Galima valgyti krevetės nėštumo metu?

Nėštumas atneša apie pasikeitimus savo kūną skaičius, o taip pat į savo mitybą! Jūsų mėgstami maisto produktai staiga tapo tabu, ir jums gali būti paprašyta laikinai atsisakyti kai kurių daug mylėjo Munchies.

Galima valgyti krevetės nėštumo metu? Nereikia nervintis. Tai yra būtinas žingsnis, kad reikia imtis kiekvienu nėščiai moteriai, nes apie valandą poreikis padaryti teisingus maisto pasirinkimo padėti remti savo kūdikio augimą.

Jei nebuvo padaryta, kad jau pribaigti maisto produktų sąrašą įtraukti ir tie, kad būtų išvengta per šias kelias savaites, ir jei jūs pakimba su abejonėmis jūros gėrybės, čia kažkas, kad padėtų jums gauti rūšiuojami.

Ar saugu valgyti krevetės nėštumo metu?

Jums gali būti linkusios pasimėgauti tas sviestas česnako krevetes, bet palaukti … yra krevetės tikrai saugus vartoti nėštumo metu?

Leiskite jums blogas naujienas pirmi. Beveik geriausia vengti visų jūros gėrybių formos nėštumo metu. Jūros gėrybės būdamas geras baltymų šaltinis riebalų ir mineralų, kurie yra būtini normaliam augimui jūsų vaisiui, jie taip pat ateina supakuoti su kenksmingų toksinų.

Kodėl Krevetės reikia vengti nėštumo metu?

Vandens tarša sukėlė į toksiškų cheminių medžiagų kaupimosi jūrinės gyvybės, todėl vartojimas jūros gėrybių daugiau problemų nei prieš padidėjimą.

 • Patartina vengti vartojimo gėrybių tarnavo restoranuose nėštumo metu. Kadangi jie yra labiau tikėtina, kad būti išvirta ir negali būti parengta švarių aplinkoje kaip namie.
 • Jei esate tikri, kad krevetės jūs nupirktos yra iš saugios gėlavandenių šaltinio, galite vartoti jį kartais po Ieškau savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas nuomonę.

Rizika valgyti Krevetės nėštumo metu

Vartojimas krevetės, ypač žaliavų krevetės yra nėštumo metu labai kenksmingas ir yra manoma, kad būti susijęs su rizika sveikatai skaičius including-

 • Vartojimas žaliavos krevetės gali kelti maisto apsinuodijimų rizika. Kaip žaliava jūros gėrybių linkęs turėti tam tikrų parazitų, kurie galėtų pakenkti virškinimo sistemą.
 • Jūros gėrybės yra didelis toksinių medžiagų, tokių kaip gyvsidabris, kuris, kaip manoma, turi įtakos Jūsų kūdikio nervų sistemos vystymąsi.
 • Krevetės gauti iš užterštų upių ir ežerų, taip pat yra didelis polichlorintų bifenilų, kurie taip pat gali kelti pavojų sveikatai ir jūsų kūdikiui.
 • Listeria tarša taip pat yra įmanoma Sunaudota žaliavų, krevečių, kuris gali sukelti mirtiną kraujo užkrėtimas ir kitų infekcijų į savo vaisiui. 

Kaip valgyti krevetės saugiai nėštumo metu

Nors tai yra geriausia, kad būtų išvengta vartojančių krevetės nėštumo metu, jei jūsų gydytojas yra gerai su mintimi, galite vartoti jį retkarčiais. Štai keletas būdų, galite vartoti krevetės saugiai vartoti nėštumo metu ir iki minimumo sumažinti bet kokią galimą riziką sveikatai jūsų vaisiui.

 • Įsitikinkite, kad jūs virėjas krevetes gerai. Dauguma krevetės paraudonuos kai virti puikiai, o minkštimas paprastai virsta perlamutrinės ir matinės.
 • Kepimo krevetės puikiai užtikrina, kad visi potencialūs infekcijos sukėlėjų bus nužudyti.
 • Jis taip pat yra gera idėja įšaldyti krevetės 24 valandos iki gaminimo, užtenka tai taip pat nužudyti nemažai organizmų.
 • Sūdymas ir ėsdinimo į krevetes, taip pat tikėtina, kad ji saugiau vartoti.
 • Taip pat galite apsvarstyti vartoja rūkytos krevetes po gydytoju konsultacijos.
 • Jei esate virimo jūsų patiekalas orkaitėje, tegul jis likti likutinės šilumos per kelias minutes net po to, kai yra virti.
 • Taip pat puiki idėja pasirinkti šviežių gaminti savo maistą nėštumo metu. Konservuoti maisto produktai supakuoti į konservantų daug, kurie taip pat galėtų pakenkti Jūsų kūdikiui.

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums padaryti teisingą sprendimą, kai jis ateina į pasirenkant maistą nėštumo metu.

Kaip galite numanyti iš pirmiau pateikta informacija, yra potencialiai pavojingų sveikatos riziką, susijusią su krevetėmis vartojimo daug ir tai yra geriausia, kad būtų išvengta vartoja ją savo nėštumo metu.