Як щодо Шлунок грипу та вагітних?

Так, дізнавшись, що ви чекаєте, ви намагалися уважно стежити за будь-які симптоми, які приходять з вагітністю.

Ви очікуєте, щоб відчувати себе втомленим, трохи роздутою, нудило, і Господь знає, що ще ця дитина буде робити для вас, чи не так?

Або, може бути, ви відчували більше симптомів, ніж ви коли-небудь припускали, що існує це важко навіть сказати, що це не побічний ефект вагітності.

У будь-якому випадку, коли ви прокинулися вранці, ви знали щось було по-іншому про те, як ви відчуваєте. Ви хворі, щоб ваш шлунок і відчувати себе втомленим і спастичні. Ви їсте щось дивне на обід вчора ввечері?

Це ще один класичний маркер вагітності? Або ж ви піднімаєте хорошу помилку живота?

Знак вагітності або шлунковий грип?

Класичні симптоми розладу шлунка включають водянисту діарею (nonbloody), нудота, здуття живота, головний біль, низькосортних лихоманка, спастичний біль в животі, пітливість, липкий шкіри, і іноді болю в м’язах.

На думку експертів в клініці Mayo і дитячого центру, деякі з ваших симптомів може бути пов’язано з вагітністю, проте в різному ступені, ніж коли ви хворі:

 • Нудота (з або без блювоти): Ви можете випробувати ранкове нездужання в будь-який час доби, і , можливо , кілька разів в протягом дня. Це нездужання, проте, не повинно тривати весь день. На жаль , для деяких це буде тривати і в другому триместрі вагітності.
 • Здуття: Всі гормональні зміни можуть заподіяти вам почувати себе подібно до того , як ви відчували себе , перш ніж ви отримаєте ваш період.
 • Спазми: Мало досвіду помірні судоми, дуже схожі , коли ви на період.

Для повного глибокого пояснення всіх класичних ознак і симптомів вагітності, перевірити Mayo Clinic або немовля центр.

Якщо у вас є розлад шлунка, або гастроентерит, ці незручні симптоми можуть відчувати себе зовсім інакше:

 • Нудота: нудота (блювота) , ви відчуваєте , коли ви хворі тільки тривають кілька днів (але не більше 10 днів), і ви, ймовірно, страждають з ним цілий день в протягом цього часу.
 • Здуття: запалення вашого шлунка і кишечника може змусити вас почувати себе роздутою.
 • Спазми: Причина боляче насправді добре! Ваше тіло наполегливо працює , щоб спробувати позбутися від будь-якого неприємний організм зробив свій шлях в.

Чи означає це звучить більше як то, що ви відчуваєте? Якщо так, то шанси у вас є більше, ніж просто ваша дитина бродить всередині!

Як я навіть отримати розлад шлунка?

Забавно, що це називається так часто, як шлунковий грип, тому що це не пов’язано зі звичайним «грип» взагалі.

Отже, що це таке?

Cleveland Clinic визначає гастроентерит (шлунковий грип) як запалення кишечника, викликане чимось вірусне, бактеріального або паразитарним. Смакота!

Все заразливі, однак вірусний гастроентерит є найбільш поширеним шлунковим грипом ми бачимо в США. Вона передається через прямий контакт, так що ви або підхопила інфекцію через забруднену їжу (особливо морепродукти), воду або людина вже заражений з ним.

Це все дуже приємно думати, чи не так? Не кажучи вже про те, що в даний момент, зберігаючи нудоту в страху вже може бути проблемою. Ви, ймовірно, жили через шлунковий грип вже протягом життя, принаймні, один раз.

Таким чином, реальний питання тепер: як ваш новий відвідувач впливає на вагітність?

Чи може шлунковий грип викликає будь-які ускладнення?

Не бійся. в більшості випадків гастроентериту під час вагітності вирішити без будь-яких несприятливих наслідків на маму або дитини.

Для гарної заходи , хоча, тут можливі ускладнення , що має шлунок грипу , ви повинні бути в курсі:

 • Лихоманка: Може викликати викидень або передчасні пологи, а в окремих випадках може викликати вроджені дефекти, за словами доктора Долана в дитячому центрі.
 • Сильне зневоднення: Може зменшити приплив крові до плаценти, що може бути небезпечною для дитини , оскільки плацента забезпечує необхідну кисень і поживні речовини до дитини.
 • Лістеріоз: Якщо ви випадково придбати більш серйозну форму гастроентериту з Listeria, Salmonella або E.coli , наприклад, це може привести до внутрішньоутробної загибелі плоду, передчасних пологів або важкої неонатальної інфекції , які ви зазвичай бачите близько 36 годин після народження, в відповідно в цій команді лікарів у Великій Британії. 

