Jaký je nejlepší plodnost Pills otěhotnět rychle?

Když se snažíte otěhotnět rychle, tam jsou vlastně několik plodnosti pilulky otěhotnět rychle. Tyto pilulky jsou velmi užitečné a mají poměrně vysokou úspěšnost. I když jsou některé z nich k dispozici pouze od svého lékaře, tam jsou jiní, které můžete najít over-the-counter.

Jedna věc je mít na paměti, že některé z možností předpis musí být znepokojeni vedlejší účinky. Například, to je více pravděpodobné, že budete mít dvojčata, když budete mít předpis plodnosti pilulky. S přírodními over-the-counter pilulky můžete vyhnout tomuto problému. Nicméně, over-the-counter možnosti obvykle trvá déle, než předpis verze.

Zde jsou některé z nejpopulárnějších možností, jak mít na paměti.

Clomid

Tato pilulka je ideální pro ženy, které nemají pravidelně (nebo vůbec) ovulace. Cílem v Clomid je povzbudit vaše tělo k produkci vajec. Během léčby budete mít jednu pilulku pro každou z pěti dnů, než začnete se snaží otěhotnět. To pomáhá vaše tělo produkovat vejce a dává vám větší šanci na otěhotnění rychle.

Primrose Oil

Další populární přes plodnosti counter pilulky je pupalkový olej. To je fantastický položka, která pomáhá vytvářet děložního hlenu, který je úrodná a zdravé. Zdravé děložního hlenu může pomoci ženě říci, když se ovulaci a pomůže spermie dostat tam, kde to má jít.

dong Quai

To je také možnost pro ženy, které chtějí jít přirozenou cestou, pokud jde o plodnosti pilulky. Tato léčba se používá po staletí ke zlepšení reprodukčního zdraví ženy a může jí pomoci otěhotnět jednodušší. Existuje celá řada bylin, které jsou podobné Dong Quai a možná zjistíte, že lékař má mnoho dalších návrhů stejně.

prenatální Vitamíny

Překvapivě, dokonce i prenatální vitaminy vám mohou pomoci otěhotnět. Spolu s tím také pomůže zvýšit váš zdravý a vybudovat živiny vaše dítě bude potřebovat v prvních několika týdnů poté, co je koncipován. Jedná se o velmi snadno k nalezení, a většina z možností obsahuje zhruba stejný různých složek, ale budete chtít podívat na kombinaci složek, aby se ujistil, že dostáváte správné množství kyseliny listové. Předpokládá se, že budete mít alespoň 400 mcg denně.

To vše jsou některé z pilulky plodnosti, kterými můžete pomoci sami otěhotnět rychle. Ujistěte se, že diskutovat o nich s lékařem za účelem zjištění, které je nejlepší volbou pro vás. Měli byste se také diskutovat o nějaké zdravotní potíže, které mohou být ovlivněny, pokud budete mít tyto druhy doplňků, jakož i případné obavy vedlejších účinků.