Daro Sporto salė pratimai, kai nėščia? Pirmiausia perskaityti šią informaciją. Tai gali Naudinga.

Sporto salė Pratimai kai nėščia valia keltuvai nuotaiką ir rengia jums už darbo ir gimdymo, bet svarbu, kad būtų papildomų atsargūs per savo treniruotes. Nesvarbu, ar esate reformuotą kušetės bulvių arba apdorotų sportininkas, po šių taisyklių gali jus – ir jūsų kūdikis – sveikas ir saugus.

Pratimai, kai nėščia

1. Patikrinkite su gydytoju ar instruktoriaus pirmoji

Prieš pradėdami, toliau, ar keisti mankštos rutiną visada pasitarkite su savo gydytoju. Jei reguliariai naudojamasi iki pastojimo ir jūsų nėštumas yra nesudėtinga, jums greičiausiai gali toliau dirbti, kaip anksčiau, su keliais pakeitimais (nurodyta toliau). Tačiau kai kuriais atvejais tai nėra gerai naudotis nėštumo metu, todėl pasitarkite su savo teikėjui apie savo fitneso kasdieninį įsitikinti, kad jūsų veikla nedėkite Jums ar Jūsų vaikui gresia pavojus.

Jei neveikia iš daug anksčiau pastoti, žiūrėkite mūsų nėštumo pratybų vadovas pradedantiesiems, ir kalbėtis su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas apie pradedant naudotis įprasta.

2. Įsitikinkite, kad turite pakankamai kalorijų

Pratimai degina kalorijas, todėl įsitikinkite, kad valgyti gerai maitina ir stiprina savo kūną. Kai esate nėščia, jūs natūraliai priauga svorio, kaip jūsų kūdikis auga. Suma, kurią reikia įgyti skiriasi priklausomai nuo jūsų iki nėštumo svorio.

Kaip išlikti tinkami ir sveika nėštumo metu
Nuo jogos ir kvėpavimo pratimai plaukimo ir greitas ėjimas, čia yra kai kurie iš geriausių būdų, kaip išlikti aktyviais ir tinka nėštumo metu.

Jei jūsų kūno masės indeksas (KMI) yra sveiko diapazone (nuo 18,5 ir 24,9), jums reikia valgyti apie 340 daugiau kalorijų per dieną antrojo trimestro nei anksčiau buvote nėščia ir apie 450 daugiau kalorijų per diena trečiasis trimestras – ir galbūt daugiau, nei priklausomai nuo jūsų naudojimosi kasdieninį. Jei esate mažo svorio ar antsvorio, jums gali tekti gauti šiek tiek daugiau arba mažiau nei kažkas su sveiko KMI ir reguliuoti savo suvartojamų kalorijų kiekį atitinkamai.

Gydytojas stebės Jūsų kūno svorį, kaip jūsų nėštumas progresuoja ir gali padėti jums išlaikyti savo svorio padidėjimas ant bėgių.

3. Venkite didelio sporto šakos

Venkite sporto, kuriuose dalyvauja daug kontakto (pvz krepšinio ir futbolo), taip pat veiklą, kuri gali mesti jums ne pusiausvyrą ir sukelti rudenį, pavyzdžiui, jodinėjimas, Banglentės, vandens slidės, gimnastikos, kalnų slidinėjimas, arba kalnų dviračiais. Dviračiu anksti nėštumo turėtų būti gerai, jei jūs jau esate patenkintas ant dviračio, bet tai tikriausiai geriausia laikytis stacionarių dviračiai vėliau nėštumo metu. Taip pat reikėtų vengti sėdėti-up.

Venkite Racquet sporto jei jūs niekada grojo juos iki pastojimo, nes greitieji judesiai ir staigius pokyčius kryptimi gali turėti įtakos jūsų balansą ir padaryti jums priklauso.

Visos nėščios moterys turėtų vengti nardymas – kūdikiai gimdoje yra neapsaugoti nuo slėgio pokyčių poveikio ir negali normaliai vystytis kaip rezultatas.

