13 nėštumo savaitės Ultragarso

Ko tikėtis bent 13 savaičių nėščia

Nuotrauką aukščiau yra 13 nėštumo savaitės ultragarsu. Pieniniai dantys laukia išsiveržimas metu šiame etape yra visiškai sukurta. Kuriant čiulpti refleksas, kūdikis pradeda čiulpti nykštį. Iš kaulų audinio besivystančių toliau – ateities kaulus vaiko, suteikiant kompetentingai metmenis smakro ir nosies. Žarnynas yra praturtintas su mikrofloros ir skaidulų, kurios vykdo svarbią misiją ne virškinimui, gautą iš motinos maisto, sudėti į pilvo ertmę.

Iš vaikas krūties pradeda kilti pagal auginimo diafragma įtakos. Kasa yra koreguojama gamybos pirminės insulinu. Vaisius neišvengiamai įgyja svorį, kuris yra jau lygi 20 gramų.

Patelė organizmas tikimasi galimų nemalonių problemų, susijusių su pasisavinimą suvartotą maistą ir kuri pavyko dirglumą ir tearfulness, jausmus signalizacijos ir susirūpinimą. Dažnai nepageidaujama palydovinė šio laikotarpio nėščios merginos spynos sukelia veiklos pokyčių dėl nuolat augančios gimdos paliekant mažiau nei vieta žarnyne.

Būtina sočiųjų žinutę kasdienį racioną komplekso vitaminų, makronarvelių ir mineralų. Laminaria, apelsinų, sėlenos iš kviečių daigų, runkelių, šviežių obuolių, kuri komplekse skatinti paaiškinimų žarnyno mikrofloros bus taip pat naudinga. Jei kilo problemų su žarnyno nevaldo turi būti sprendžiami specialią dietą, būtina aplankyti gastroenterologas.

Kas atsitinka su vaiko

Po pirmojo nėštumo trimestro galima skirti skaičių funkcijų plėtros vidinių ir išorinių organų vaikas:

 • antinksčių liaukos kartu su kasos projekto insulino;
 • raumenų ir skeleto sistema nuolat kuria;
 • virškinimo sistema pradeda virškinti amniono vandenis praryti vaisiui;
 • Išoriniai lytiniai organai yra diferencijuotas, yra galimi apibrėžimai ateityje lytį;
 • potencialūs pieno dantys jau buvo kartu su balso aparato;
 • maža širdis sugeba transportuoti dvidešimt tris litrus kraujo per dieną;
 • formuoja būdingus išorinius kontūrus, ir ačiū, kad sustiprintos plėtros kaulų medžiagos kamieno auga aktyvių kainos išankstinių galvos dydžių.

Sfera emocinei ir psichinei Plėtra vaisių :

 • fizinio aktyvumo vaisiaus rodo aktyvios preliminaraus-gimdymo audrins tampa koordinuoja ir išdėstyti;
 • vaisius pradeda atsakyti išorės dirgiklių: temperatūros pokyčiu, teka šviesos, garsiai garsų, intonacija ir balso ir motinos ryšį;
 • sapnai užima mažesnę sumą laiko;
 • pasirodo kvapioji jautrumas išleisti ateities kulinarijos pageidavimus vaiko Dėl pasireiškimo susidomėjimą įvairių produktų, iš kurių motina sukuria mitybą;
 • į antrą trimestrą vaisiaus išmoko nuryti, žiovauti, tai sukūrė čiulpti refleksas. Kūdikis gali atsakyti į veiksnius iš išorės, išreikšti emocijas, kaip šypsena ar grimasa nepasitenkinimo.

Tai pats laikas sukurti stiprų emocinį ryšį su vaiku šiame o ramioje ir saugioje laikotarpį, suteikiant jai nuolatinį bendravimą ir tik teigiamų emocijų.

Skrandis

Nėštumas tapo neginčijamas faktas, kuris išoriniai pokyčiai moterų organizmo papasakoti apie. Per šį laikotarpį ji tampa sunkiau paslėpti, kad dėl išplėstinio juosmens ir pilvo kyšančių priekį. Bet dauguma nėščių moterų “konstrukcijos kyšančios ženklas” gali nebūti tokio termino, atsižvelgiant į bendrą struktūrą kūno ir suprato, funkcijos. Verta atsisveikinimas avalynei aukštos kulno išvengti tikimybę susirgti traumų čiurnos sąnarių ir venų varikozitātesgadījumos.

