Co je to pupečníkové krve bankovnictví firem

Pupečníkové krve banka je matoucí problém. Mnoho rodičů si bombardováni informacemi při pohledu se rozhodnout, zda pupečníkové krve bankovnictví je pro ně. Tam může být informace, že soukromé bankovní společnosti drát v krvi, stejně jako Wire a Viacord krevního řečiště do rejstříku, nebude vám vědět, až teď.  

Na Americord, věříme v informovaných možností a sdílení důležitých informací, které vám pomohou vytvořit tu nejlepší volbu pro váš rozrůstající se rodinou.

Ty platí bod byste měli vědět o pupečníkové krve bankovnictví:

  • Pupečníkové krve nemůže být použit v případě, že donor (baby) obsahuje stejnou genetickou poruchu jako příjemce. Většina finanční instituce drát krve pohasly, ale je důležité si uvědomit, že pravděpodobnost, že pomocí drátu krev pro stejné dítě jsou mnohem nižší než šance na jejich použití pro sourozence.
  • Obecně platí, že pupečníková krev může být použita jen postarat se o děti do 65 liber. To je proto, že tam prostě není dost kmenové buňky v průměru v jedné jednotky pupečníkové krve se postarat o dospělý-up. Prostřednictvím naší technologie Cable krevního oběhu 2.0 jsme byli schopni sbírat až dvakrát více kmenových buněk, jako je běžný průměr. Získání dalších kmenových buněk eskaluje šanci, že má schopnost léčit někoho později v životě.
  • Severoamerický pediatrický Association v roce 2008 sdělil, že lékaři doporučují, aby pupečníková krev věnován místo držel soukromě pro rodinné jednotlivce. Mezi hlavní zastánce tohoto důvodu bylo Joanne Kurtzberg, který těžil z toho tím, že se finanční prostředky na její otevřené veřejné pupečníkové krve standardní banky na Duke škole. Od té doby začal svou vlastní poskytovatele kabelové krevní úvěru poté, co dělá další výzkum na mozkovou obrnou. Zajímavý.