אלרגיה למזון פריחה על הפנים בייבי

רוב הסיכויים הם כי התינוק שלך יהיה אלרגיות במיוחד אם קיימת היסטוריה של אקזמה, אסטמה, אלרגיות פרח או אלרגיות למזון במשפחה. אחת הדרכים להפחית את הסיכון לאלרגיות היא לספק באופן בלעדי עבור ששת החודשים הראשונים. אם אתה אמא שאינו מניקה אז אתה יכול:
1. בקשו עזרה מתורמים חלב מחברים או נשים אחרות שגם הן הנקת תינוקות (במקרה זה אתה צריך להקליט את ההיסטוריה של נשים חלב אשר נצרך על ידי ילדכם, בהתחשב ילדכם לא צריך לקיים יחסי מין עם אמהות בחור).
2. אתה יכול להתייעץ עם הרופא לגבי מה הנוסחה כדי שיתאימו התינוק שלך.
כשאתה מתחיל היכרות עם מזונות מוצקים, לשקול מזונות שיכולים לגרום לתגובות אלרגיות אחד אחד, כך שתוכל לראות את התגובות המתרחשות אם התינוק שלך הוא לוקח אותם. דוגמאות של מאכלים שיכולים לגרום אלרגיות הם: חלב, שעועית, דגים, בשר, עוף, ביצים ועוד כי אתה יכול לנסות. כדאי לציין כי אתה לא צריך להציג את המאכלים האלה לפני שישה חודשים.

מזונות שיכולים לגרום אלרגיות

The above ingredients are the main ingredients that can cause allergies. Do not forget that derivatives or their derivatives can also be the cause of the same risk. For example, the main ingredients of peanuts, peanut butter, chocolate nuts, or vegetables that you unknowingly contain nuts can be trigger allergies. Again that the risk of allergies will increase if there is a history of allergies in the family.

Read food labels carefully and avoid foods that cause allergies especially for your baby’s health. Actually for the health of your whole family.

How to know allergy symptoms in infants or children or even an adult family?

Some examples of allergic reactions are diarrhea, vomiting, shortness of breath, cough, runny nose, itchy skin, itchy tongue, red skin, sore red eyes. In some cases, food can cause a very severe allergic reaction that can be life-threatening. You should contact your doctor if this is necessary.

Additives to Food

Foods contain additives for various reasons, such as helping to make it safer to eat longer, to give color or texture, and to strengthen certain flavors. Indeed all food additives undergo rigorous testing before they can be used. In the label, the manufacturer should also clearly indicate additives in the ingredients list, including the name or code of numbers and functions, such as dyes or preservatives.

Some people have adverse reactions to some food additives, and processed foods are more likely to contain additives and high levels of salt, sugar and fat. Therefore, you should avoid eating too much of this food.

Eczema

אקזמה, או אטופיק דרמטיטיס, הוא מצב של פריחת עור כרונית שכיח אצל תינוקות וילדים צעירים. תינוקות עם היסטוריה משפחתית של אסטמה ואלרגיות נוטים יותר לפתח אקזמה, על פי Kids הבריאות. פריחות כרוניות נוטות להיות מופעלות באמצעות חלקים רבים, עבור האקלים למשל, אלמנטי סביבה כמו גם ארוחות. כמה ארוחות כגון הנ”ל יכול לגרום ההתרחשות בפועל הקשורים אקזמה. כאשר הפריחה היא בעצם אקזמה, זה כנראה ייראה withinside כמה אלמנטי גוף אחרים יחד עם הראש.