Як завагітніти з СПКЯ швидко?

Ось питання, а якусь відповідь, пов’язані з тим, як завагітніти з СПКЯ швидко. я вдома ви statisfied з відповіддю.

як завагітніти з СПКЯ швидко

питання:

Я був поставлений діагноз полікістозних яєчників хвороби близько чотирьох місяців тому. Мій друг і я тепер хочу завагітніти. Чи можу я завагітніти з цим синдромом? Я не хочу використовувати лікування безпліддя

Відповідь № 1:

Так, ви можете завагітніти з цим синдромом. Мені 26 років, і я був поставлений діагноз СПКЯ ще в 2000 році я був від контролю над народжуваністю, тому що я був 18 і ніколи не завагітніла. Лікар завжди намагався поставити мене на те, щоб допомогти зробити мій період регулярних і я відмовився, тому що хотів дітей. У мене теж була операція з видалення 41 цист в 2001 році, і немає повинні були мати ще один ще. Мої періоди ніколи не були регулярними. Я також спробував metaformin досі немає вагітності. Тоді січня цього року я завагітніла. Викидень ставка становить 40% для кого-то з СПКЯ, але я взяв метформин, що мій OB рекомендується зменшити ризик, і я мав здоров’я хлопчика у вересні цього року. Я вже прийняв дітей кілька років тому, тому що я відчував, що не було ніякої надії, і це тільки здавалося, як ти, я б ніколи не своїх власних дітей, я, нарешті, здався і що, коли я завагітніла. Мій перший ознака вагітності були запалені грудей. Таким чином, тримати голову.

Відповідь № 2:

Я недавно був поставлений діагноз СПКЯ. Я не знайшов це, поки мій чоловік і я намагався завагітніти протягом 6 місяців і не увінчалися успіхом. Мої періоди були дуже нерегулярно і відбувається тільки через кожні 3 місяці, а також інші симптоми, включаючи надмірне підборідді волосся, акне, і високий рівень тестостерону. Ми, на щастя, змогли зачати за допомогою комбінації Провера, Кломид, і метформіну, що мій акушерство / гінекологія наказано. Через нерегулярні періоди, перев індукованого період і Динерик і метформін дозволили мені овуліровать. Ми задумали на найпершому циклі! Я тепер 6 тижнів вагітності, і буде продовжувати приймати метформін протягом мого першого триместру вагітності в моєму акушерство / гінекологія, щоб допомогти в запобіганні викидня. Мені сказали, що, приймаючи метформин, мій ризик буде знижений до того ж%, як і будь-який інший нормальної жінки під час вагітності. Будь ласка, не втрачайте надії. Я живий доказ того, що це можливо! Godd удачі всім!

Відповідь № 3:

я був поставлений діагноз СПКЯ близько 2 років тому, також, і я ніколи не пішов і мав будь-які препарати, що сприяють зачаттю, у мене не було ніякої допомоги від будь-якого лікаря і вересні 06 я виявив, що я був 2 з половиною місяці вагітності, так що є надія, і єдине, що я можу сказати всьому, що бореться з СПИМ повісити там можна їм доказ, я тепер є здоров’я 5 і 1/2 місячного маленький хлопчик с. Єдині зміни, які я мав з розумом різали caffeen з моєї дієти, немає соди немає кафе, я просто пила воду протягом чотирьох місяців прямо і бац наступну річ, яку я знав, що я вагітна! Стресовий фактор також помістити великий крен в отриманні вагітних, дівчатка просто потрібно розслабитися і отримувати задоволення від сексу не думає про те, щоб завагітніти. так що більше води менше caffeen і отримувати задоволення від сексу! але у мене є питання, якщо хто-небудь може мені допомогти з цим, ми Розбагатій мати ще одну дитину (та я знаю, що це найближчим часом), але це буде так само, як важко мати другу дитину, так як це був перший? до речі, треба було 6 років для мене, щоб нарешті зрозуміти.

Відповідь № 4:

Я був поставлений діагноз СПКЯ в 05 ‘, бачачи фахівця з лікування безпліддя. У мене був 3 попередніх вагітностей на моєму власному, без допомоги лікаря, в проміжку від 6 років, що все в кінцевому підсумку з викиднем. Нарешті лікар я бачив мені поставили діагноз СПКЯ і поставив мене на метформін, дитина asparin, в карбюратор безкоштовно дієта, і постріли народжуваності, так як я тільки овуляція пару раз на рік через СПКЯ. На третьому раунді, я задумав і вона поставила мене на progesteone серед інших ліків, щоб допомогти мені провести вагітність. Хоча це було важко, і я майже втратив його в 7 тижнів і в кінцевому підсумку на постільному режимі майже всю вагітність, я тепер горда мати дуже здорового 6-місячного хлопчика. Я також намагаюся для іншого, так як я чув, що люди з проблемами фертильності, легше завагітніти природнім шляхом вдруге. Успіхів і зберігання пробувати.

Відповідь № 5:

Я тільки що отримав діагноз СПКЯ кілька тижнів тому. Я тільки що отримав лапароскопію surgergy зроблена тому, що мені труба була забита, і я була кіста на моїх яєчниках. Я дуже рекомендую бачачи акушерство / гінекологія. Мій чоловік і я намагалися протягом 7 місяців, і, нарешті, я пішов до гинекомастию тільки для перевірки. Те, коли він виявив кісту. Я радий, що я зробив. В іншому випадку у мене не було жодних шансів завагітніти. Він збирається поставити мене на ліки народжуваності, щоб допомогти мені овуляція. Сподіваюся, що це допомагає вам, удачі вам!

Відповідь № 6:

Я б хотів поділитися дуже позитивний досвід з метформіном. Я був поставлений діагноз СПКЯ після дуже нерегулярні періоди і ановуляторних циклів. Я вже працював на регулярній основі і був здоровий вагу. Мій чоловік і я намагався протягом дуже довгого часу, щоб зачати і почали втрачати надію. Я почав приймати Метформін 1500 мг в день. Я знайшов його без Rx (мій друг поділитися зі мною цим кодом * METF4PREG *, ви можете нагугліть.) Я випробував легкий дискомфорт в шлунку і ніяких інших побічних ефектів. Перший місяць, моя довжина циклу була скорочена в два рази, а другий місяць я завагітніла! Я ніколи не думав, що прийде день, що я хотів би бачити позитивний тест на вагітність. Я продовжував метформин в моєму першому триместрі вагітності, і тепер у нас є ідеальний хлопчик. Тримайте голову і дати йому спробувати … Я так вдячний, що я зробив!

Сподіваюся, що ті, весь відповідь може statisfied вашого питання.