אולטראסאונד 13 שבועות בהריון

למה לצפות 13 שבועות בהריון

התמונה לעיל מהווה אולטראסאונד בהריון 13 שבועות. שיני חלב מחכות לרגע ההתפרצות בשלב זה נוצרות לחלוטין. פיתוח רפלקס מוצץ, התינוק מתחיל למצוץ את האגודל. המתפתח של רקמת עצם ממשיך – עצמות עתיד של הילד, לתת מתווית מוסמכת סנטר והאף. המעיים מועשר עם מיקרואורגניזמים וסיבים אשר מבצעים משימה חשובה העיכול של המזון קיבלה מאמא, להציב בחלל הבטן.

השד של הילד מתחיל לעלות תחת השפעת לסרעפת הגדלה. הלבלב מותאם על ייצור אינסולין עיקרי. העובר בהכרח זוכה למשקל וזה כבר שווה 20 גרם.

האורגניזם הנשי צפוי עד הקשיים הבלתי הנעימים האפשריים לגבי הטמעה של מזון נצרך ואשר הצליחה עצבנות בַּכיָנוּת, תחושות של חשש ודאגה. לעתים קרובות לגרורה רצויה של תקופה זו נערות בהריון הן מנעולים נגרמים על ידי שינוי של פעילות בשל רחם הולך ומתרחב עוזבים פחות מקום מעיים.

יש צורך להרוות דיאטה היומיום עם קומפלקס של ויטמינים, מקרו ומינרלים. Laminaria, תפוזים, סובין חיטה נבטים, סלק, תפוחים טריים אשר מורכב לקדם הבהרה של המיקרופלורה במעי יהיה גם שימושי. אם הבעיות שהתעוררו עם מעיים לא מצליחות ליישב דיאטה מיוחדת, יש צורך לבקר גסטרואנטרולוג.

מה קורה לילד

אחרי השליש הראשון של ההריון ניתן להקצות מספר תכונות של התפתחות איברים פנימיים וחיצוניים של הילד:

 • בלוטות יותרת הכליה יחד עם אינסולין פרויקט הלבלב;
 • מערכת השלד מתמיד בפיתוח;
 • מערכת עיכול מתחילה לעכל את המים השפירים נבלעו על ידי העובר;
 • איברי מין חיצוניים הם מובחנים, יש הגדרות אפשריות של מגדר בעתיד;
 • שיני חלב פוטנציאל כבר לשים, ביחד עם מנגנון הקול;
 • לב קטן מסוגל להעביר עשרים ושלושה ליטר של דם ליום;
 • יוצר קווי מתאר חיצוניים אופייניים, ובזכות חומר התפתחות עצם חזק את תא המטען גדל השיעורים הפעילים בקידום בגדלי הראש.

כדור של fetation הרגשית והנפשית :

 • פעילות גופנית של העובר שמוצגת על ידי מתנשבת טרום לידתי פעיל הופכת מתואמת ומסודרת:
 • העובר מתחיל לענות מגרים חיצוניים: שינוי של טמפרטורה, זורם האור, עוצמת הצלילים, האינטונציה של מגע של קול אמו;
 • לחלום תופס כמות קטנה יותר של זמן;
 • רגישות תבלין מופיעה לשים העדפות גסטרונומי עתיד של הילד בשל גילוי של עניין במוצרים שונים מתוכם אמא יוצרת בתזונה היומית;
 • בטרימסטר השני העובר למד לבלוע, לפהק, זה יצר מוצץ רפלקס. התינוק מסוגל לענות גורמים מבחוץ, להביע רגשות כמו חיוך או עווית של חוסר שביעות רצון.

זוהי פעם גבוהה להקים קישור רגשי חזק עם הילד ראשון ולא זו תקופה שקטה ובטוחה, זה נותן תקשורת רציפה רגשות חיוביים באופן בלעדי.

בֶּטֶן

הריון הפך עובדה שאין עליה עוררין אשר שינויים חיצוניים של האורגניזם הנשי לספר על. במהלך תקופה זו הוא הופך להיות קשה יותר להסתיר את זה, בגלל המותניים התרחב ואת הבטן בולטת קדימה. אבל רוב הנשים בהריון “סימן בולט” יכול להיעדר על תנאי כאמור, לאור המבנה הכללי של גוף ותכונות משכית. ראוי להיפרד נעלה על עקב גבוה כדי למנוע הסתברות להתפתחות של פציעות של מפרקי קרסול דליות.

