Co to jest Krew pępowinowa Firmy bankowe

Bank krwi pępowinowej jest mylące problem. Wielu rodziców bombardowani informacjami, kiedy patrzy się zdecydować, czy bankowość krwi pępowinowej jest właśnie dla nich. Nie może być informacja, że ​​prywatne firmy krwi drutu bankowych, jak Wire i Viacord krwiobiegu Rejestru, nie pozwoli wiesz, aż do teraz.  

Na Americord, wierzymy w świadomych opcji i dzielenie się ważne informacje, które pomogą Ci stworzyć najlepszy wybór dla powiększającej się rodziny.

Są prawdziwym punktem należy wiedzieć odnośnie banków krwi pępowinowej:

  • Przewód krew nie może być stosowane, gdy dawca (dla niemowląt) zawiera samego zaburzenia genetycznego odbiorcy. Większość instytucje finansowe krwi drut szkliwo, ale ważne jest, aby zrozumieć, że szanse wykorzystania krwi drutu dla samego dziecka są znacznie niższe niż szanse ich wykorzystania dla rodzeństwa.
  • Generalnie, krew pępowinowa może być stosowana tylko do opieki nad dziećmi do 65 funtów. To dlatego, że po prostu nie ma wystarczającej ilości komórek macierzystych średnio w jednej jednostki krwi pępowinowej zająć się dorosły. Dzięki rozwojowi technologii Cable krwiobiegu 2.0, udało nam się zebrać nawet dwukrotnie wielu komórek macierzystych jako średnią w branży. Coraz więcej komórek macierzystych nasila ryzyko posiadające zdolność do traktowania kogoś w późniejszym życiu.
  • North American Pediatric Association w 2008 roku poinformowała, że ​​lekarze zalecają krwi pępowinowej darowania zamiast przechowywane prywatnie dla osób rodzinnych. Wśród głównych propagatorów tego powodu była Joanne Kurtzberg, którzy skorzystali z tego poprzez uzyskanie środków na jej otwartym standardzie krwi pępowinowej publicznego banku w Duke School. Od tego czasu zaczęła się jej własny dostawcy pożyczki kabel krwi po wykonaniu dalszych badań na porażenie mózgowe. Ciekawy.