מתי תינוקות להתהפך?

זמן שמח עם התינוק שלך, תוך התהפכות בפעם הראשונה בדרך כלל בא בהפתעה הוא עבור תינוק וההורים שלה, אל תתפלא אם מתגלגלים מן הבטן לגבות בקרוב הופך לאחד הטריקים האהובים של הילד שלך. האם אתה יודע, בדרך כלל כאשר התינוק אל להתהפך? עם התחזקות בזרועותיה, גב וצוואר, התינוק שלך מתחיל לגלות דרכים חדשות נע גופה, מתגלגל כלול. הקפד לשמור על ביטחונה על שולחן החתלה ובמקומות אחרים בהם כל אלה מהלכים חדשים ומלהיבים עלול לגרום לירידה או מפגע אחר.

מתי תינוקות להתהפך?

כמה תינוקות למעשה יגלגלו על צד אחד לישון ימיהם הראשונים, אבל רוב התינוקות נראים לאבד את היכולת לגלגל על ​​צדם עצמאי כבר מהחודש הראשון. עד גיל 4 חודשים, התינוק שלך יהיה פיתחו גוף עליון חזק מספיק כדי להשתמש זרועותיה כדי להניע את עצמה ושוב מהעמדה בטן-אל גבה, בדרך כלל כתוצאה בלתי מכוונת של אחד שכיבות סמיכה מיני שלה במהלך זמן בטן. (היא אפילו עלולה להפגין יכולת זו מוקדם ככל 3 חודשים.) עד 6 חודשים, רוב התינוקות שולטים לא רק את הבטן אל גב רול אבל גם היפך גב אל בטן התמרון.

כיצד עזרה במהלך הרול בייבי שלך

וודא התינוק שלך מקבל מספיק זמן הבטן מסייעת לה לבנות את הכוח בחזרה, הצוואר והזרועות לה שהיא תצטרך עבור דחיפה גדולה להתהפך. אתה רוצה להתחיל זמן בטן מוקדם ככל בשבוע הראשון, נחת הפנים למטה התינוק שלך ברחבי בחיקך במשך כמה דקות בתקופות עֵר התראו. כמו בחודש הראשון של התינוק מתקדם, לעזור Explorer הקטן שלך לעבוד דרכה עד 15 עד 20 דקות על הבטן שלה כל יום (תמיד תחת עינו הפקוחה שלך). אם התינוק שלך באמת ממורמר בלהיות על הבטן שלה, להתחיל עם הפעלות זמן קצר יותר בטן – אחד עד חמש דקות תעשה את העבודה – ולבנות בהדרגה למשך פרקי זמן ארוכים בטן-play.

מחצלת פעילות עם צעצועים מפתים הוא מניע חשוב מאוד לעזור לתינוק שלך שלומד להתהפך. נסה צבת כמה “פיתיון בטן” סמוך כדי שהיא תוכל להגיע לזה, מה שיעזור לה לבנות כוח זרוע ועלול גם לגרום גליל לוואי. (באמצע הדרך!) תרגול גליל עדין מצד לצד ואז על גבה, מאפשר להציג מתוקה שלך איך עושים את זה – או לרדת על הרצפה איתה להשוויץ תמרונים מתגלגל כמה עצמך.

מה לא לדאוג 

ברגע שהתינוק שלך מתחיל מתגלגל מהבטן אל גב וממנו חזרה בטן, אתה עשוי לגלות כי היא מתחילה לגלגל מעל בעריסתה בלילה, מדי. זו אינה סיבה לדאגה, אם כי מומחים ממליצים להמשיך לשים תינוקות לישון על גבם, גם אם הם לא נשארים במצב הזה כל הלילה. מכיוון אחד הקטן שלך פתח את כוחו וניידות לגלגל על ​​הבטן שלה, היא גם פתחה את היכולת לחוש בצרות כשהיא ישנה – מה שאומר שהיא הרבה פחות סיכוי להיות לכודים במצב שבו הנשימה שלה נפגעת. לאחר 6 חודשים של גיל, שהיא גם מעבר לשלב בסיכון גבוה למוות בעריסה, אשר פסגות כאשר התינוק הוא בין 2 ו 4 חודשים לפני דועך.

אם אתה באמת מודאג התינוק שלך מתגלגל לישון על הבטן שלה, אתם יכולים לנסות בהנחה אחד הקטן שלך בעריסתה על הגב או על הצד שלה עם אחד זרועותיה המורחבות. בדרך זו, אם היא המגלגלת סבירה יותר להיות על הצד עם הזרועה החוצה מול חזה – ואז היא תהיה מעט פחות סיכוי לגלגל מלא על הבטן שלה משום שהיא תוחבת כי זרוע מתחתיה.

זכור, גם, כי כל התינוקות פגעו אבני דרך התפתחותיות כמו התהפכות בקצב שלהם, ובזמן שלהם. זה עלול לקחת שבועות של זמן בטן לפני שהתינוק מקבל את העיקרון של הקדמה על זרועותיה מתגלגלים על הגבה, ורבי שבועות נוספים לפני שהיא דמוית איך לתחוב את הזרועה תחת הגופה או מעל ראשה לגלגל חזרה אל אותה בֶּטֶן. רק תנו לה שפע של הזדמנויות לתרגל, עדיף על שמיכה או מחצלת כי תהיה כרית מדי פעם (וגם, למרבה הצער, נמנע) שהגולגולת-בונק על הרצפה. ואל תשכח להציע המון שבחים, מריעים ועידוד כאשר אחד קטן שלך סוף סוף עושה להעיף הראשון שלה.

מה הלאה עבור בייבי

ברגע שתינוק מקבל את העיקרון של התהפכות הרמת ראשה, הוא בקרוב יהיה יושב למעלה – ראשונה עם יד ממך, אז ללא עזרה. משם היא עשויה להתחיל לזחול, או אפילו לדלג בעמידה ולאחר מכן הליכה על שתי רגליה.