Veikla, siekiant išvengti nėštumo metu
Ar tai saugu vartoti karštų vonių? Ar jūs einate į pramogų-Park važiuoja? Jei pakeisti katės tualeto dėžutę? Sužinokite, kokia veikla jums turėtų vengti nėštumo metu.

4. Dėvėkite tinkamus drabužius

Dėvėti palaidų montavimo, kvėpuojantis drabužius. Suknelė sluoksniais, todėl lengva nulupkite sluoksnį ar du, kai jūs pašildytas, arba jei jūs gaunate perkaito. Įsitikinkite, kad jūsų motinystės liemenėlė yra pakankamai palanki, ir pasirinkti sportinius batus, kad tilptų tinkamai.

Jei jūsų batų dydis pasikeitė, nes lengvas patinimas, Atlicināt toli savo iš anksto nėštumo sportbačiai ir pirkti naują porą. Jei norite, galite sukeisti dėmesį į įdėklai jie atėjo su gelio įklotai, kurie suteikia geresnę amortizaciją.

5. Įšilęs

Apšilimas paruošia raumenis ir sąnarius naudojimosi ir padidina jūsų širdies ritmą lėtai. Jei praleisti apšilimo ir šokti į įtemptų veiklos prieš jūsų kūnas yra pasirengęs, galite įtempti raumenis ir raiščius ir turi daugiau skausmai ir skausmai po treniruotės.

Geras būdas sušilti yra pradėti savo pasirinktą veiklą ne mažo intensyvumo ir lėtai jį padidinti per pirmuosius penkerius aštuonių minučių. Tai paruošia raumenis jūs naudojate daugiau energingas judėjimas. Pavyzdžiui, jei jūsų treniruotės vaikščioti, eiti lėtai per pirmuosius keletą minučių ir pamažu didinti tempą.

6. Gerkite daug vandens

Gerkite vandenį prieš, per ir po treniruotės. Priešingu atveju galite tapti dehidratuoti, kuris gali užskaityti įvykių grandinę, kuri veda prie sumažintas kraujo kiekio pasiekia per placentą. Dehidratacija taip pat gali padidinti riziką susirgti perkaitimo ar net sukelti susitraukimus.

Nėra oficialus rekomendacija, kiek vandens nėščios moterys turėtų išgerti vykdydami, tačiau daugelis ekspertų rekomenduojame paprastą techniką, įvertinti, ar geriate pakankamai: Patikrinkite savo šlapimą spalvą. Tamsiai geltona šlapimas yra dehidratacijos požymis. Jei tai jūsų atvejis, turėti vieną ar dvi stiklines vandens kas valandą, kol jūsų šlapimas yra šviesiai geltonos arba beveik skaidrus.

7. Negalima gulėti ant nugaros

Po pirmojo trimestro vengti naudotis gulint ant nugaros. Jūsų gimdos svoris daro spaudimą dėl didelio veną vadinamas vena cava, kuri gali sumažinti kraujo tekėjimą į savo širdį ir gali sumažėti kraujo tekėjimą į smegenis ir gimdą. Tai gali padaryti jums svaigsta galva, dusulys, arba šleikštulį.

Kai kurios moterys yra patogūs šioje pozicijoje taip pat į savo nėštumo, bet tai nebūtinai yra geras indikatorius, ar turi įtakos kraujo pritekėjimas į gimdą. Eksploatacijos pagalvės arba putų pleištą už jūsų nugaros, kad paremtų savo viršutinę kūno dalį, o jūs naudotis leidžia jums būti beveik plokščia ant nugaros be suspaudžiant vena cava.

8. Laikyti juda

Likęs nejudėdamas ar stovint vienoje vietoje ilgesnį laiką – kai jūs kėlimo svorius ar daro jogos pozas, pavyzdžiui, – gali sumažinti kraujo tekėjimą į savo širdį ir gimdą ir sukelti kraujo sutelkti kojose, mažina kraujospūdį ir padaryti jums apsvaigęs. Nuolat juda, perjungiant pozicijas arba vaikščioti į vietą.

