13 тиждень вагітності УЗД

Що чекати в 13 тижні вагітності

На малюнку вище це 13 тижня вагітності УЗД. Молочні зуби в очікуванні виверження момент на цій стадії повністю створені. Розвиток смоктального рефлексу, дитина починає смоктати палець. Проявні кісткова тканина триває – майбутні кістки дитини, даючи грамотну схему для підборіддя і носа. Кишечник збагачені мікрофлорою і волокна, які здійснюють важливу задачу при перетравленні їжі, отриманої від матері, поміщених в черевній порожнині.

Груди малюка починає рости під впливом зростаючої діафрагми. Підшлункової залози регулюється по виробництву первинного інсуліну. Плід неминуче набуває ваги, який вже дорівнює 20 грам.

Жіночий організм, як очікується, можливими неприємними труднощів, пов’язаних засвоєнню споживаної їжі і які мають досягла успіху дратівливість і плаксивість, відчуття тривоги і неспокою. Часто небажаний супутник цього періоду вагітні дівчатка замки, викликані зміною активності внаслідок постійно зростаючої матки залишаючи менше місця для кишечника.

Потрібно наситити повсякденне дієту з комплексом вітамінів, макроелементів та мінералів. Ламінарії, апельсини, висівки з паростків пшениці, буряка, свіжих яблук, які в комплексі сприяють очищенню мікрофлори кишечника також буде корисно. Якщо виникли проблеми з кишечником не вдається бути вирішене спеціальної дієти, необхідно відвідати гастроентеролога.

Що відбувається з дитиною

Після першого триместру вагітності можна виділити ряд особливостей розвитку внутрішніх і зовнішніх органів малюка:

 • наднирники разом з підшлунковою залозою проекту інсуліном;
 • Система опорно-руховий апарат безперервно розвивається;
 • травна система починає переварювання навколоплідних вод проковтнуті плодом;
 • зовнішні статеві органи диференціюються, є можливі визначення майбутньої підлоги;
 • потенційні молочні зуби вже введені, разом з голосовим апаратом;
 • невелике серце здатне перевозити двадцять три літри крові в день;
 • формує характерні зовнішні обриси, і завдяки посиленому розвитку кісткового матеріалу стовбур росте активні ставки наступаючих розмірів голови.

Сфера емоційного і розумового розвитку плода :

 • фізична активність плода показаний активним допологовими схвильованими стає координуватися і організована;
 • плід починає відповідати на зовнішні подразники: зміна температури, потоки світла, гучність звуків, інтонації голосу і матері дотику;
 • сновидіння займає меншу кількість часу;
 • смакова чутливість з’являється покласти майбутні гастрономічні уподобання дитини внаслідок прояву інтересу до різних продуктів з яких матері створює щоденний раціон;
 • у другому триместрі плід навчився ковтати, позіхати, він створив смоктальний рефлекс. Дитина здатна відповісти на фактори, з зовнішньої сторони, висловлюючи емоції, як посмішка або гримаса невдоволення.

Це саме час, щоб встановити сильну емоційну зв’язок з дитиною в цьому досить тихому та безпечному період, надаючи йому постійний зв’язок і виключно позитивні емоції.

шлунок

Вагітність стала незаперечним фактом, зовнішні зміни жіночого організму говорять про. У цей період стає все важче приховувати, що, через розширеної талії і живота виступаючому вперед. Але в більшості вагітних жінок «виступає знак» може бути відсутнім на такому терміні, з урахуванням загальної структури тіла і фігурних особливостями. Варто попрощавшись з взуттям на високих підборах, щоб запобігти ймовірність розвитку травм гомілковостопних суглобів і варикозу.

Періодично невеликі розлади у вигляді болю, спазми і судоми внизу живота можуть турбувати жінку, тому що матка залишається в тонусі. Тон може бути короткостроковим станом, яке нормалізується після відпочинку. Матка в тон вносять цілого ряду факторів, серед яких нервову напругу і стрес, підвищення ваги, а також виникають через неправильне раціону харчування, генерації газу і метеоризму.

Якщо симптоми мають тривалий характер – візит до лікаря стає терміновим справою. Оцінивши загальний стан вагітної жінки, лікар рекомендуватиме препарати, що допомагають привести матку в нормальність (як часто призначається, можна відзначити гиніпрала або супозиторій папаверину).

13-ий тиждень вагітності Живіт Фотографії

 

почуття

Після перших трьох місяців жіночий організм звикає до стану вагітності. Період заклопотаність у зв’язку з супроводжуючим токсикозу, суперечливі емоційні відмінності в настрої, які слідують гормональні вибухи залишилися далеко позаду.

Раціонально присвятити цей час для підтримання здорового стану системи травного і кишкового тракту, а також запобігання можливим розширень (розтяжок) на шкірі.

Через видимі зовнішні зміни в області талії і молочних залоз, то варто подбати про спеціальному одязі для вагітних жінок, що поєднують комфорт і зручність. Бюстгальтер має бути оснащений широкими лямками, які оптимально проводити щодня ростуть груди.

