Ideāli vecums Grūtniecība

Nekad vēsturē ir sievietes bija tikai maksimālo daudzumu kontroli pār savu auglību un ģimenes plānošanas iespējas, kad mēs šodien. Ar vieglu uzņemšanu kontracepcijas līdzekļiem un arī plaša pieejamība reproduktīvās tehnoloģijas, pāri var pieņemt lēmumu, kad viņi vēlētos sākt ar saviem mīļajiem.
Bet tā kā tieši tas pāris auglības izmaiņas, kā laika gaitā? Let ‘s saprast.


Auglības par 20 gadu vecumam

Sieviete ir ļoti auglīga, un arī ir ļoti labākais izredzes grūtniecību viņas pašas 20s. Viņa ir ļoti labākais daudzums kvalitatīvu olu atvērta viņai šajā posmā viņas dzīvē. Jūs, iespējams piemīt zema riska grūtniecību un veselīgu bērnu, ja jums piegādāt ar saviem 20s. Arvien vairāk sieviešu šodien izvēlas atlikt laulību un / vai grūtniecību, līdz brīdim, kad viņi izveidoja karjeru un tāpēc ir drošāki finansiāli. Bet jūsu 20s ir laiks, lai vismaz sākt domāt par savu reproduktīvo mērķus. Vai jums patīk bērni? Cik daudz? Ja jūs saprotat, jūs vēlaties mājsaimniecība, un tāpēc nav iekšā nopietnām attiecībām, jūs varat domāt par savas olas sasalšanas. Šī tehnoloģija tiek noņemts no garantijas grūtniecību. Bet jums piemīt visvairāk olas jums pieejama brīdī savā mūžā.

Auglības par 30 gadu vecumam

Sievietes auglību sāk samazināties sākumā viņas pašas 30s, ar daudz lielāku būtisku samazināšanos pēc gadu vecumā 35. Katru mēnesi, tur ir tikai 20 procenti iespēja grūtniecības jebkurai sievietei viņas 30s, pamatojoties uz American Society reproduktīvā Medicine (ASRM).
Par kļūdu un ģenētiskās novirzes risks arī sāk pieaugt pēc 35. gadu vecuma Jūs varat saskarties vairāk sarežģījumus ar savu grūtniecību un / vai laikā piegādi. Jūsu ārsts var arī ieteikt papildu pārbaudes un testēšanu, jums personīgi un bērnu. Olu iesaldēšana joprojām ir iespēja ar saviem 30s, tomēr jūs, iespējams, nav iesaldēt tik daudz olas, kā ideālu sievieti viņas pašas 20s. Iespējams, būs nepieciešama cauri vairākiem cikliem cenšoties iesaldēt ļoti labu daudzumu olas.

Auglības par 40 gadu vecumam

There‘s a steep decline inside the ability of the woman to obtain pregnant naturally in her own 40s. Albeit all of us understand that woman who got pregnant at 44 years of age, this doesn’t happen very often.
Women face a better percentage of difficulty getting pregnant every year after age 35. Actually, based on the ASRM, a woman has merely a 5 percent chance of pregnancy each month once she turns 40.
Once we see celebrities getting pregnant with their mid to late 40s, we might not know about the specifics. They may need skilled multiple cycles of in vitro fertilization (IVF ), or perhaps have used an egg donor to obtain pregnant.
It’s also crucial to recognize that pregnancy and delivery gets harder like a woman ages. Women may need health issues that make getting pregnant dangerous also.
Medical conditions like gestational diabetes and preeclampsia tend to be more common in older women. Additional testing and monitoring could be had the need to look out for potential complications.

Male Fertility

Once we’ve discussed female fertility with the ages, you’re probably curious exactly what happens to men as they simply get older. A man’s fertility does decline as he gets older. However this process happens later, usually around age 60. Men also notice a decline in sexual functioning as they simply age. The sperm cells in an older man are very likely to have genetic abnormalities than those of the younger man. This doesn’t mean that the man in her 60s or 70s can’t father children. But it may be a bit more difficult.

When you should Get Help

Ir pienācis laiks atklāt auglības speciālists gadījumā sieviete, kas ir zem 35 gadu vecumu, nav grūtniecība iekšā gadu. Gadījumā, ja sieviete virs 35 nav iestājusies grūtniecība sešu mēnešu laikā, viņai vajadzētu redzēt savu ārstu. Pāri ar zināmiem ģenētisko slimību, vai ikviens, kas ir bijusi vairākas spontāno abortu arī nepieciešams pārbaudīt ar ārstu

 

vai auglības speciālists.

Takeaways
Tātad, kas ir labākais laiks, lai saņemtu grūtniece? Nu, tas ir atkarīgs no jums. Bērni ir dārgi, un tas nav nepamatoti pacietīgi gaidīt, kamēr Tu sajūta vairāk pārliecināti ar savu karjeru un finansēm sākt veidot savus tuviniekus. Bet tas ir ļoti svarīgi saprast, ka gaidīt pārāk ilgi mēdz darīt to ļoti grūti, un, iespējams, iespējams, iegūt grūtniecība.