מעת לעת הפרעות קטנות בצורת כאבים, התכווצויות ועוויתות של התחתון של בטן יכולות להפריע לאישה בגלל הרחם נשאר טון. הצליל יכול להיות מצב לטווח קצר אשר מנורמל לאחר מנוחה. הרחם לתוך הטון מובא על ידי מגוון רחב של גורמים, ביניהם מתח נפשי ומתח, גיוס של משקולות, וגם הנובע בגלל קצבת מזון פסולה, דור גז meteorism.

אם יש סימפטומים אופי ארוך – ביקור אצל הרופא הופך עניין דחוף. לאחר העריך את מצבו הכללי של האישה ההרה, הרופא ימליץ סמים עוזרים להביא הרחם לתוך הנורמליות (לעתים קרובות מינה, אפשר לציין Ginipral או פתילות papaverine).

13 שבועות תמונות בטן בהריון

 

רגשות

לאחר האורגניזם הנשי בשלושת החודשים הראשונים מתרגל מצב של הריון. תקופת הדאגה עם הרעלת הנלווית, ההבדלים הרגשיים עקב רוח אשר מלווים פיצוצים הורמונלית נשארו הרחק מאחור.

זה רציונלי להקדיש את הזמן הזה כדי תחזוקה של מצב בריא של מערכת העיכול והמעיים, יחד עם מניעת הרחבות אפשריות (סימני מתיחה) על העור.

בגלל השינויים מחוץ לעין באזור של המותניים ואת בלוטות החלב, כדאי לטפל בגדים מיוחדים לנשים בהריון המשלבים נוחות ונוחות. החזייה צריכה להיות מצוידת רצועות רחבות כתף כי Optimum להחזיק יומי גדל שד.

מצב של הרחם

הרחם גדל בגדלים באופן יחסי לגודל של עובר גדל מוביל לשינוי של המרכז היחסי של כוח הכביד, מילוי מקום פנוי בין internals ובהדרגה לשים עליהם לחצו חזק. בשל גיוס הרחם בתחום החלל בבטן, המעבר של מזון מן הקיבה והמעיים ב שמביא לתחושות של צרבת יחד עם אסטמה היא האטה. לוויינים אלה מביאים נוחות מסוימת עבור אישה בהריון.

הפונדוס הרחם מתואם בפרמטרים כדי משך ההריון כי אפשר לראות על הסקר המתוכנן הבא של הגינקולוג המקומי. בשבוע השלוש עשרה הרחם צברה גמישות נוספת ורכות של כיסוי, על גובה שווה בהתאמה עד שלוש עשרה סנטימטרים.

אולטראסאונד לסרוק 13 שבועות הריון

ההליך האינטגרלי המלווה במהלך כל ההריון הוא המחקר הקולי אשר בפעם הראשונה מתבצע בתחילת השליש השני. הליך זה מאפשר לא רק התאמה בסדר של משך ההריון ומספר הילדים בעתיד, אלא גם מאפשר לאמוד מידת נורמליות או חריגות של אינדיקטורים חיוניים: מתדירות של קצב לבבי מומים אפשריים שנגרמו על ידי מומים כרומוזומליים.

13 שבועות תמונות אולטראסאונד

מַאֲמָצִים

ללא מתלבטת יש צורך ללכת לרופא אם הכאב סביב הבטן אינה נעלמת לאחר מנוחה לערב הקצאות עם הטומאה של דם שנמשך. הגבלת תנועות, לפני הדימום יש צורך ללכת לבית חולים מייד.

בגלל הרחם אשר הולך וגדל כל הזמן גדלים השרירים אשר מיועדים ניכוי שלה, שם יכול להיות כאב בגב התחתון ולצדדים של הקיבה, הכאב הזה פוטנציאל לא לשאת סכנה, אך מומלץ לשכב ויש להם מנוחה.

בשלב מחסור בסידן לעיתים קרובות ישנם onychalgias ועוויתות בשרירים הגסטרוקנמיוס. מצב כזה יכול להיות זהיר נכון עם מזון שנעשה עבור אישה בהריון מועשר מוצרים צמחיים, סִידִי. יוצא מן הכלל הוא בשר של חיות כמו השימוש בו מביא גם איחוד של רקמת עצם של המרפס כי יסבך פטירתו של העובר על דרכי Patrimonial במועד המסירה.

הצטננות ומחלות

במקרה של התסמינים הראשונים של קר, בלי קשר לשאלה אם זה כאב ראש, רגשות לא נעימים הגרון, הטמפרטורה עלתה מלווה במשיכת חוטם, יש צורך להתחיל את הטיפול מיד, אלא רק על ידי תרופות עממיות אשר אינם מהווים סכנה פוטנציאלית fetation . כמובן, הילד הוא כבר לא כל כך פגיע כמו בטרימסטר הראשון, אבל אסור משמעי לקבל תרופות מונות באופן עצמאי.

