Kā nokļūt Grūtnieces Pēc 40

Nav noliegt jūsu izredzes gūt grūtniecība ir daudz zemāks tagad, nekā tas bija pirms dažiem gadiem. Pēc 45 gadiem, eksperti saka, tas ir gandrīz neiespējami, lai saņemtu grūtniece, izmantojot savas olas.

Tajā pašā laikā, daudzi 40-plus sievietes do grūtniecību, kādu izmanto auglības terapijas un daži ne. Un var būt priekšrocības, gaida, lai ir bērni – gan jums, gan jūsu bērnam.

Grūtniecība jebkurā vecumā ir savas priekšrocības un trūkumi. Mēs pārbaudījām ar auglības speciālistiem, finanšu konsultanti, attiecību guru, un 40-kaut mammām iegūt reālu priekšstatu par to, kas tas ir, piemēram, lai būtu bērns savā 40 gadu vecumā.

Priekšrocības gaida bērnus

Ir dažas noteiktas priekšrocības, lai kļūtu par vecākiem, kad tu esi vecāks:

 • Tu esi vairāk pieredzējis. Iespējams, lielākā priekšrocība gaida ir bērni, ir, ka jūs esat bijis laiks, lai augt, un redzēt pasauli. Jūs, iespējams, drošāku finansiāli un ērtāk savā karjerā. Tas ir iespējams, jūs un jūsu partneris ir bijusi iespēja iepazīt vienam otru dažādos apstākļus, kas var būt labs pamats paaugstinot ģimeni.
 • Tu esi gudrāks. Ir daži pierādījumi, ka vecāki mātes, kopumā, labāk izglītoti nekā jaunajām māmiņām un izdarīt labāku vecāku lēmumus. Viņi arī, visticamāk, zīdīt, un saskaņā ar pētījumu, kas publicēts žurnālā Journal of American Diētisko asociācijas , izdarīt veselīgāku uztura izvēli bērniem, piemēram, izvēloties veselus augļus, nevis saldumus vai cukurotu dzērienu.
 • Jūs esat finansiāli droša. Gaida, lai ir bērni arī ir finansiālas priekšrocības. Viens ASV Pētījumā konstatēts, ka sievietes ienākumi pieaugs 9 procentiem katru gadu viņa atliek kam bērns.
Ko jūsu OB-GYN vēlamies, lai jūs zināt, pirms grūtniecības?

Ģimenes un laulības terapeits Denverā, Kolorādo, uzskata, ka labākais laiks ir bērni ir jūsu vēlu 20s līdz 30 gadu vecumā, bet viņa arī redz plusu par pāriem, kas gaida: “Vecāki 40 gadu vecumā bieži vien ir vairāk vērsti uz saviem bērniem, nekā jaunāki vecāki ir, “viņa saka. “Viņi bija laiks, lai ceļotu un ir plašu pieredzi, pirms bērni. Viņiem ir mazāk finansiālo spiedienu un vairāk par” tur, darīts, ka “attieksme pret ballēties un 60 stundu darba nedēļu.”

Māmiņa pieciem un pārdošanas direktors pie San Francisco Marriott, saka, ka pēc 41 viņai ir mazāk enerģijas, nekā viņa izmanto, lai, bet, no otras puses, ir gudrāka un pacientu vecākiem.

“Savā 20s un jūsu 30s, jūs parasti likts pārāk lielu spiedienu uz sevi kā vecākiem,” viņa saka. “Tu domā, ka būs katastrofa, ja lietas neiet tikai labi. Ja jums nav laika, lai iegādātos dāvanu pirms dzimšanas dienas svinībām, piemēram, jūs uzsvērt informāciju par to. Kā vecāks vecāks, es atrast lietas nav apnikt mani tik daudz. “

Praktiskā līmenī, “ja tu esi viens vecāks par jūsu 20s un jūs esat vēlu darbu, tas var izmaksāt jums jūsu darbu, kas nozīmē, jūs, iespējams, nevar samaksāt īri,” viņa saka. “Tagad man ir darbs un finansiālā drošība. Es esmu daudz brīvākas.”

Ja jūs nopietni vēlaties zināt, kā iegūt grūtniecība, Jūs varat atrast video šeit .

Trūkumi mēģināt palikt stāvoklī pēc 40

Atliekot vecāku var radīt nopietnas problēmas:

 • Jums var būt grūti laiku kļūst stāvoklī. Lielākais negatīvie novilcināšanas grūtniecību, kamēr jūsu 40s ir nozīmīgs: Tas ir grūtāk palikt stāvoklī, jo ilgāk jūs gaidāt. Tas ir tāpēc, ka jūsu olu piedāvājums ievērojami samazinās, kā jūs vecumu, un vecāki olas, visticamāk, ir hromosomu problēmas, palielinot risku, ka aborts un iedzimtus defektus.

