Gym Tipy Keď si Pegnant

Nenechajte zrušiť telocvičňu, keď ste tehotná. Ste ca vždy tešiť svojej telocvični cvičenie počas tehotenstva. Vaše tehotenstvo cvičenie by malo byť o udržanie kondície skôr zlepšenie, postupne znižovať hladinu odporu, keď vaše tehotenstvo postupuje. Očakávajú, že štát pri teplote približne 70% svojich príslušných úrovniach pre-tehotenstva ku koncu svojho príslušného tretieho trimestra – Je to oveľa lepšie, aby sa zamerala na ďalšie opakovanie a nižšou hmotnosťou.
Kardio a posilňovacie cvičenia sú skvelé pre vás osobne a dobré pre dieťa príliš – ale rovnako ako ostatné cvičenie počas tehotenstva, prispôsobiť svoju rutinu, keď vaše dieťa bump dostane väčší. Ak je cvičenie alebo kardio stroje v posilňovni necíti pohodlne, jednoducho ďalej a vyskúšať špeciálne cvičenia.

“Spomaľte, keď vaše bump dostane väčší – aj rýchla chôdza na bežeckom páse sa bude starať vaše búšenie srdca, váš krvný cirkuláciu a tiež vaše svaly silný! “

Vzpriamený cyklus pre tehotné ženy

Cyklistika počas tehotenstva je dobrý nízky vplyv činnosť, ktorá je bezpečné pokračovať v priebehu tehotenstva – statická telocvičňa bicykel je ideálny cvičenie pre tehotné ženy, s žiadnymi problémami spojené váhy alebo prevádzky.
Nastavte sedadlo smerom ku správnej výške, pomocou úroveň sedačky priamo vo Vašom bedrovom kĺbe, keď stál vedľa k cyklu. Kolená by mala mať mierne zákruty v najnižšom bode, kedykoľvek budete pedál a pokúsiť sa mali vyhnúť narážala svoju ranu prinajlepšom bodu, kedykoľvek pedál.

Zamestnávanie robota počas tehotenstva

There’s no reason to prevent employing a treadmill while pregnant. Expect to decelerate when your bump gets bigger and ease up when you have to, even when this means a quick walk instead of running. Care your shoulders relaxed and also your arms swinging near the side of the body with a 90o angle to avoid bumping your breasts while you run.

Employing a step machine when pregnant

The step machine is fine to incorporate included in your pregnancy workout too ! Cut back your time and effort upon the stepper and reduce your intensity levels when your pregnancy progresses. Maintain an upright posture and when you experience any pelvic pain when employing a step machine – simply stop !

Cross or eliptical trainer

Cross trainers are a coffee impact machine and ideal for pregnant women, particularly if you’re a skilled user. Keep a comfortable speed and reduce your stride length in case you experience any pelvic discomfort. Holding the handles towards the side of the body in preference towards the front can help you maintain an upright posture.

Recumbent cycle during pregnancy

There’s no impact having a recumbent bike and a few women prefer the extra support provided for the lower back. When your baby develops it could become difficult to cycle along with your knees in alignment, producing the recumbent bike less comfortable but do what works best for you personally.
Whether you favor to cycle sitting up or sitting back, gradually reduce your speeds during the next and third trimesters – it’s far better to enjoy regular exercise while pregnant than try to meet or beat your pre-pregnancy targets.

Rowing machine

Whilst a rowing machine is a superb low impact machine it could be difficult to obtain on and off throughout the latter stages of your respective pregnancy and also your bump is prone to fall into the way in which. Reduce intensity when your pregnancy progresses and when your thighs begin to touch your abdomen whenever you row, it’s time to prevent.

Here some advice to become concerned

1. Warm up and cool down- it’s much more important when you’re exercising for two ! Warming up increases your heart rate, raises the temperature of your respective muscles for optimum flexibility and dilates your blood vessels so your muscles are very well supplied with oxygen. Failing to chill down properly can often make You are feeling lightheaded, so it’s crucial to allow the body to gently go back to normal after your pregnancy exercise session
2. If an exercise feels uncomfortable, or makes You are feeling from breath or dizzy it’s time for them to decelerate or stop.
3. Wear well-fitting supportive maternity gymwear – not simply for the own self-esteem but to carry your baby bump securely.
4. Stay hydrated – keep that water bottle handy throughout your workout !
5. V prípade, že váš posilňovne kitted spolu s kardiovaskulárne stroje hovoria napríklad horolezcom alebo lyžiarske stopy zariadení Môžeme len odporučiť je len skúseným užívateľom – a len v priebehu prvého a začiatku druhého trimestra.
6. Porozprávajte sa s inštruktormi s vašou posilňovni asi prispôsobuje svoj program pre prácu sa počas tehotenstva.
Aj keď neexistuje žiadny dôvod, aby sa zabránilo výkonu počas tehotenstva (ak nemáš zdravia alebo zdravotné problémy) to umožní svojim cvičiteľa pochopiť, že ste očakával. A ak máte nejaké problémy týkajúce sa vášho zdravia alebo tehotenstva, diskutovať o svoje cvičebné plány spolu so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou.