האם חיתולים לפוג?

החיתולים להשתמש בחומרים מתכלים ו compostable במהלך תהליך הייצור . זוהי שאלה מעניינת. יצרתי קשר עם אנשים פמפרס האגיס להגיע “מלמטה” של זה. פמפרס תודיע לי החיתולים שלהם אין תאריך תפוגה. הם אמרו כי הדבר היחיד שעשוי לקרות לאורך זמן הוא שינוי צבע אפשרי לצהוב בהיר.

 אבל, הם אמרו את הביצועים לא יורדים. האגיס השיב כי אין חיי מדף או תאריך תפוגה על החיתולים שלהם. כשסיימנו את הבן הראשון שלנו, בעלי והייתה לי רגל רעה של יתר הקנייה של חיתולים. הבחור הקטן שלנו גדל במהירות לא היה בגודל חיתול ארוך מספיק לנו להשתמש בכל אחד מהם.

 אז הנה אנחנו כאן, עם השני בן-מאומן בסיר, ואת הרים של חיתולים ישנים. אני לא צריך לספר לך; זה הרגל רע של יתר הקנייה של חיתולים. הבחור הקטן שלנו גדל במהירות לא היה בגודל חיתול ארוך מספיק לנו להשתמש בכל אחד מהם. אז הנה אנחנו כאן, עם השני בן-מאומן בסיר, ואת הרים של חיתולים ישנים. ואני לא צריך לספר לך; זו היא דרך רעה לנהל תקציב.

אחד הגורמים הנדרשים לריסון שוק החיתולים התינוק באזור הגיאוגרפי היא כי בעיות בריאות הקשורות חיתולים חד פעמיים. היחידה באזור חיתולים חד הפעמים המשמשת פעם אז הם מושלכים. יש כתוצאת זקנים זו נטייה לשנות החיתולים של התינוק שלהם פערים ארוכים פעם כי בסופו פריחות רוויה קיצונית. יתר על כן, עוד נושא הרחקה של שוק זה הוא כי הבריאות מחוברת בעיות עם החיתולים במיוחד חיתולים חד פעמים. על פי המאמר “החיתול קישור פוריות” חשף ידי ה- BBC News, ניצול טיטולים יגרום מצב פיזיולוגי גם בשם קרצינומה בזכרים. מדענים מאמינים כי החום הממשלה יגרום פוריות הגבר; משם, ניצול של חיתולים חד פעמיים עבור משכי המורחבת מזיק לתינוקות.

בהתבסס על סוג המוצר בשוק חיתול לתינוק כבר מחולק לארבעה אשר יש חיתולים בד, חיתולים חד פעמיים, חיתולים אימון ולשחות המכנסיים. נכון 2015, שוק החיתולים החד פעמיים לפקד על השוק הטוב ביותר עם eighty.2% נתח במונחי הכנסות ואחריו חיתולים בד. שימוש קל של חיתולים חד פעמים לְעוּמַת חיתולים מבד צפוי גם כדי לתבל את ביקוש חיתולים חד פעמים באזור גיאוגרפי.