tikai roll vēders-to-back, bet arī otrādi back-to-vēders manevrs.

Kā palīdzēt Jūsu Baby apgāžoties

Pārliecinoties, ka jūsu bērns saņem pietiekami daudz vēders laika palīdz viņai veidot stiprums viņas muguras, kakla un rokām, kas viņai būs nepieciešams, lai liels atbalsts apgāzties. Jūs vēlaties sākt vēders laiku, jo jau pirmajā nedēļā, ko jūsu zīdaiņu sejas leju pāri savā klēpī uz pāris minūšu laikā brīdinājuma modrs periodos. Kā mazuļa pirmā mēneša gaitā, palīdzēt jūsu maz pētnieks strādāt savu ceļu līdz pat 15 līdz 20 minūtes uz viņas vēders katru dienu (vienmēr zem watchful acu). Ja Jūsu bērnam ir patiešām sašutis par to uz viņas vēdera, sāciet ar īsākiem sesijām vēders laiku – vienu līdz piecas minūtes darīs triks – un veidot pakāpeniski ilgākā vēders-spēlēt sesijām.

Darbību paklājs ar kārdinosu rotaļlietām ir lieliska motivācija, lai palīdzētu jūsu mazulim iemācīties apgāzties. Mēģiniet ievietojot dažas “vēdera ēsmu” tuvumā, lai viņa varētu sasniegt to, kas palīdzēs viņai veidot roku spēku, un var arī izraisīt sānu sarakstā. (Halfway tur!), Practicing maigu roll no vienas puses uz otru, un pēc tam uz viņas atpakaļ, ļauj jums parādīt jūsu mīļotā, kā tas ir izdarīts – vai nokāpt uz grīdas ar viņu dižoties dažus ritošā manevri pats.

Kas nav jāuztraucas par 

Kad jūsu bērns sāk ritošā no vēdera uz aizmuguri un no atpakaļ uz vēdera, jūs varat atrast, ka viņa sāk apgāzies viņas gultiņa naktī, too. Tas nav iemesls bažām, lai gan eksperti iesaka, ka jūs turpināt likt bērnus gulēt uz muguras, pat tad, ja tie nav palikt šajā stāvoklī visu nakti. Tāpēc, ka jūsu mazulis ir izstrādājusi spēku un mobilitāti, lai roll uz viņas vēders, viņa ir arī izstrādājusi spēju sajust problēmas, kad viņa guļ – tas nozīmē, ka viņa ir daudz mazāk iespējams iesprūst tādā stāvoklī, kur viņas elpošana apdraudēta. Pēc 6 mēnešu vecuma, viņa ir arī garām augsta riska skatuvi SIDS kas kulmināciju, kad bērns ir no 2 līdz 4 mēnešus, līdz izbeidzas off.

Ja jūs patiešām uztrauc jūsu mazulim apgāzies gulēt uz viņas vēders, jūs varētu mēģināt ko jūsu mazuli noteikti viņas nošpikot viņai uz muguras vai sāniem ar vienu no viņas rokām pagarināts. Tādā veidā, ja viņa ruļļos, ​​tas ir vairāk iespējams, ir uz pusi ar savu roku ārā priekšā viņas krūtīm – un tad viņa būs nedaudz mazāka iespēja pilnībā roll uz viņas vēdera, jo tas tucks ka roku zem viņas.

Atcerieties arī, ka visi bērni skāra attīstības posmus, piemēram, apgāšanās savā tempā, un savā laikā. Tas var aizņemt nedēļas vēders laiku pirms jūsu bērns saņem pakārt spiežot līdzi viņas apakšdelmiem un ritošā uz viņas muguras, un daudzas nedēļas vēl pirms viņa skaitļi, kā iešūt savu roku zem sava ķermeņa vai virs viņas galvas roll atpakaļ uz viņu vēders. Tikai viņai daudz iespēju praktizēt, vēlams uz segu vai paklājs, kas mazinātu gadījuma (un, diemžēl, neizbēgami) ceturtdaļpinte-Bonk uz grīdas. Un pārliecinieties, lai piedāvātu daudz slavēt, uzmundrinoša un iedrošinājumu, kad jūsu mazulis beidzot padara viņas pirmā uzsist.

Kas Next Baby

Pēc tam, kad bērns saņem karājas apgāzties un paceļot galvu, viņa drīz tiks sēdētu – vispirms ar roku no jums, tad patstāvīga. No turienes viņa var sākt indeksēšanu, vai pat izlaist to stāvus un tad iešana uz savām kājām.