Що таке пуповинна кров Банківські компанії

банк пуповинної крові є заплутаним питанням. Багато батьків отримують засипали інформацією при пошуку, щоб вирішити, якщо банківська пуповинної крові є правильним для них. Там може бути інформація, що приватні дроти крові банківських компанії, як провід і Viacord кровотік реєстр, не дозволять вам не відомі, до сих пір.  

У Americord, ми віримо в інформованих варіанти і обмін важливою інформацією, щоб допомогти вам створити кращий вибір для вашої зростаючої родини.

Це правда, момент ви повинні знати про банківську пуповинної крові:

  • Пуповинна кров не може бути використана, якщо донор (дитина) містить ті ж генетичні розлади в якості одержувача. Більшість фінансових установ дроту крові тьмяніють, але важливо розуміти, що шанси використання дроту крові для того ж дитини набагато нижче, ніж ймовірність їх використання для рідного брата.
  • Як правило, пуповинна кров може бути застосована тільки піклуватися про дітей до 65 фунтів. Це відбувається тому, що просто не вистачає стовбурових клітин в середньому в одній одиниці пуповинної крові, щоб піклуватися про по-дорослому. Завдяки нашій технології Cable кровотоку 2.0, ми змогли зібрати до в два рази більше стовбурових клітин, як в середньому по галузі. Отримання більшої кількості стовбурових клітин зростає шанс мати здатність лікувати когось пізніше в житті.
  • Північноамериканська асоціація педіатрів в 2008 році повідомила, що лікарі рекомендують пуповинну кров пожертвувана замість зберігається в приватному порядку для сімейних осіб. Серед основних прихильників через це був Joanne Kurtzberg, хто скористався з цього, отримавши фінансування для її відкритого громадського пуповинної крові стандартного банку в Duke School. Вона з тих пір почав її власний кредит постачальника кабелю крові після виконання додаткових досліджень по церебральним паралічем. Цікаво.