Примітка: ACOG стверджує , що вагітні жінки в 13 разів більше шансів отримати лістеріоз , ніж населення в цілому. Прочитайте список маляток Центру керівних принципів , щоб уникнути цієї хвороби під час вагітності!

Як лікувати шлунок грип, не пошкоджуючи моя дитина?

На жаль, немає швидкого рішення для позбавлення від гастроентериту. Гарна новина полягає в тому, що є багато речей, які ви можете зробити, щоб допомогти керувати своїми симптомами, поки ви чекаєте вашого тіла, щоб відбити непотрібний друг.

 • Зволожує! Це є найбільш важливим способом ви можете допомогти вашому організму відновитися і запобігти шкоди вашому дитя. Ви втрачаєте значну кількість рідини швидко , так Rehydrating дуже важливо. Примусьте себе пити рідини , якщо ви можете; вода, розбавлений сік, чай без кофеїну, прозорий бульйон, і гарячу воду з лимоном все хороші вибори. Якщо ідея рідини тільки робить ваш шлунок олійниці, смоктати шматочки льоду або фруктові замість цього. Робіть це часто і кожен день. Реальний імбир також відомий , щоб допомогти полегшити будь-який тип почуття погано живота під час вагітності, так що реальний Ginger Ale, чай, або імбир цукерка може допомогти теж.
 • Виберіть правильні продукти . Якщо ви відчуваєте ,як є, вибрати продукти ,які є найбільш м’якими, легко засвоюються, а такожзабезпечити необхідні запасні поживні речовини.Кожен чув про BRAT дієти, правильно?Це дідок ,але Гуді ,тому що це працює!
  • Банани легко перетравлюються і замінити калій ви втрачаєте через блювоту і / або діарею.
  • Райс ( в Зокрема , білий рис) також легко засвоюється і може дати вам такий необхідний імпульс енергії з вуглеводів , що містяться в ньому.
  • Яблучний містить пектин, природна речовина , яке допомагає при діареї.
  • Toast (білий тост) легко засвоюється і може забезпечити більше вуглеводів для вас.
 • Відпочинок, а потім відпочити ще трохи. Цей шлунковий грип є вишня на вершині , з огляду на вагітність вже робить вас відчувати себе слабким і втомленим, НЕ так? Так що зручні, поставити на хороший фільм, і подрімати або два. Ваше тіло потребує більше відпочивати , наскільки це можливо.
 • Прийміть ліки з обережністю. ААРП перераховує загальним над лічильник препаратів , які використовуються під час вагітності. На основі категорій FDA, це добре , щоб знати , що деякі ліки «як правило , вважаються безпечними» для використання під час вагітності. Антациди , як Tums або Маалокс може полегшити дискомфорт, а також деякі знеболюючі , як тайленол або Motrin, хоча Мотрин НЕ слід використовувати в третьому триместрі. Препарати антидиарейні , такі як Імодіум або Kaopectate можуть бути прийняті , але безумовно слід уникати в першому триместрі вагітності. Завжди перевіряйте з вашим OB / Gyn перший щодо яких – або ліків.
 • Уникайте обтяжуючі продукти харчування і напої. Краще триматися подалі від молочних продуктів, жирної або солоної їжі, гострої їжі, клітковини, і напоїв з кофеїном на даний момент – вони можуть бути трохи різкий на животі.

Чи можу я запобігти цьому в майбутньому?

Наскільки я впевнений, що ви любите відвідувати ванну кімнату і почуття нерегулярності, тримати ці поради в задній частині вашого розуму, щоб ви не спускайтеся з шлунковим грипом знову:

 • Помий руки. Це може здатися очевидним , але це дійсно дуже важливо, особливо після відвідування туалету, зміни підгузників, а також при роботі з харчовими продуктами.
 • Очистіть і дезінфекції поверхонь. Використання відбілювача на основі рішення на кухонних поверхонь, особливо , коли ви працюєте з сирим м’ясом або яйцями.
 • Зітріть КОШИК ПОКУПЦЯ ручки.
 • Уникайте контакт з ким – то ви знаєте , боляче. Якщо це можливо, тримати хворого члена сім’ї (и) , обмеженого однією ванною і дезінфекції твердих поверхонь в будинку , поки все не відновиться.
 • Будьте особливо обережні під час руху. Пити воду в пляшках і уникати кубиків льоду, а також сиру їжу і недоварені м’ясо.
 • Отримати інша дитина (діти) , щеплені. Гастроентерит вакцина (діти до 1 року) , здається, допомагає запобігти серйозні симптоми.

Незалежно від того, пам’ятайте, ви заживе. На додаток до рекомендацій лікуючого лікаря, нехай ваші мама інстинктам бути вашим провідником до одужання! Візьміть додаткову турботу про себе, і ви не можете зробити нічого поганого для вашої дитини! Відчувати себе краще найближчим часом, мама.

зберегти

зберегти

зберегти