Periodiškai maži sutrikimai skausmą, mėšlungį ir mėšlungis apačioje skrandžio forma gali sutrikdyti moters, nes gimda lieka tonas. Tonas gali būti trumpalaikė valstybė, kuri yra normalizuotas po poilsio. Gimda į tonas atnešė įvairių veiksnių, tarp kurių nervinė įtampa ir stresas, didinimas svorių, o taip pat, kylančius dėl netinkamo maisto racionas, dujų gamybos ir pūtimu.

Jei simptomai jau seniai charakterį – apsilankykite pas gydytoją tampa skubus klausimas. Įvertinus bendrą būklę nėščiai moteriai, gydytojas rekomenduos vaistus, padedančius pritraukti gimdą į normalią (kaip dažnai skiriami, tai galima pastebėti Ginipral arba papaverinas žvakučių).

13 savaičių nėščia Pilvo Paveikslėliai

 

Jausmai

Po pirmųjų trijų mėnesių patelė organizmas tampa pripratę prie būklę nėštumo. Susirūpinimą laikotarpis su lydinčiu toksikozės, nenuoseklus emociniai skirtumai nuotaikos, kurios po to hormoninių sprogimų liko gerokai atsilieka.

Tai racionalu skirti šį laiką palaikyti sveiką būklę virškinimo sistemos ir žarnyno, kartu su prevencijos galimų plėtinių (strijos) apie odą.

Dėl matomų išorinių pokyčių srityje juosmens ir pieno liaukų, verta rūpintis specialių drabužių nėščioms moterims derinant komfortą ir patogumą. Liemenėlė turi būti įrengtas su plačiomis petnešėlėmis, kad optimalus laikyti kasdien auga krūtinę.

Būklė gimdos

Gimda padidėjo dydžių proporcingai auga vaisiaus dydžio veda prie santykinio svorio centro poslinkis, užpildant laisvą erdvę tarp vidinės ir palaipsniui įgyvendinant jiems didelį spaudimą. Dėl gimdos pritraukimo srityje pilvo vietą, perėjimo maistui iš skrandžio žarnyne, kad duoda jausmus rėmuo kartu su astma yra sulėtėjo. Šie palydovai atneš tikrą diskomfortą nėščiai moteriai.

Gimdos dugnas koreliuoja į parametrų trukmės nėštumo, kad ji galima pamatyti ant kito planinio tyrimo vietos ginekologą. Tryliktą savaitę gimda įgijo papildomą elastingumą ir minkštumą danga, ant aukštis yra atitinkamai lygus trylikos centimetrų.

Ultragarso nuskaityti ne 13 savaičių nėštumo metu

Neatsiejama procedūra kartu visą nėštumo metu yra ultragarsinis tyrimas, kuris pirmą kartą yra atliekami antrojo trimestro pradžioje. Ši procedūra suteikia galima ne tik tiksliai nustatyti trukmę nėštumo ir skaičių būsimų vaikų, bet taip pat leidžia įvertinti laipsnį normalumo ar sutrikimo gyvybinių rodiklių: nuo nuoširdžius ritmu galimų apsigimimų sukelia chromosomų anomalijų dažnį.

13 savaičių Ultragarso Paveikslėliai

skausmai

Be svarstant būtina kreiptis į gydytoją, jei aplink skrandžio skausmas neišnyksta po poilsio ir įtraukti asignavimus su priemaiša iš ilgalaikio kraujyje. jokių judesių apribojimas, kol kraujavimas, būtina nedelsiant kreiptis į ligoninę.

Dėl gimdos kuri nuolat didėja dydžių ir raumenų, kurie yra skirti savo atskaitomas, gali būti apatinės nugaros skausmą ir į šonus skrandžio, šis skausmas gali neneša pavojų, tačiau rekomenduojama atsigulti ir turėti poilsio.

Tuo trūkumo kalcio gana dažnai yra onychalgias ir spazmai į gastrocnemius raumenis. Tokia būsena gali būti įspėti teisingai su maistu pagamintas nėščiai moteriai, praturtintas augalinių produktų, kalkinis. Išimtis yra mėsa gyvūnų, kaip jo naudojimas atneša taip pat konsoliduoti kauliniame audinyje momenėlio kad apsunkins artimųjų vaisiaus apie tėvoniją būdų pristatymo metu.

Peršalimas ir ligos

Tuo atveju, pirmųjų simptomų šalta, nepriklausomai nuo to, ar tai yra galvos skausmas, nemalonūs jausmai gerklėje, padidėjo temperatūra kartu su snuffle, būtina nedelsiant pradėti gydymą, bet tik pagal liaudies gynimo kurie nėra sudarančių galimą pavojų Plėtra vaisių , Žinoma, vaikas jau ne toks pažeidžiamas, kaip ir pirmąjį trimestrą, tačiau ji kategoriškai draudžiama priimti savarankiškai paskirtais vaistais.

