Čo je to pupočníkovej krvi bankovníctva firiem

Pupočníkovej krvi banka je mätúce problém. Mnoho rodičov si bombardovaní informáciami pri pohľade sa rozhodnúť, či pupočníkovej krvi bankovníctvo je pre nich. Tam môže byť informácia, že súkromné ​​bankové spoločnosti drôt v krvi, rovnako ako Wire a Viacord krvného riečišťa do registra, nebude vám vedieť, až teraz.  

Na Americord, veríme v informovaných možností a zdieľanie dôležitých informácií, ktoré vám pomôžu vytvoriť tú najlepšiu voľbu pre váš rozrastajúcou sa rodinou.

Tie platia bod by ste mali vedieť o pupočníkovej krvi bankovníctva:

  • Pupočníkovej krvi nemôže byť použitý v prípade, že donor (baby) obsahuje rovnakú genetickú poruchu ako príjemca. Väčšina finančné inštitúcie drôt krvi pohasly, ale je dôležité si uvedomiť, že pravdepodobnosť, že pomocou drôtu krv pre isté dieťa sú oveľa nižšie ako šanca na ich použitie pre súrodencov.
  • Všeobecne platí, že pupočníková krv môže byť použitá len postarať sa o deti do 65 libier. To je preto, že tam jednoducho nie je dosť kmeňové bunky v priemere v jednej jednotky pupočníkovej krvi sa postarať o dospelý-up. Prostredníctvom našej technológie Cable krvného obehu 2.0 sme boli schopní zbierať až dvakrát viac kmeňových buniek, ako je bežný priemer. Získanie ďalších kmeňových buniek eskaluje šancu, že má schopnosť liečiť niekoho neskôr v živote.
  • The North American Pediatric asociácie v roku 2008 oznámil, že lekári odporúčajú, aby pupočníková krv venovaný miesto držal súkromne pre rodinné jednotlivca. Medzi hlavné zástanca tohto dôvodu bolo Joanne Kurtzberg, ktorý ťažil z toho tým, že sa finančné prostriedky na jej otvorené verejné pupočníkovej krvi štandardné banky na Duke škole. Odvtedy začal svoju vlastnú poskytovateľa káblovej krvný úveru po tom, čo robí ďalší výskum na mozgovou obrnou. Zaujímavé.