9. Ar ne per procedūros metu

Nesinaudoja, kol būsite išnaudotos. Sulėtinti jei jūs negalite vykdyti pokalbį patogiai. Apskritai, geriausias gairės yra įsiklausyti į savo kūną. Visada sustabdyti, jei kažkas skauda.

Turėtumėte jaustis kaip jūs dirbate savo kūną, o ne bausti ją. Jei manote, kad visiškai nusausinti vietoj atgavę jėgas po treniruotės, jūs tikriausiai przesadzam ją.

Pasportavus, pabandykite pailsėti lygiavertį laiką prieš gaunant su jūsų dieną. Pavyzdžiui, jei jūs tiesiog jogged 30 minučių, poilsio tyliai už 30 min.

Būti papildomai saugus, skaityti savo ženklų, pavojaus nėštumo metu mankšta.

10. Negalima daryti aukštos temperatūros ar drėgmės

Padidėjęs kraujo srautas ir didesnis medžiagų apykaitos norma, kai esate nėščia reiškia, kad jūs jausitės šilčiau nei įprastai, ypač kai jūs naudotis. Kaip rezultatas, jūs galite gauti perkaitinti daug greičiau nei įprastai, dar prieš jūsų pilvas didelis. Štai kodėl tai ypač svarbu vengti naudotis karštose arba drėgnomis sąlygomis nėštumo metu. Kai tai karšta, jūsų kūnas turi sunkiau reglamentuojantis savo kūno temperatūrą.

Ženklai yra perkaitęs iš esmės individualus, bet atkreipti dėmesį, jei jūs prakaitavimas daug ar jaustis nepatogiai šiltas, šleikštulį, galvos svaigimą, arba dusulį.

Atvėsti greitai sustoti daryti, kilimo sluoksnius, ir keisti savo aplinką: Eikite kažkur su oro kondicionavimo arba žingsnis į vėsioje dušu. Drėkinantis taip pat raktas, todėl gerti daug vandens.

Pastaba : Venkite veiklos, pavyzdžiui, daro Bikram joga ar “karštas Pilates” ir ilsėdamiesi pirtyse ar kubiluose. Ši veikla gali kelti savo šerdies temperatūra nesaugių lygių, nes jūsų kūnas negali efektyviai išsklaido šilumą karšto aplinkoje.

11. Kelkis nuo grindų lėtai

Jūsų svorio centras pasislenka kaip jūsų pilvas auga, todėl svarbu imtis papildomų atsargumo, kai jūs pakeičiate pozicijas. Kelionė per greitai gali padaryti jums svaigsta galva ir gali sukelti jums prarasti savo teisėmis ir rudenį.

12. Aušinimo žemyn po treniruotės

Tuo savo treniruotės pabaigoje, vaikščioti vietoje penkių iki 10 minučių ir padaryti kai nėštumas draugiškas tempimui. Tai pagerina lankstumą, o gauti savo širdies ritmą grįžti prie normalaus. Tempimo taip pat apsaugo nuo gerklės raumenis.

13. Ar reguliariai

Įsipareigoti naudotis reguliariai. Palaikymas rutina yra lengviau ant jūsų kūno, nei ilgą laiką inercijos nutraukiama spurts veiklos. Pasak Amerikos koledžo akušerių ginekologų, galite saugiai padaryti bent 20 iki 30 minučių vidutinio vykdymą visi arba dauguma savaitės dienomis, kaip ilgai, kaip jūs turite eiti į priekį nuo savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas.

Vienas iš geriausių būdų laikytis treniruotės rutina yra pakviesti bičiulių susitikti su jumis pasivaikščioti, veikia, užsiėmimai, ar sporto metu. Jūs būsite labiau motyvuoti parodyti, ir jūs gausite kokybišką laiką su savo draugu, o daro kažką svarbaus jūsų sveikatai ir nėštumas.