Ideální věk pro těhotenství

Nikdy v historii se ženy měly jen maximální míru kontroly nad svými možnostmi plodnost a plánování rodiny, jakmile my dnes. Díky snadnému přijetí do antikoncepci a také širokou dostupnost reprodukčních technologií, mohou páry učinit rozhodnutí, pokud by chtěli začít své blízké.
Ale tak, jak přesně se změna plodnost páru, jak plyne čas? Pojďme pochopit.


Plodnost o 20 let

Žena je nejúrodnější a také má velmi nejlepší šanci na těhotenství, v jejích vlastních 20s. Ona je to nejlepší množství kvalitních vajec, otevřená k ní v této fázi ve svém vlastním životě. Budete pravděpodobně mít těhotenství s nízkým rizikem a zdravé dítě v případě, že jste dodat s 20s. Stále více žen, jsou dnes rozhodly odložit manželství a / nebo těhotenství, dokud jste se sídlem kariéry a proto jsou bezpečnější finančně. Ale vaše 20s je čas na minimum počáteční myšlení ohledně své reprodukční cíle. Chtěli byste děti? Kolik? Pokud jste pochopili chcete domácnost, a proto nejsou v vážný vztah, možná budete chtít přemýšlet o tom, zmrazení vejce. Tato technologie je odstraněn ze záruky těhotenství. Ale budete mít nejvíce vejce k dispozici pro vás v tuto chvíli ve svém životě.

Plodnost o 30 let

Plodnosti ženy začíná klesat začátkem do svých 30 let, s mnohem významnější pokles po 35 let každý měsíc, je to jen 20 procent šance na těhotenství pro každou ženu v jejím vlastním 30s, založená na Americké společnosti pro reprodukční lékařství (ASRM).
Riziko potratu a genetických abnormalit také začíná stoupat po dosažení věku 35. Ty mohou čelit více komplikací s těhotenství a / nebo při porodu. Váš lékař může také doporučit další vyšetření a testy pro vás osobně a dítě. Egg zmrazení zůstává variantou se svými 30s, ale budete pravděpodobně nebude mít možnost zmrazit tolik vajec jako ideální ženu v jejích vlastních 20s. Můžete si vyžádá přes mnohonásobné cykly ve snaze zmrazit velmi dobrou množství vajíček.

Plodnost věku 40 let

There‘s a steep decline inside the ability of the woman to obtain pregnant naturally in her own 40s. Albeit all of us understand that woman who got pregnant at 44 years of age, this doesn’t happen very often.
Women face a better percentage of difficulty getting pregnant every year after age 35. Actually, based on the ASRM, a woman has merely a 5 percent chance of pregnancy each month once she turns 40.
Once we see celebrities getting pregnant with their mid to late 40s, we might not know about the specifics. They may need skilled multiple cycles of in vitro fertilization (IVF ), or perhaps have used an egg donor to obtain pregnant.
It’s also crucial to recognize that pregnancy and delivery gets harder like a woman ages. Women may need health issues that make getting pregnant dangerous also.
Medical conditions like gestational diabetes and preeclampsia tend to be more common in older women. Additional testing and monitoring could be had the need to look out for potential complications.

Male Fertility

Once we’ve discussed female fertility with the ages, you’re probably curious exactly what happens to men as they simply get older. A man’s fertility does decline as he gets older. However this process happens later, usually around age 60. Men also notice a decline in sexual functioning as they simply age. The sperm cells in an older man are very likely to have genetic abnormalities than those of the younger man. This doesn’t mean that the man in her 60s or 70s can’t father children. But it may be a bit more difficult.

When you should Get Help

Je čas objevit plodnost specialista v případě, že žena, která je pod 35 let věku není těhotná uvnitř roku. V případě, že žena ve věku 35 není těhotná, ve lhůtě šesti měsíců, měla by vidět svého lékaře. Páry se známými genetickými chorobami nebo někdo, kdo má více potratů také musí zkontrolovat s lékařem

 

nebo plodnost specialista.

Takeaways
Takže, co je největší doba potřebná k získání těhotná? No, to je pro vás. Děti jsou drahé a není to nerozumné trpělivě čekat, dokud se nebudete cítit jistější s vaší kariéry a financí, aby začít budovat své blízké. Ale to je velmi důležité si uvědomit, že čekání příliš dlouhé mají tendenci dělat to velmi těžké, a možná i nemožné, získat těhotná.