הוא בעל ערך תזונתי שמרים בטוח במהלך הריון?

מה אתם אוכלים, או לא לאכול, הוא חלק חשוב של ההריון הבריא שלך. אתה כבר יודע שאתה צריך להגביל את צריכת הדגים בשל התוכן הכספי שלה ולהימנע מגבינות רכות כגון פטה או בר כדי להפחית את הסיכון של מחלות שמקורן במזון. מזונות אחרים גם יכולים להעלות את הבעיות, אולם. שמרים תזונתיים הוא סוג של פטרייה גדלה על מאכלים כגון מולסה, וזה עלול לגרום לך חושש לאכול אותו במהלך הריון. לא זו בלבד תזונתי שמרים בטוח לאכול כשאת בהריון, אבל זה גם מקור של חומרים מזינים המסייעים לתמוך הריון בריא. התייעץ עם הרופא שלך לפני הוספת שמרים תזונתיים לתזונה.

אודות שמרים תזונתיים

יש שמרים תזונתיים טעם אגוזים, זול, והוא מכונים לעתים קרובות כדי גבינה טבעונית. זהו קרוב משפחה של שמרים המשמשים לייצור בירה אך בשל עיבוד שלה אינו שמרים טוב להכנת לחם. כפי שהשם מרמז, השמרים הם עשירים בחומרים מזינים. ומרסס את השמרים מרק, סלט או פסטה שלך יכול להגביר חומצה פולית שלך, ויטמין B-12 ו- צריכת ברזל – כל החומרים המזינים החשובים לנשים בהריון.

עשיר בחומצה פולית

כף אחת של שמרים תזונתיים מכילה 1059 מיקרוגרם של חומצה פולית. נשים בהריון צריכים 400 עד 800 מיקרוגרם של חומצה פולית מדי יום – הגרסה הסינטתית נקראת חומצה פולית. אז כף אחת של שמרים זול פוגש יותר מ 100 אחוז הצרכים היומיומיים שלך. התחלת צריכה נאותה של חומצה פולית במהלך ההריון עשויה לסייע במניעת מומים מולדים, כגון ספינה ביפידה. למרות שאתה לא יכול לקבל חומצה פולית מדי ממזונות כי באופן טבעי מכילים אותו, אומר WomensHealth.gov, אתה לא רוצה לצרוך יותר מ 1000 מיקרוגרם ליום, אלא אם אושר על ידי הרופא שלך. צריכים גבוה עלולים להסוות חסר B-12 ויטמין.

ויטמין B-12 עבור טבעונים בהריון

אחד הבולטים של שמרים תזונתיים הוא תוכן B-12 וויטמין שלה. מזונות מן החי, כגון בשר ומוצרי חלב, הם המקור העיקרי של ויטמין B-12 בתזונה, ומקשה על נשים בהריון שהקפידו על תזונה טבעונית כדי לענות על צורכי היומיום שלהם. ויטמין B-12 היא הכרחית להתפתחות הבריאה של התינוק גדל, ונשים בהריון צריכות 2.6 מיקרוגרם ביום. כף אחת של שמרים תזונתיים מכילה 0.1 מיקרוגרם.

קבל כמה ברזל

הברזל היומי שלך צריך להגדיל באופן דראמטי במהלך הריון, מ 18 מיליגרם ביום 30 מיליגרם ביום, ו אנמיה מחוסר ברזל היא נפוצה אצל נשים בהריון, לפי קבוצת המשאבים הצמחונית. גם מזונות עם כמויות קטנות של ברזל, כגון שמרים תזונתיים, יכולים לעזור לך לעמוד במכסת הברזל היומית שלך. כף אחת של שמרים תזונתיים מכילה 1.0 מיליגרם של ברזל.