Baroti ar krūti Baby Caureja

Krāsu un salds smaržo, un nešķiet apgrūtinājumus bērnam . Es zinu krūti baroto bērnu, lai reaģētu uz viena lieta, viņa māte bija ēst vai dzert. tas ir tik cienīgs gaisā Lookout par jebkādām izmaiņām, kas parādās pārliecinoši saistīti ar konkrētiem pārtikas produktiem, un redzēt, ja apstāšanās viņus padara atšķirība. Ja tā, pārliecinieties, lai apspriestu savus novērojumus kopā ar mazuļa podiatrist.

Bet, ja jūsu bērns ir gandrīz 5 mēnešus iepriekš, un ar krūti tikai. Viņš parasti dara i briesmīgi masveida šķidro poo katru dienu, kas ir līdz šķidrums tas vienmēr nāk ārā savu autiņu. Tas ir, tik cienīgs vēdināt sardzē par jebkādām izmaiņām, kas parādās pārliecinoši saistīti ar konkrētiem pārtikas produktiem, un redzēt, ja apstāšanās viņus padara atšķirība.

Ja tā, pārliecinieties, lai apspriestu savus novērojumus kopā ar mazuļa podiatrist. Bet, ja jūsu bērns ir gandrīz four.5 mēnešus iepriekš, un ar krūti tikai. Viņš parasti dara i briesmīgi masveida šķidro poo katru dienu, kas ir līdz šķidrums tas vienmēr nāk ārā savu autiņu. Tas ir, tik cienīgs vēdināt sardzē par jebkādām izmaiņām, kas parādās pārliecinoši saistīti ar konkrētiem pārtikas produktiem, un redzēt, ja apstāšanās viņus padara atšķirība.

Ja tā,pārliecinieties, lai apspriestu savus novērojumus kopā ar mazuļa podiatrist. Bet, ja jūsu bērns ir skumji, nav barošanas labi vai šķiet slimi, vai arī, ja ir noticis otrs grozījums viņa ierasto uzvedību un garastāvokli, tad viņš varētu būt zarnu infekciju un vaļīgu no iekšas. Infekcijas vaļīgi zarnas parasti izpaužas lielāks ar neviens ārstēšanu, parasti ar piecu vai septiņu dienu reizi sākuma; lielākā problēma ir dehidratācija.

Viens starp vienkāršākajiem veidiem, kā rūpēties par asociācijasir turpināt baro bērnu ar krūti bērnu. Pārāk parasti māmiņas teicis viņiem ir nepieciešams, lai novērstu krūti bērnu ar vaļīgi zarnu. tas bieži vien nav saprātīgi ieteikumi, jo bērnu ar krūti, ir, ka labākais, pateicoties saglabājot savu bērnu, ir vaļīgi zarnas, viņa būs kuģa pakaļgals divkārt vai varbūt trīsreiz maksimālo summu tradicionālo, tādējādi skaitīt, cik lielā skaitā netīri autiņi viņai ir vairāk nekā katru dienu un rūpīgi viņu vispārējo noskaņojumu un labklājību.

Ja jūs domājat, ka tas ir faktiski potenciāls uz krūti bērnu mēslos ir brīvs tomēr brīvs ir normāli? Jūsu mazuļa podiatrist. Bet, ja jūsu bērns ir skumji, nav barošanas labi vai šķiet slimi, vai arī, ja ir noticis otrs grozījums viņa ierasto uzvedību un garastāvokli, tad viņš varētu būt zarnu infekciju un vaļīgu no iekšas.

Infekcijas vaļīgi zarnas parasti izpaužas lielāks ar neviens ārstēšanu , parasti ar piecu vai septiņu dienu reizi sākuma; lielākā problēma ir dehidratācija. viens starp vienkāršākajiem veidiem, kā rūpēties par asociācijas ir turpināt baro bērnu ar krūti bērnu. Pārāk parasti māmiņas teicis viņiem ir nepieciešams, lai novērstu krūti bērnu ar vaļīgi zarnu. tas bieži vien nav saprātīgi ieteikumi, jo bērnu ar krūti, ir, ka labākais, pateicoties saglabāt jūsu mazulim būtu jāpārbauda, tādējādi viņa izslēgtu citus iespējamos cēloņus, piemēram, pārtikas alerģijām.

Šī ieteikumi reiz izmešanas vai vaļīgi zarnas ir klāt ietvaros krūti bērns ir šādi: Attiecībā uz kopējiem pārtikas produktiem, kas var būt ietekme uz ar krūti barota bērna pooping modeli, tas ir vaļīgi zarnas, tas ir, bez šaubām, kā rezultātā dažu saprātīgu vēdera bug, kas parasti nevar ārstēt ar medikamentiem, un vajadzētu iet prom pati.