стан матки

Матка збільшилася в розмірах пропорційно розміру зростаючого плоду призводить до зміщення відносного центру ваги, заповнюючи вільний простір між внутрішніми і поступово покласти на них сильний тиск. Завдяки матці підняття в області простору живота, перехід їжі зі шлунка в кишечник, що призводить до виникнення почуття печії разом з астмою сповільнюється. Ці супутники приносять певний дискомфорт для вагітної жінки.

Дно матки корелюють з параметрами на термін вагітності, що можна бачити на наступному плановому обстеженні місцевого гінеколога. На тринадцятому тижні матка придбала додаткову еластичність і м’якість покриву, на висоту відповідно дорівнює тринадцять сантиметрів.

Ультразвукове сканування на 13 тижнів вагітності

Інтегральна процедура супроводжувалася протягом всієї вагітності є ультразвукове дослідження, яке вперше проводиться на початку другого триместру. Ця процедура робить можливим не тільки точне регулювання тривалості вагітності і кількість майбутніх дітей, а й дозволяє оцінити ступінь нормальності або ненормальності життєво важливих показників: від частоти серцевого ритму можливих вад розвитку, викликаних хромосомними аномаліями.

13 тижнів Ультразвук Фотографії

страждання

Не роздумуючи треба йти до лікаря, якщо біль навколо шлунка не проходить після відпочинку і припускати виділення з домішкою міцної крові. Обмеження будь-яких рухів перед кровотечею необхідно негайно звернутися до лікарні.

Через матки, яка постійно зростає в розмірах і м’язів, які призначені для його утримання, може бути в нижній частині спини біль і вбік шлунка, ця біль потенційно не несе небезпеки, але рекомендується лягти і мати інше.

При нестачі кальцію досить часто виникають болі в ногах і судоми в литкових м’язах. Такий стан може бути правильно попереджало з їжею зроблено для вагітної жінки, збагачених рослинними продуктами, вапняний. Винятком є ​​м’ясо тварин, так як його використання приносить також консолідації кісткової тканини джерельця, що ускладнить проходження плода по родових шляхах під час доставки.

Застуди і хвороби

У разі перших симптомів застуди, незалежно від того, чи є головний біль, неприємні відчуття в горлі, підвищення температури супроводжується сопіти, треба негайно почати лікування, але тільки через народні засоби, які не представляють потенційну загрозу для розвитку плода , Звичайно, дитина вже не так вразливий, як і в першому триместрі вагітності, але це категорично заборонено приймати самостійно призначені ліки.

Неправильно підібрані препарати можуть спровокувати неправильне розвиток вагітності і спровокувати викидень. Тому краще, щоб забезпечити раніше організм, особливо якщо вагітність впливає на осінньо-зимові місяці, які роблять організм найбільш сприйнятливий до простудних захворювань.

температура

Підвищена температура на початку другого триместру визнається нормальним, який не повинен принести зайві причини для занепокоєння. Але якщо разом з температурою дискомфорт приноситься розподілів жовто-зеленого кольору або з домішкою крові і субфебрильна температура становить кілька днів досягає позначки 38 ° C, необхідно повідомити про це лікаря. Лікар зможе рекомендувати гомеопатичні препарати з жарознижуючим ефектом, безпечні для дитини і майбутньої матері.

Відрахування в 13 тижнів

Змінна складова нормального розряду на цей термін є їх обсяг, вважається нормальним, якщо вони стали рідшими або рясна, а постійна складова їх запах і колір – вони повинні залишатися незмінними.

Причина скарги до лікаря різко які пахли плямистість приносячи неприємні відчуття у вигляді печіння, свербіння і роздратування, які змінили колір на Грей Браун жовтий, червоний або зелений колір може свідчити про наявність інфекції, що є потенційно небезпечним для плода ,

кровотеча

Не завжди, часто виникають кровотечі на терміні тринадцяти тижнів є приводом для занепокоєння, однак це просто необхідно повідомити лікаря про таке явище.

Можливі варіанти, що включають виділення крові може бути:

 • передлежання плаценти або відлущуючий;
 • наслідки гематоми або порушення цілісності шийки матки, які виникли після неакуратне втручання під час огляду або статі;
 • новоутворення;
 • крихкість судинної системи;
 • негативний вплив на шлунку вагітної жінки, через забій, падіння, зіткнення і інші фактори.

Для того, щоб не турбуватися про можливі наслідки завдання шкоди дитині, необхідно відвідати ультразвукову дефектоскопію, який буде не зайвим для виявлення причин кровотечі.

просіювання

Є два типи скринінгу, які проводяться від одинадцяти до шістнадцяти тижнів, з метою визначення хромосомних аномалій під час: ультразвуковий і біохімічний. Ультразвуковий скринінг дозволяє оцінити прозорість і товщину комірцевої зони плода, розміру носової кістки, щоб показати інші видимі дефекти.