  “Tur ir stāvas kritums auglību 40s,” saka Julia Džonsons, neauglības speciālists un vadītājam dzemdniecības un ginekoloģijas nodaļas CXC Memorial Medical Center. “Jūsu izredzes iegūt grūtniecība 41 ir daudz labāk, nekā viņi ir 43.”

Pētījums medicīnas žurnālā Auglība un Sterilitāte apliecina Johnson ‘s punktu. Pētnieki atklāja, ka 40 gadus vecas sievietes, kuras ārstēja neauglību bija 25 procentu iespēja iegūt grūtniecība, izmantojot savas olas. Bet pēc 43 gadu vecuma, kas skaitlis samazinājās līdz 10 procentiem, un 44 tā svārstījās līdz 1,6 procentiem. Starp sievietēm, kuras bija iestāties grūtniecība, aborts likme bija 24 procenti, lai 40 gadus veci, 38 procenti par 43 gadus veci, un 54 procenti par 44 gadus veciem bērniem.
Auglības eksperts Džeimss Goldfarbs saka, ka viņa 30 gadus jomā laikā, viņš nekad nav redzējis sieviete palikt stāvoklī ar savām olām pēc vecuma 46. “Tas ir tāpat kā pērkot loterijas biļeti,” viņš saka. “Jā, kāds uzvar katru reizi brītiņa, bet jums nevajadzētu banka par to.”

Izmantojot donoru olšūnas palielina izredzes gūt grūtniecība ievērojami, un saskaņā ar Goldfarbs, tas ir, kā vairums vecāki slavenība moms dara – vai viņi atzīst to vai nē. “Fakts, ka tie nav runāt par to atklāti dara reālu lāča citām sievietēm,” viņš saka. “Mēs saņemam vismaz vienam pacientam mēnesī, kas nāk ar viltus cerību, ka viņa var palikt stāvoklī, izmantojot viņas pašas olas.”

 • Jūs, visticamāk, ir grūti grūtniecību. Grūtniecības sarežģījumi ir vēl viena problēma. Savā 40 gadu vecumā jūs esat daudz vairāk varētu attīstīties problēmas, piemēram, augstu asinsspiedienu un diabētu grūtniecības laikā, kā arī placentas problēmas un dzimšanas komplikācijas.
 • Tu esi lielāks risks mazu vai priekšlaicīgas bērnu. Sievietes, kas vecāki par 40, ir vairāk iespējams, lai nodrošinātu zemu dzimšanas svara vai priekšlaicīgi dzimušu bērnu. Nedzīva bērna likmes ir arī augstākas, un pētījumi liecina, ka bērni piedzimuši vecākiem mātēm, var būt paaugstināts risks, 1. tipa cukura diabētu un augstu asinsspiedienu (lai gan tas asociācija nav spēcīga).
 • Jūsu partnera sperma ir vecāks too. Neaizmirstiet par savu partneri: gan vīrieši ir fiziski spēj fathering bērnus to 60s un pat to 70, spermas kvalitāte pasliktinās līdz ar vecumu. Vecāku vīriešu sperma ir augstāks līmenis ģenētisku defektu nekā jaunākiem vīriešu spermu. Pēdējos gados pētījumi liecina saikni starp tēva vecumu un ģenētiski saistīti apstākļi, piemēram, Dauna sindroms, šizofrēniju, un autiskā spektra traucējumiem.
 • Jūs varētu celms jūsu finanses. Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā: Ir finansiālās priekšrocības gaida bērnus, bet var būt saistības, kā arī. “Ja jūs gaidāt, jūs, iespējams, ir jāturpina strādāt, lai cienījamā vecumā, viena lieta,” saka Marnie Azner, finanšu plānotājs Morris Plains, New Jersey.
  “Jums joprojām ir finansiālas saistības laikā, kad daudzi no jūsu draugiem ir sākuma doties pensijā,” Azner saka. “Ja jums nav jāatsakās naudu pensionēšanās augšu līdz šim, tas notiek, lai iegūtu vēl grūtāk to darīt pēc tam, kad ir bērni. Citas lietas kļūs dārgāks arī, piemēram, dzīvības apdrošināšanas un veselības aprūpi. Visbeidzot, ja jums ir problēmas iegūt grūtniecība, izmaksas neauglības ārstēšanas var patiešām pievienot augšu. “

Jūsu izredzes iegūt grūtniecība savā 40 gadu vecumā

Gandrīz puse sieviešu virs 40 ir auglības problēmas, saskaņā ar Centers Slimību kontroles un profilakses.

Jums ir par 5 procentu iespēja iegūt grūtniecība jebkurā vienā ovulācija ciklā, saskaņā ar vadošo auglību speciālistu Sherman Silber, direktors Neauglības centra St Louis Sv Luke slimnīcā Misūri un autors četru vislabāk pārdotajiem auglības grāmatām, ieskaitot Kā Get Grūtnieces .

