מהי חברות בנקאות דם טבורי

בנק דם טבורי הוא נושא מבלבל. הורים רבים מקבלים מופגזים במידע כאשר מחפשים להחליט אם בנקאות דם טבורים מתאימה להם. יתכנה מידע שחברות בנקאות דם חוט פרטיות, כמו חוט ו Viacord בדמו רישום, לא תיתנה לך לדעת, עד עכשיו.  

בשעת Americord, אנו מאמינים אפשרויות מושכלות וכן בשיתוף מידע חשוב כדי לעזור לך ליצור את הבחירה הטובה ביותר עבור המשפחה שלך גדלה.

הנקודה האמיתית אלה שאתם צריכים לדעת לגבי בנקאות דם טבורי:

  • דם טבורי אינו יכול לשמש אם התורם (התינוק) מכיל את אותו הפרעה גנטית כמו הנמען. רוב מוסדות פיננסי חוט דם מזדגגות הזה, אבל חשוב להבין כי הסיכויים של שימוש בדם חוט לאותו הילד נמוכים בהרבה מהסיכוי משתמש בה אח.
  • באופן כללי, שימור דם טבורי יכול להיות מיושם רק לטפל בילדים עד 65 קילוגרמים. הסיבה לכך היא פשוט אין מספיק תאי גזע בממוצע ביחידה אחת של דם טבורי לטפל באדם בוגר. באמצעות טכנולוגיית כבלים בדמו 2.0 שלנו, הצלחנו לאסוף עד בתאי גזע כפליים מהממוצע בתעשייה. קבלה יותר תאי גזע מסלימה את הסיכוי שיש את היכולת לטפל באדם בשלב מאוחר יותר בחיים.
  • האגודה האמריקאית לרפואת ילדים צפון ב 2008 יעץ כי הרופאים ממליצים דם טבורי ייתרמו במקום שמרה פרטית ליחידים המשפחה. בין החסידים הגדולים בגלל זה הייתה ג’ואן Kurtzberg, שהרוויחו מתוך זה על ידי מקבל מימון הבנקאי הרגיל דם הטבורים ציבוריים הפתוח שלה בבית ספר דוכס. מאז היא החלה את דרכה ספק הלוואה דם כבל פרטית משלה לאחר ביצוע מחקר נוסף על שיתוק מוחין. מעניין.