Біохімічний скринінг заснований на зібраних аналізах від вагітної жінки, в тому числі рівня гормонів і кількості білка-го в крові. Разом з наявними анамнезом про вік даних можна зробити висновок про можливі хромосомних ризики. Ризикована ймовірність інкубації хворого дитиною, складає від 1 000 до 350 і нижче, однак, це не є абсолютним показником.

Аналізи (Прогестерон, ХГ)

Необхідні гормони, рівень якого підлягає оцінці, у другому триместрі вагітності, є:

 • прогестерон (проте, він втрачає об’єктивність мало), спостерігається наслідок того, що протягом трьох триместрів. Нормальні показники для 1 триместру розглядаються рівень з 8,9 нмоль / л до 468,4; за 2 триместр – 71,5 нмоль / л до 303,1 нмоль / л;
 • ХГЧ гормон. Її рівень свідчить говорить про перебіг вагітності, про можливі дефекти затримки розвитку і негативного резус-фактор;
 • РАРР-А з білками плазми.

Харчування в 13 тижнів

Неодмінна умова правильного внутрішньоутробного розвитку дитини для вагітної жінки є хорошим харчуванням комбінуючи основні поживні речовини: вуглеводи, жири і білки. Харчування вагітної жінки має бути збалансованими, в тому числі тільки з натуральних продуктів, отриманих і оброблених в домашніх умовах тому дорогу до різного бістро слід забувати. Різноманітність в щоденному раціоні є єдиним позитивним фактором.

Їжа повинна бути збагачена вапняними продуктами, необхідними для швидкого розвитку малюка: сочевиця, фрукти і овочі зелених відтінків, хурма – незмінні супутники в другій половині вагітності. Для усунення запорів і нормалізації включення вермікулярного руху в їжі буряка, сухофрукти, ламінарія, яблука, сік з помідорів, рекомендуються пюре фрукти і овочі.

Алкоголь і куріння

Алкоголь і куріння під час вагітності можна розглядати як реальний злочин щодо майбутньої дитини. Плід отримує від матері через плаценту не тільки корисні компоненти, а й поглинає всі можливі шкідливі речовини. Тому варто звернення до здоровому глузду, подбавши про здоров’я всіх систем і органів майбутньої дитини, відмовившись від шкідливого впливу шкідливих звичок.

секс

У період «золотої» другого триместр, який залишив нудить і занепокоєння в минулому, подружжя може відновити активне статеве життя, якщо немає медичних протипоказань свідоцтва можливого ризику і порушень нормального перебігу вагітності.

Статевий потяг вагітної жінки може бути збільшено через фізіологічні особливості, що відбуваються в організмі. Збільшення об’єму циркулюючої крові поряд з гормональною перебудовою може уявити унікальні почуття невідомі раніше.

небезпеки

Через гормональну перебудову і ослаблення захисних сил організму при вагітної жінки ризику виникнення молочниці появи під назвою грибкової Candida збільшується. При перших ознаках молочниці, а саме на біль і свербіж у піхві, розподілу у вигляді пластівців, то варто відвідати гінеколога. Він призначить необхідне лікування, безпечне для дитини.

Рекомендації для жінок

 • Прийшов час прощатися з одягом, що облягає, випустивши в житті речі пухкої нападі;
 • не дозволяють переїдання, обмежити споживання цукру і борошняних виробів;
 • урізноманітнити раціон свіжих овочів і фруктів;
 • відвідати майстер-класи і курси з підготовки до пологів для вагітних жінок спільно з партнером;
 • робити гімнастичні вправи допомагають запобігти тонус матки;
 • ходити на свіжому повітрі частіше.

Вагітність від близнюків в 13 тижнів

Розвиток багатоплідний вагітності створює велике навантаження на організм вагітної жінки. Протягом такого періоду матка швидко збільшується в розмірі. Отже, маткові зв’язки розтягуватись, і ви можете відчути біль. Але при зміні пози, біль припиниться.

Для того, щоб відрізнити цю хворобливість від симптомів загрози, необхідно розуміти, що при збільшенні, матка залишається в розслабленому погляді, і біль в клубової частини і немає ніякого тиску, як ніби вниз. Біль досить тупа або гострий. І під загрозою ви будете відчувати біль подібно до того, як в періоди, вона абсолютно відрізняється від цього. При багатоплідній вагітності цей буде необхідно вам набагато частіше відвідувати лікар і необхідно здати ще аналізи. Адже такий вагітності передбачає особливий контроль. Вона має ризик.

Коли діти починають опуклість і рухатися, ви не будете почувати себе ще. Ембріони на 13-му тижні терміну вже мають вагу близько 14 м Їх шкіра тонка і напівпрозора, червонувато, такі кольори, здається, через просвічують судин. Крім того, на цьому термін діти покриваються ледь помітними вниз. Слух ще не функціонує і очі закриті. Але шкіра має сильну чутливістю, і є смоктальний рефлекс. Діти вже починають координувати свої рухи і можуть стиснути руки в крихітних кулачках.