תרופות נבחרו שגוי עלולות לעורר התפתחות לא תקינה של הריון ולעורר הפלה. לכן עדיף לאבטח בעבר האורגניזם, במיוחד אם ההריון משפיע בחודשי הסתיו והחורף ההופכים אורגניזם רגישים ביותר מחלות catarrhal.

טֶמפֶּרָטוּרָה

הטמפרטורה עלתה בתחילת השליש השני היא הודה נורמלית שאמורים לא להביא סיבות עודפות לדאגה. אבל אם יחד עם טמפרטורה אי הנוחות מובאת על ידי הקצאות של צבע flavovirent או עם טומאת דם, וטמפרטורת subfebrile היא כמה ימים מגיעים סימן של 38 ° C, יש צורך ליידע את הרופא. הרופא תוכל להמליץ ​​תרופות הומיאופתיות עם אפקט febrifugal, בטוחות עבור הילד ואת אמא לעתיד.

הקצאות ב 13 שבועות

רכיב המשתנה בפריצה רגילה על המונח הזה הוא הנפח שלהם, זה נחשב נורמלי אם הם הפכו יותר נוזליים או בשפע, ואת המרכיב קבוע הוא הריח והצבע שלהם – הם צריכים להישאר קבועים.

סיבה לתלונות לרופא מריחה תצפית הבאת רגשות לא נעימים חדה בצורת שריפה, גירוד ואת הגירויים אשר שינו את הצבע על צהוב חום אפור, אדום או ירוק הוא יכול להעיד על זמינותו של זיהום אשר עלול להיות מסוכנת לעובר .

מְדַמֵם

לא תמיד קרובות דימומים הנובעים בטווח של שלוש עשרה שבועות הם הזדמנות להיבהל, אולם זה רק צורך לספר לרופא על תופעה כזו.

אופציות אפשריות הכרוכות שחרורו של דם יכולות להיות:

 • שליה או פילינג prelying;
 • את ההשפעות של המטומה או הפרעה של שלמות צוואר הרחם שהתעורר לאחר התערבות מדויקת על סקר או מין;
 • גידולים חדשים;
 • שברירי של מערכת כלי דם;
 • השפעות שליליות על הבטן של אישה בהריון, בגלל החבורה, נופל, התנגשות וגורמים אחרים.

כדי לא להיות מודאג לגבי ההשפעות האפשריות עושה נזק לילד יש צורך לבקר בדיקה קולי אשר יהיה לא מיותר לזיהוי הסיבות לדימום.

סְרִיקָה

ישנם שני סוגים של ההקרנה אשר נעשים מעת אחד-עשר כדי שש עשרה שבועות, לצורך קביעת אנומליות כרומוזומליות בזמן: קולי ו ביוכימיים. הקרנת אולטרסאונד מאפשרת להעריך שקיפות ועובי אזור צווארון של העובר, גודלו של עצם אף, כדי לחשוף ליקויים גלויים אחרים.

הקרנה ביוכימיים מבוססת על ניתוחים שנאספו מאישה בהריון כוללים את רמת הורמונים וכמות חלבון ה בדם. יחד עם אנמנזה זמין על נתוני גיל אפשר לעשות את המסקנה לגבי סיכונים כרומוזומליות אפשריים. הסתברות מסוכנת של דגירה של הילד החולה היא מ- 1 000 כדי 350 ו להלן, לעומת זאת, זה לא מדד מוחלט.

אנליזות (הפרוגסטרון, HCG)

הורמונים הנדרשים באיזו רמה כפופה להערכה, בטרימסטר השני, הם:

 • פרוגסטרון (זאת, הוא מאבד את האובייקטיביות קצת), תוצאה של שנצפתה במהלך שלוש הטרימסטר. אינדיקטורים רגילים עבור השליש 1 נחשבים רמה מ 8.9 nmol / L ל 468.4; עבור 2 בטרימסטר – 71.5 nmol / L ל 303.1 nmol / L;
 • הורמון HCG. רמתו המעיד מדברת על קורס ההריון, על ליקויים אפשריים של מעצרו של פיתוח גורם רזוס שלילי;
 • פאפ-חלבון פלזמה.