Pēc 40 gadiem, jūsu izredzes ieņemt bērnu gada laikā, ir aptuveni 40 līdz 50 procentiem, salīdzinot ar sievieti viņas vidus 30s, kas ir 75 procentu iespēja. Līdz 43 gadu vecumam, sievietes izredzes grūtniecību iegrimstot 1 vai 2 procenti.

Kāpēc stāvas drop-off? Silber saka, tas viss ir par olām. Kad jūs sasniedzat pubertātes, jūsu olas skaits starp 300.000 un 500.000, un pēc tam tu zaudē apmēram 13000 olas gadā. Gadu gaitā tas pakāpeniski samazinājās olu piegādi atstāj jūs ar aptuveni 25.000 olām pēc 37 gadu vecuma – vecumā, kas arī sakrīt ar krasu kritumu auglību.

“Līdz 43 gadu vecumam, jūs tiešām beigās jūsu olu piegādi,” Silber saka, “un jūsu izredzes grūtniecību ir slim.”

Aborts likmes sāk raķete jūsu 40s, kā arī. Pēc 40 gadiem, likme ir 34 procenti, un tas palielinās līdz 53 procentiem, pēc vecuma 45. risku grūtniecības komplikācijas, piemēram, augsts asinsspiediens un gestācijas diabētu, pieaug pēc 35 un turpina pieaugt jūsu 40s.

Par ģenētiskās problēmas izredzes arī lēkt, kā jūs vecāki: At 40, jūsu izredzes ieņemt bērnu ar Dauna sindromu ir viens 100; pie 45, tas ir viens 30. Tā kā risks, ģenētiskajām problēmām palielinās līdz ar vecumu, speciālisti parasti iesaka sievietēm 40 gadu vecumā, ir sīki augļa seansi, piemēram, šūnu bez augļa DNS asins testu, modernu ultraskaņu, amniocentēzes vai horiona villus paraugu ņemšanas.

Mātes virs 40, ir arī gandrīz 50 procentu iespēja ar c-section, kā rezultātā piegādes komplikācijas. Incidenti zemu dzimstības svara un nedzīvi dzimušu bērnu ir augstāks, kā arī.

Viens ļoti pozitīvi fakts jūsu pusē: Ņemot vērā virkne jaunu apaugļošanas tehnoloģijas (ART) metodes tagad ir pieejami, nav labāka laika vēsturē, lai mēģinātu iegūt grūtniece, un vecāku māte. Kaut gan in vitro apaugļošanas (IVF) veiksmes līmenis ievērojami samazināsies, kad sievietes izmantot savas olas pēc 35 gadu vecuma, iespēja gūt panākumus, izmantojot donoru olšūnas saglabājas augsts ar grūtniecības ātrumu aptuveni 50 procenti sieviešu, izmantojot to vēlu 40 gadu vecumā.

Sievietēm viņu 40 gadu vecumā, kuri lieto olas sieviete viņas 20s vai 30s, tad spontānā aborta risks un hromosomu problēmām atbilst vecumu olu donora.

Kā palikt stāvoklī pēc 40

Lai dotu sev vislielākās izredzes uz normālu grūtniecību un veselīgu bērnu, apsver dažus svarīgus soļus pirms bērniņu. Izlasiet šos padomus, lai palīdzētu jums sagatavoties grūtniecību.

Ja jūs savā agri 40s, Jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs, iespējams, jūs nosūtīt auglības speciālistu, ja jūs nesaņemat stāvoklī pēc tam, kad bieži (apmēram divas vai trīs reizes nedēļā), neaizsargāta seksa līdz sešiem mēnešiem.

Citi ieteikt redzot speciālists uzreiz – it īpaši, ja ir konkrēti iemesli, jums var būt grūtības iegūt grūtniecība, piemēram, neregulāras vai mēnešreizes, ovulācijas grūtības vai problēmas ar sava partnera spermu.

Lielākā daļa speciālistu sākt darot testus, lai noteiktu, vai tur ir problēma ar to, kā jūsu olnīcas funkcijas. Tad tie būs pārbaudīt problēmas ar olvadu vai jūsu partnera spermu.

Ja nevar atrast tādas problēmas, tad tas ir iespējams, jūsu neauglība no vecuma un samazināšanās olu kvalitāti. Ārsts ieteiks jums par savām iespējām, atkarībā no jūsu individuālos apstākļus.

Lai uzzinātu vairāk par vecuma un auglību, izlasiet rakstus par grūtniecības jūsu 20s un 30s. Plus, izbraukšana ieņemšanas un dzimšanas stāstus par sešām sievietēm viņu 20s, 30s un 40s.