3 тижні і 5 днів Вагітна – знак, Симптоми і зміни тіла

Це один з найважливіших етапів вагітності , так як це тиждень , коли ви собі . Багато жінок не знають , що вони вагітні до 3 тижні , оскільки не часто ніяких видимих ознак вагітності. Платіть візит до вашого лікаря , щоб з’ясувати , що ви можете очікувати від вагітності.

Зміни у вашому тілі під час вагітності 3-й тиждень

Ваше тіло тільки почали виробляти естроген і прогестерон, гормони, відповідальні за більшість тілесних змін під час вагітності. Проте, не виявляються зміни, такі як збільшення розмірів живота, не відбувається в цій точці.

ХГЧ (хоріонічний гонадотропін людини) Рівні

Плацентарні клітини починають виробляти HCG (гормон вагітності) відразу ж після імплантації. Рівень ХГЛ потім продовжує збільшуватися до приблизно 8-12 тижнів, коли вона стабілізується або знижується. Чим вище рівень ХГЧ, тим більше очевидні симптоми.

Розвиток вашої дитини протягом тижня 3 вагітності

Дозрів яйце, який подорожує вниз по матковій трубі отримує запліднюється одним сперми з близько 300 мільйонів чоловік. Ця успішна сперма повинна пройти 6-8 дюймів до матки, перш ніж він може досягти яйцеклітини в очікуванні запліднення. Вона займає близько 20 хвилин, щоб проникнути в жорсткому зовнішній шар яйця і протягом наступних одинадцяти годин, ядро ​​сперми і яйцеклітина зливається один з одним, завершуючи процес запліднення.

Яйце і сперма містять 23 хромосом кожен, які потім комбінують з утворенням зиготи, що містить 46 хромосом. Стать дитини визначається в момент, коли яйце отримує запліднена, в залежності від того, несе сперма підгодівлі його Х-хромосома або хромосоми Y. Інші відомі хромосомні риси, такі як колір волосся, колір очей і тіло типу також визначаються на даному етапі.

Новостворена зигота переміщається вгору по матковій трубі в стороні матки, де вона прикріплюється до стінки матки для подальшого розвитку (імплантація). Процес імплантації завершується 6 до 12 днів (9 днів в середньому) після овуляції і запліднення. У той же час, зигота продовжує ділення, щоб сформувати кластер з приблизно 100 клітин (бластоцисти). У деяких рідкісних випадках (близько 2% вагітностей), бластоциста прикріплюється десь в фаллопієві труби, яєчники, живіт або шийки матки, що призводить до позаматкової вагітності.

Ознаки та симптоми при вагітності 3-й тиждень

Більшість жінок відчувають імплантації плямистість або кровотеча протягом 1-2 днів після імплантації. Додаткові ознаки можуть включати в себе:

  • Підвищення базальної температури тіла
  • Нижні спазми в животі
  • Зниження консистенції цервікальногослизу або виділень з піхви
  • головний біль

Інші ранні ознаки вагітності, такі як нудота (ранкова нудота), хворобливість грудей або хворобливість, апетитом, втома, гази, здуття живота, перепади настрою, болі в попереку і діарея (рідко), також можуть бути присутніми.

Тести та іспити на вагітність 3 тижні

Більшість тестів на вагітність виявити концепцію на основі рівня ХГЧ в сечі. Таким чином, концепція може бути виявлена ​​за допомогою тесту на вагітність протягом третього тижня, через 5-6 днів після імплантації. тести на вагітність крові дають позитивні результати через 3-4 дня після імплантації. На 3-му тижні, дитина просто крихітний кульку з клітин, які не можуть бути виявлені на скануючих іспити, як УЗД.

Поради для здорової вагітності

Більшість жінок не вважають, що вони вагітні до третього тижня. Таким чином, цей час, щоб зробити все дієтичне і зміни способу життя, необхідної для здорової вагітності і дитини.

  • Скажи ні алкоголю і тютюну
  • Менше чи ні кофеїну
  • Переконавшись повідомити практикуючому лікарю про вагітність, перш ніж приймати рентген для будь-яких проблем зі здоров’ям (наприклад, стоматологічні захворювання), як рентген, часто не рекомендується під час вагітності
  • Уникнення відбувається поблизу небезпечних речовин, таких як пестициди (це може перешкоджати поділу клітин)
  • Беручи дородові вітаміни, що містять фолієву кислоту (0,4 мг щодня), як це запобігає більшість вроджених дефектів, пов’язаних з головного і спинного мозку, швидше за все, відбудеться протягом перших кількох тижнів