Ideaalne vanus Rasedus

Mitte kunagi ajaloos on naistel oli lihtsalt maksimaalne kontroll oma viljakuse ja pereplaneerimise võimalused, kui me teeme täna. Lihtne sissepääs rasestumisvastaseid ka laialdane kättesaadavus viljastamise, paarid võivad teha otsuse, kui nad tahaksid alustada oma lähedastele.
Aga jah, siis kuidas täpselt ei paar viljakust muutus ajapikku? Olgem aru saada.


Viljakus vanuse 20

Naine on kõige viljakam ja on ka väga parim võimalus raseduse enda 20s. Ta on parim, kogus kvaliteet munad avatud tema selles etapis oma elu. Sul tõenäoliselt olema madala riskiga raseduse ja terve laps kui sa pakkuda oma 20s. Üha rohkem naisi täna on soov lükata abielu ja / või raseduse kuni nad pole loodud karjääri ja seetõttu on turvalisem rahaliselt. Aga oma 20s on aeg vähemalt alguses arusaamisi oma reproduktiivse eesmärke. Kas soovite lastega? Lihtsalt, kui palju? Kui te aru mida sa tahad majapidamises ja seetõttu ei ole sees tõsine suhe, võiksite mõelda külmutamine oma munad. See tehnoloogia on eemaldatud garantii raseduse. Aga sa olema kõige munad saadaval hetkel oma elu.

Viljakus vanuse 30

Naise viljakus hakkab langema alguses tema enda 30s koos palju olulist langust pärast 35. eluaastat Iga kuu, seal on vaid 20 protsenti võimalus raseduse tahes naise enda 30s, mis põhineb American Society for Reproductive Meditsiin (ASRM).
Risk raseduse katkemist ja geenihäired ka hakkab tõusma pärast 35 eluaastat võite nägu rohkem komplikatsioone raseduse ja / või sünnituse ajal. Arst võib soovitada ka täiendavaid sõeluuringute ja katsetamine isiklikult teile ja lapsele. Egg külmutamine jääb võimalus oma 30s, aga sa ei hakka tõenäoliselt võime külmutada nii palju mune kui ideaalne naine enda 20s. Sa võid nõuab läbi mitme tsüklit püüdes külmutada väga hea kogus munad.

Viljakus vanuse 40

There‘s a steep decline inside the ability of the woman to obtain pregnant naturally in her own 40s. Albeit all of us understand that woman who got pregnant at 44 years of age, this doesn’t happen very often.
Women face a better percentage of difficulty getting pregnant every year after age 35. Actually, based on the ASRM, a woman has merely a 5 percent chance of pregnancy each month once she turns 40.
Once we see celebrities getting pregnant with their mid to late 40s, we might not know about the specifics. They may need skilled multiple cycles of in vitro fertilization (IVF ), or perhaps have used an egg donor to obtain pregnant.
It’s also crucial to recognize that pregnancy and delivery gets harder like a woman ages. Women may need health issues that make getting pregnant dangerous also.
Medical conditions like gestational diabetes and preeclampsia tend to be more common in older women. Additional testing and monitoring could be had the need to look out for potential complications.

Male Fertility

Once we’ve discussed female fertility with the ages, you’re probably curious exactly what happens to men as they simply get older. A man’s fertility does decline as he gets older. However this process happens later, usually around age 60. Men also notice a decline in sexual functioning as they simply age. The sperm cells in an older man are very likely to have genetic abnormalities than those of the younger man. This doesn’t mean that the man in her 60s or 70s can’t father children. But it may be a bit more difficult.

When you should Get Help

On aeg avastada viljakuse spetsialist juhul naist, mis on all 35-aastased ei ole rase sees aastas. Juhul naist üle 35 ei ole rase kuue kuu jooksul, peaks ta teda näha arsti. Paarid tuntud geneetiliste haiguste või keegi, kes on olnud mitu abordist peab ka kontrollida koos arsti

 

või viljakuse spetsialist.

Takeaways
Niisiis, milline on kõige suurem aega saada rase? Noh, see on kuni teil. Lapsed on kallis ja see ei ole mõistlik oodata kannatlikult, kuni Te tunnete veel kindel oma karjääri ja rahanduse hakata läbi hoone oma lähedastele. Aga see on oluline mõista, et ootab liiga kaua kipuvad tegema väga raske, ja võib-olla võimatu, et saada rase.