3 savaites ir 5 dienos Nėščios – Ženklas, Symtoms ir kūno pokyčiai

Tai yra vienas iš svarbiausių etapų nėštumo, nes tai yra savaitė, kai įsivaizduojate . Daugelis moterų nežino, kad jie yra nėščia, kol 3 savaitės, kaip dažnai nėra jokių matomų nėštumo. Apsilankykite su gydytoju sužinoti, ką galite tikėtis iš savo nėštumo.

Pokyčių Jūsų organizme nėštumo metu 3 savaitės

Jūsų kūnas yra tik pradėjo gaminti estrogenų ir progesterono, hormonus, atsakingus už daugumą organizmo pokyčius nėštumo metu. Tačiau jokio pastebimo pokyčiai, tokie kaip padidėjusi pilvo dydis, atsiranda šiame taške.

HCG (žmogaus chorioninio gonadotropino) kiekis kraujyje,

Placentinis ląstelės pradeda gaminti HCG (nėštumo hormono) Iš karto po implantavimo. HCG lygis tada toliau didės iki maždaug 8-12 savaičių, kai ji stabilizuoja arba lašų. Kuo didesnis HCG lygis, tuo labiau akivaizdu, simptomai.

Plėtros Jūsų kūdikio per savaitę 3 nėštumo metu

Subrendusio kiaušinėlio, kuris keliauja žemyn Kiaušintakis gauna apvaisintas vieno spermos iš maždaug 300 mln. Šis sėkmingas sperma turi keliauti 6-8 colių iki gimdos, kol ji gali pasiekti kiaušinėlį laukia apvaisinimo. Tai užtrunka apie 20 minučių prasiskverbia į kietąjį išorinį sluoksnį kiaušinį ir per artimiausius vienuolika valandų, iš spermos branduoliai ir kiaušinis susilieja vienas su kitu, užpildant tręšimo procesą.

Kiaušinių ir spermos yra 23 chromosomos kiekvienoje, kurie tada sujungti, kad sudarytų zigota, kuriame yra 46 chromosomos. Kūdikio lytį nusprendė momentą kiaušinis bus apvaisintas, priklausomai nuo to, ar spermos ją tręšimo vykdo žinutę X chromosomą ar Y chromosomą. Kiti žymūs chromosomų bruožai, pavyzdžiui, plaukų spalva, akių spalva ir kūno tipą, taip pat nustatomas šiame etape.

Naujai suformuota Zygote keliauja iki Kiaušintakis link gimdos, kur jis bus pridėtas prie gimdos sienelės tolesniam plėtros (implantacijos). Implantavimo procesas baigia 6 iki 12 dienų (9 dienų vidurkis) po ovuliacijos ir tręšimo. Per tą laiką, zigota toliau dalijant, kad susidarytų maždaug 100 ląstelių (blastocistos) klasterius. Tam tikrais atvejais jie (apie 2% nėštumo), blastocistos persiduoda kažkur kiaušintakių, kiaušidžių, gimdos kaklelio pilvo dalyje arba, todėl negimdinio nėštumo.

Požymiai ir simptomai ne Nėštumas 3 savaitės

Dauguma moterų patirti implantacijos tepimas ar kraujavimas per 1-2 dienas po implantacijos. Papildomos požymiai gali būti:

  • Padidėjusios bazalinės kūno temperatūra
  • Apatinės pilvo spazmai
  • Sumažėjo nuoseklumas gimdos kaklelio gleivių arba makšties
  • galvos skausmas

Kiti ankstyvieji nėštumo požymiai, tokie kaip pykinimas (ryte ligos), krūtų ar skausmingumas, maisto potraukį, nuovargis, dujų, pilvo pūtimas, nuotaikų kaita, apatinės nugaros dalies skausmas ir viduriavimas (retas), taip pat gali būti.

Testai ir egzaminai nėštumo 3 savaitės

Dauguma nėštumo testai aptikti samprata remiasi HCG lygiai su šlapimu. Taigi, samprata gali būti nustatomas pagal namų nėštumo testo metu trečią savaitę, 5-6 dienos po implantacijos. Kraujo nėštumo testai duoti teigiamų rezultatų 3-4 dienoms po implantacijos. Tuo savaitę 3, kūdikis yra tik mažytis kamuoliukas ląstelių, kurių negalima aptikti nuskaitymo egzaminus, pavyzdžiui, ultragarsu.

Patarimai sveiką kūdikį

Dauguma moterų neturi sužinoti jie yra nėščia, prieš trečią savaitę. Taigi, tai yra laikas padaryti visą mitybos ir gyvenimo būdo pokyčiai būtini sveikai nėštumo ir kūdikio.

  • Say No to alkoholio ir tabako
  • Mažiau arba Ne kofeinas
  • Užtikrinti, prieš pradėdami vartoti x-ray jokių sveikatos problemų (pvz dantų negalavimai), kaip rentgeno informuoti sveikatos priežiūros specialistas apie savo nėštumą dažnai nerekomenduojama ankstyvo nėštumo metu
  • Vengti vyksta šalia pavojingų medžiagų, tokių kaip pesticidai (tai gali trukdyti ląstelių dalijimąsi)
  • Atsižvelgiant priešgimdyminių vitaminų, kurių sudėtyje yra folio rūgšties (0,4 miligramų per parą), nes ji neleidžia didelei apsigimimus, susijusiai su galvos ir stuburo smegenų labiausiai tikėtinas per pirmuosius keletą savaičių