מזון ב 13 שבועות

תנאים הכרחיים של פיתוח טרום לידתי נכון של הילד אל האישה בהריון הוא תזונה טובה שילוב חומרים מזינים עיקריים: פחמימות, שומנים וחלבונים. מזון של האישה בהריון צריך להיות מאוזן, כולל מוצרים טבעיים בלבד מוכנים ומעובד בתנאי בית ולכן הכביש ביסטרו השונה צריך להישכח. וראייטי בתזונה יומית הוא רק גורם חיובי.

האוכל צריך להיות מועשר מוצרים סִידִי, הכרחיים בהתפתחות מהירה של הילד: עדשים, פרות וירקות של גוונים ירוקים, אפרסמון – לווינים וקבועים של המחצית השנייה של הריון. עבור חיסול של מנעולים ונורמליזציה של הכללת התנועה vermicular במזון של סלק, פירות יבשים, laminaria, תפוחים, מיץ עגבניות, פירות וירקות מחית מומלץ.

אלכוהול ועישון

אלכוהול ועישון במהלך ההריון יכולים להיחשב לפשע האמיתי ביחס לילד בעתיד. העובר מקבל מאמא דרך השליה לא רק רכיבים שימושיים, אבל גם סופג את כל חומרים מזיקים אפשריים. לכן כדאי להתייחס אל שכל ישר, לאחר טופל על בריאות של כל המערכות והגופים של ילד בעתיד, לאחר שסרב השפעה מזיקה של התמכרויות.

מִין

בתקופה של השליש “הזהב” השני אשר הותיר מרגיש חולה ודאגה בעבר, בני זוג יכול לחדש את חיי מין פעילים אם אין המלצת ההתוויות הרפואיות של סיכון והפרעות אפשריים כמובן נורמלים של הריון.

הנטייה המינית של אישה בהריון יכולה להיות מוגברת בשל תכונות פיזיולוגיות המתרחשים האורגניזם. הרחבת היקף מחזורי הדם יחד עם ארגון מחדש הורמונליים יכולים להציג רגשות ייחודיים ידוע קודם לכן.

סכנות

בגלל ארגון מחדש הורמונלית והיחלשות הכוחות מגנים של האורגניזם על אישה בהריון הסיכון להופעת קיכלי נקראת על ידי העלאות פטריית קנדידה. על הסימנים הראשונים של קיכלי, כלומר על כאב או עקצוץ בנרתיק, הקצאות בצורת פתיתים, כדאי לבקר רופא הנשים. הוא ימנה הטיפול הדרוש, בטוח עבור הילד.

המלצות לנשים

 • הגיע הזמן להיפרד הבגדים המתאימים, לאחר להכניס דברים בחיים של התאמה רופפת;
 • לא לאפשר אכילת יתר, להגביל צריכת מוצרי סוכר וקמח;
 • לגוון דיאטה עם ירקות ופירות טריים;
 • לבקר בכיתות אמן וקורסים על כהכנה ללידה לנשים בהריון במשותף עם השותף;
 • לעשות תרגילי התעמלות עוזרים למנוע את טון הרחם;
 • ללכת בתוך אוויר צח יותר קרובות.

הריון על ידי Twins ב 13 שבועות

פיתוח של הריון polycarpous יוצר עומס גדול על אורגניזם של אישה הרה. בתקופה כזו הרחם מגדיל במהירות בסכום שלה. לפיכך אלומות רחם למתוח, ואתה יכול להרגיש כאב. אבל שינוי של תנוחה, כאב יחדל.

כדי להבחין תחלואה זו מתסמינים איומים, יש צורך להבין כי בבית הגידול, הרחם נשאר המבט הנחלש, ואת הכאב הוא חלק ileal ואין לחץ כאילו למטה. הכאב הוא די משעמם או חד. ובאותו האיום אתה תרגיש את הכאב דומה ליום תקופות, זה בהחלט שונה זו. בשלב ההריון polycarpous יהיה צורך לך לבקר את הרופא הרבה יותר לעתים קרובות יש צורך למסור יותר ניתוחים. אחרי הכל ההריון כגון מניחת שליטה מיוחדת. יש לו את הסיכון.

כשהילדים מתחילים בליטה ומרגשת, אתה לא תרגיש את זה עדיין. עובר על השבוע ה -13 של מונח כבר להחזיק משקל על 14 גרם. העור שלהם הוא דק ושקוף, אדמדם, צבע כזה נראה כי הכלי השקוף. כמו כן על תינוקות המונח הזה הפך מכוסה בקושי על ידי מטה מורגש. הדיון אינו פועל עדיין ועיניים סגורות. אבל עור הוא בעל רגישות חזקה, ויש רפלקס מציץ. ילדים כבר להתחיל תיאום התנועות שלהם יכול לסחוט ידיים מצלמות זעירות.