Netinkamai pasirinktos vaistai gali išprovokuoti nenormalus vystymąsi nėštumo ir provokuoti abortą. Todėl tai geriau anksčiau užsitikrinti organizmą, ypač jei nėštumas paveikia rudens ir žiemos mėnesiais, kurios pagerins organizmas jautriausios peršalimo ligų.

temperatūra

Padidėjo temperatūra antrojo trimestro pradžioje pripažino normalu kuri neturėtų atnešti perteklių priežastis nerimauti. Bet jei kartu su temperatūros diskomfortas yra pareikštas paskirstomi flavovirent spalvos arba su kraujo priemaiša, ir subfebrile temperatūra keletą dienų pasiekia 38 ° C ženklą, būtina pranešti gydytojui. Gydytojas galės rekomenduoti homeopatinius vaistus su febrifugal poveikio, saugus vaikas ir būsimos mamos.

Paskirstymas tarp 13 savaičių

Kintamoji normalaus įvykdymo šiuo laikotarpiu yra jų apimtis, manoma, normalu, jei jie tapo daugiau skysčių ar gausi, o pastovi dedamoji yra jų kvapas ir spalva – jie turi išlikti nepakitę.

Priežastis, dėl skundų pas gydytoją yra smarkiai kvapo išskyros pareikšti nemalonius jausmus deginama, niežulys formą ir sudirginimas, kurie pakeitė spalvą gray brown geltona, raudona arba žalia spalva gali paliudyti infekcijos prieinamumą, kuris yra potencialiai pavojingas vaisiui ,

kraujavimas

Ne visada dažnai kylantys kraujavimai dėl trylikos savaičių laikotarpiu yra proga būti sunerimęs, tačiau tai yra tik būtina pasakyti gydytojui apie tokį reiškinį.

Galimi variantai, susiję spaudai kraujo gali būti:

 • prelying placentos arba eksfoliacinių;
 • hematoma ar trikdžių vientisumo gimdos, kurie atsirado po netikslią intervencijos tyrimo ar lyties kaklo poveikis;
 • Naujų ataugų;
 • trapumo kraujagyslių sistemos;
 • neigiamas poveikis nėščios moters pilvo, dėl mėlynė, kritimo, susidūrimo ir kitų veiksnių.

Norėdami būti susirūpinę dėl galimų pasekmių, darančių didelę žalą vaikui būtina aplankyti ultragarsinį patikrinimą, kuris bus ne nereikalinga identifikuoti kraujavimo priežasčių.

atranka

Yra dviejų tipų tikrinimo, kurie atliekami iš vienuolikos iki šešiolikos savaičių, norint nustatyti chromosomų anomalijų tikslu laiko: ultragarso ir biocheminiai. Ultragarsinė patikra leidžia įvertinti skaidrumą ir storį apykaklės zonos vaisiui, dėl nosies kaulo dydis, atskleisti kitų matomų defektų.

Biocheminiai patikra grindžiama surinktų duomenų analizės nėščiai moteriai įskaitant hormonų lygio ir sumos ojo baltymų kraujyje. Kartu su turima anamnezės apie amžiaus duomenis galima daryti išvadą apie galimą chromosomų riziką. Rizikingas tikimybė inkubavimo sergančio vaikas yra nuo 1 000 iki 350 ir toliau, tačiau ji nėra absoliuti priemonė.

Analizės (Progesteronas, hCG)

Reikalingi hormonai, kurie lygis, turi būti vertinamas antrajame trimestre, yra:

 • progesteronas (tačiau jis praranda objektyvumą šiek tiek), yra pastebėtas pasekmė, kad per tris trimestrus. Normalus rodikliai 1 trimestre yra laikomi lygis nuo 8,9 nmol / l iki 468,4; už 2 trimestras – 71,5 nmol / l iki 303.1 nmol / l;
 • HCG hormonas. Jo lygis preliminarus kalba apie nėštumo eigą, apie galimus defektus arešto kūrimo ir neigiamo rezus faktorius;
 • PAPP-A plazmos baltymas.

Maisto bent 13 savaičių

Būtina sąlyga teisingai iš anksto gimdymo plėtros už nėščios moters vaiką yra gera mityba derinant pagrindinių maistinių medžiagų: angliavandenių, riebalų ir baltymų. Maisto iš nėščiai moteriai turi būti subalansuotas, įskaitant tik iš natūralių produktų, paruošti ir perdirbti būsto sąlygų, todėl kelių skirtingų užkandinių reikėtų pamiršti. Įvairovė kasdienį racioną yra tik teigiamas veiksnys.

