3 nädalat 5 päeva Rasedad – Sign, sümptomid ja keha muutused

See on üks kõige olulisemaid raseduse staadiumis, kuna see on nädal, kui ette kujutada . Paljud naised ei tea nad on rasedad, kuni nädal 3 sest tihti ei ole nähtavaid märke raseduse. Külastage oma arsti, et teada saada, mida võite oodata oma raseduse.

Muutused keha Rasedus Week 3

Sinu keha on just hakanud tootma östrogeeni ja progesterooni, hormoonid vastutavad enamike keha muutused raseduse ajal. Siiski ei ole tuvastatavad muutused, nagu suurenenud kõht suurus, esinevad selles punktis.

HCG (kooriongonadotropiin) Tasemed

Platsentaar- rakud hakkavad tootma HCG (rasedushormooni) Vahetult pärast implantatsiooni. HCG taseme siis kasvab kuni umbes 8-12 nädalat, kui ta stabiliseerib või langeb. Mida kõrgem on hCG taseme, seda selgemalt sümptomid.

Arendamine Your Baby nädalal 3 Rasedus

Laagerdunud muna, mis liigub mööda munajuha saab viljastatud ühe sperma välja umbes 300 miljonit eurot. See edukas sperma on reisida 6-8 tolli kuni emaka enne kui ta saab jõuda muna ootab viljastamist. See võtab umbes 20 minutit tungima kõvade väliskiht muna- ja lähema üksteist tundi, tuumades seemneraku ja munaraku ühineb teineteist lõpule viljastamise protsessi.

Muna- ja seemneraku sisaldada 23 kromosoomi, millest iga seejärel kombineeruvad moodustamaks sügoodi sisaldas 46 kromosoomi. Sugu beebi otsustatakse hetkel muna saab viljastatud, sõltuvalt sellest, kas sperma viljastanud see kannab X kromosoomi või Y-kromosoom. Muud silmapaistev kromosoomide tunnused nagu juuste värv, silmade värvi ja keha tüüp määratakse ka selles etapis.

Moodustunud sügoodi siirdub kuni munajuha emaka suunas, kus ta saab kinnitada emakaseina edasiseks arendamiseks (implantatsiooni). Implantatsiooni lõpetab 6-12 päeva (9 päeva keskmine) pärast ovulatsiooni ja viljastamist. Vahepeal sügoot jätkab jagades moodustada klastri umbes 100 rakku (blastotsüsti). Mõnedel harvadel juhtudel (umbes 2% rasedustest), blastotsüsti peab ise kusagil munajuha, munasarja, kõhu- või emakakaela, mis viib emakaväline rasedus.

Nähud Rasedus Week 3

Enamik naisi kogeda implantatsiooni määrimist ja verejooksu 1-2 päeva jooksul pärast siirdamist. Muud nähud võivad olla:

  • Suurenenud kehatemperatuur
  • Alam kõhukrambid
  • Vähenenud konsistents emakakaela lima või tupest
  • peavalu

Muud alguses raseduse tunnustega, nagu iiveldus (hommikul haigus), rindade hellus või valu, toidu isu, väsimus, gaasi, puhitus, meeleolumuutused, alaselja valu ja kõhulahtisus (harva), võib esineda ka.

Testid ja eksamid Rasedus Week 3

Enamik rasedustestid avastada kontseptsiooni, mis põhineb hCG taseme uriiniga. Niisiis, kontseptsiooni saab tuvastada kodu rasedustest kolmandal nädalal, 5-6 päeva jooksul pärast implantatsiooni. Blood rasedustestid anda positiivseid tulemusi 3-4 päeva pärast siirdamist. 3. nädalal laps on vaid väike pall rakud, mida ei saa tuvastada skannimise eksamid nagu ultraheli.

Näpunäiteid Tervislik Rasedus

Enamik naisi ei leia välja nad on rasedad enne kolmanda nädala. Niisiis, see on aeg teha kõik toidu ja elustiili muutused vajalik terve raseduse ja beebi.

  • Ütle nr alkoholi ja tubaka
  • Vähem või Kofeiini
  • Hoolitsedes teavitada tervishoiutöötaja oma raseduse enne x-ray iga terviseprobleemide (nt hambaravi tervisehäired) kui x-ray sageli ei soovitata raseduse alguses
  • Vältides läheb lähedal ohtlikud ained, nagu pestitsiidid (see võib takistada rakkude jagunemise)
  • Võttes sünnieelse vitamiine foolhapet sisaldavat (0,4 milligrammi päevas), kuna see takistab suurema sünnidefekte kaasates pea- ja seljaaju kõige tõenäolisemalt esineda esimestel nädalatel