Maisto turi būti praturtintas kalkinis produktų, reikalingų sparčiai plėtrai vaikas: lęšių, vaisių ir daržovių žalių atspalvių, persimonai – nepakitusios palydovai antroje nėštumo pusėje. Dėl pašalinimo spynų ir normalizuoti Robaczkowy judėjimo įtraukimo į maisto runkelių, džiovinti vaisiai, Laminaria, obuoliai, sultys iš pomidorų, koše vaisiai ir daržovės yra rekomenduojama.

Alkoholis ir rūkymas

Alkoholis ir rūkymas nėštumo metu gali būti laikoma nekilnojamojo nusikaltimų, susijusių su būsimo vaiko. Vaisius gauna iš motinos per placentą ne tik naudingų komponentų, bet ir sugeria visus galimus kenksmingų medžiagų. Todėl verta spręsti su sveiku protu, atsižvelgusi rūpintis sveikata visų sistemų ir organų būsimo vaiko, atsisakius žalingo priklausomybių.

seksas

Atsižvelgiant į “aukso” antrojo trimestro kuri paliko šleikštulys ir susirūpinimas praeities laikotarpį, sutuoktiniai gali atnaujinti aktyvų seksualinį gyvenimą, jei nėra medicininės kontraindikacijos atsiliepimas apie galimą pavojų ir neramumų normalaus nėštumo eigai.

Seksualinė polinkis nėščia moteris gali būti padidintas dėl fiziologinėmis savybėmis pasitaikančių organizmo. Padidėjęs cirkuliuojančio kraujo tūris kartu su hormonų reorganizavimo gali pateikti unikalius jausmus nežinoma anksčiau.

pavojai

Dėl hormonų reorganizavimo ir silpnina apsaugines jėgas organizmo esant nėščiai moteriai į pienligė atsiradimo vadinamas grybelių Candida rizika padidėja. Tuo pirmųjų ženklų pienligė, ty ne skausmą ir niežulį į makštį, asignavimai dribsnių, verta apsilankyti pas ginekologą. Jis paskirs reikiamą gydymą, saugus vaikui.

Rekomendacijos moterų

 • Atėjo laikas atsisveikinti su montavimo drabužius, Paleidęs gyvybės dalykų palaidų tinka;
 • neleidžia persivalgymo, apriboti vartojimą cukraus ir miltų produktų;
 • paįvairinti mitybą su šviežių daržovių ir vaisių;
 • aplankyti meistriškumo kursuose ir kursus rengiantis nėščioms moterims kartu su partneriu gimdymo;
 • daryti gimnastikos pratimus, padedančius išvengti gimdos tonusą;
 • vaikščioti į gryną orą dažniau.

Nėštumo dvynius ne 13 savaičių

Plėtra polycarpous nėštumo sukuria didelį krūvį ant nėščios moters organizmui. Per tokį laikotarpį gimda greitai padidina savo vertės. Taigi gimdos pėdai ruožas, ir jūs galite jausti skausmą. Bet ne iš pozos kaita, skausmas nustos.

Atskirti šį sergamumą nuo grėsmės simptomų, būtina suprasti, kad ne padidėjimas, gimdos lieka nusilpusi atrodo, ir skausmas yra klubinėje žarnoje dalis ir nėra spaudimo tarsi žemyn. Skausmas yra gana nuobodu ar aštrus. Ir grėsmės pajusite skausmas panašus kaip laikotarpiais, tai visiškai skiriasi nuo tai. Tuo polycarpous nėštumo ji bus reikalinga jums daug dažniau lankytis pas gydytoją ir ji yra būtina perduoti daugiau analizes. Juk tokio nėštumo prisiima ypatingą kontrolę. Jis turi riziką.

Kai vaikai pradeda guzas ir juda, jums nebus jaustis dar. Vaisių ant 13 savaitės laikotarpiu jau turi svoris apie 14 g. Jų oda yra plona ir permatoma, rausva, tokia spalva atrodo, nes iš permatomų laivams. Taip pat šio laikotarpio kūdikiams tapti taikoma vos pastebimas žemyn. Klausos neveikia dar ir akys užmerktos. Bet oda turi stiprią jautrumą, ir yra čiulpti refleksas. Vaikams jau pradeda koordinuoti savo judesius ir gali išspausti rankas mažytė gyvai.