Що морепродукти безпечно вживати в їжу під час вагітності

Якщо ви не впевнені, чи є це безпечно вживати в їжу морепродукти під час вагітності, ви не самотні. Розуміти рекомендації по вагітності та риби.

Вагітність харчування може призвести до плутанини, особливо коли мова йде про керівні морепродуктах. Ось допоможе зрозуміти факти.

 

Які плюси і мінуси їдять морепродукти під час вагітності?

Морепродукти, яка включає в себе рибу і молюсків, може бути відмінним джерелом білка, заліза і цинку – найважливіших поживних речовин для росту і розвитку вашої дитини. Омега-3 жирні кислоти в багатьох риб, в тому числі докозагексаєнової кислоти (DHA), також може сприяти розвитку мозку дитини.
Але деякі види морепродуктів – особливо великі, хижі риби, такі як акула, риба-меч, королівська макрель і Кафельников – можуть містити високі рівні ртуті. Хоча ртуть в морепродуктах не є проблемою для більшості дорослих, спеціальні запобіжні заходи застосовуються, якщо ви вагітні або плануєте завагітніти. Якщо ви регулярно їсте рибу з високим вмістом ртуті, речовина може накопичуватися в крові з плином часу. Занадто багато ртуті в крові може привести до пошкодження розвитку мозку дитини, а також нервової системи.

Скільки морепродуктів рекомендується?

Харчових продуктів і медикаментів (FDA), Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) і 2015-2020 Дієтичні рекомендації для американців рекомендують вагітним жінкам є принаймні 8 унцій і до 12 унцій (340 грам) різних морепродуктів нижче ртуті в тиждень. Це приблизно два на три порції.

Що безпечно вживати в їжу?

Їжте різноманітні морепродукти, що це з низьким вмістом ртуті і високим вмістом омега-3 жирних кислот, такі як:

 • сьомга
 • анчоуси
 • оселедець
 • сардини
 • форель
 • Атлантичний і Тихий скумбрії

Інші безпечні варіанти включають креветки, минтай, тілапія, тріска, зубатка і консервований тунець. Проте, обмежити білий (тунець) тунець і тунець стейки до 6 унцій (170 грам) в тиждень.

Чи існують інші керівні принципи для морепродуктів під час вагітності?

Розглянемо такі запобіжні заходи:

 • Уникайте великих хижих риб. Для того, щоб мінімізувати можливі перешкоди для ртуті, не їдять акули, риба – меч, королівська макрель або Кафельников.
 • Пропустити сиру рибу і молюсків. Для того, щоб уникнути шкідливих бактерій або вірусів, не їжте сиру рибу і молюсків, включаючи устриць, суші, сашимі і охолодженому сирі морепродукти міченого наднової типу, LOX, копчена, копченої або в’яленої.
 • Розуміння місцевих рекомендаційних риб. Якщо ви їсте рибу з місцевих вод, звернути увагу на місцеві консультативні. Якщо рада не доступний, обмежити рибу з місцевих вод до 6 унцій (170 грам) в тиждень.
 • Кукі морепродукти правильно. Більшість морепродукти повинні бути приготовлені до внутрішньої температурі 145 F (63C). Риба зроблена , коли він відокремлюється в пластівці і , здається непрозорою всюди. Кук креветки і омар до плоті перлинні і непрозорі. Варіть молюски, мідії та устриці , поки їх раковини відкриті. Відмовтеся від будь-якого, не відкривати.

Чи існують інші способи, щоб отримати омега-3 жирні кислоти?

Крім морепродуктів, інші джерела омега-3 жирних кислот включають в себе:

 • Продукти. Лляні – насіння змолоти або масло – рапсове масло, волоські горіхи, насіння соняшнику і соєві боби (Edamame) є хорошими джерелами омега-3 жирних кислот.
 • Збагачені продукти. Йогурт, молоко і яйця можуть бути збагачені омега-3 жирних кислот.
 • Додатки. Добавки зазвичай містять риб’ячий жир або омега-3 жирних кислот з морських рослинних джерел. Багато вітамінів містять DHA. Поговоріть зі своїм лікарем , перш ніж приймати будь – які доповнення.

Майте на увазі, що дослідники до цих пір не визначено, чи можуть харчові добавки сприяють розвитку мозку плода. У той час як вагітні жінки можуть отримати омега-3 жирних кислот з багатьох джерел, більшість експертів рекомендують вживати морепродукти для цієї мети.

Хоча ртуть може пошкодити мозок дитини, що розвивається, є середня кількість морепродуктів, що містять низькі рівні ртуті під час вагітності не було показано, щоб викликати проблеми. А омега-3 жирні кислоти в багатьох видах риб можуть сприяти здоровому когнітивний розвитку дитини. До тих пір, як вам уникнути риба, як відомо, бути з високим вмістом ртуті чи забрудненим забруднюючими речовинами, морепродукти можуть бути невід’ємною частиною вашого здорового харчування плану під час вагітності.

Потрібно бути Розглянемо Про риби при приготуванні їжі

Можливо, ви чули, що забруднюючі речовини роблять рибу небезпечну для споживання під час вагітності, але лосось є винятком. Ця жирна риба є багатим джерелом омега-3 жирних кислот, які сприяють неврологічну та візуальної розробки для дитини і може знизити ризик передчасних пологів і прееклампсії, повідомляє американська Асоціація Вагітність. Крім того, лосось є здоровим джерелом білка і вітамінів. Як і з усіма речами, помірність є ключовим фактором. Обмежте себе два 6-унції порцій лосося в тиждень, щоб відповідати американським рекомендаціям Асоціації Вагітність.

ртуть Стурбованість

Деякі види риб містять високі рівні металевої ртуті. Їдять в надлишку, ртуть може викликати пошкодження мозку плода і може вплинути на зір вашої дитини і слух. На щастя, лосось знаходиться в списку риб з найнижчим вмістом ртуті і безпечно для вживання під час вагітності, говорить Американська асоціація вагітності.

підготовка

Хоча лосось безпечно вживати в їжу під час вагітності, ви повинні уникати сирих препаратів, в тому числі суші, тому що сира риба може містити паразитів або шкідливі бактерії. Браконьєрством, Сварка або запікати філе лосося і подавати з боку коричневого рису і овочів для поживної їжі. Консервований лосось є менш дорогим варіантом. Зверху свіжий салат з консервованим лососем або змішати рибу з цільним зерном хлібних крихтами і яйцем, щоб зробити лосось гамбургер.

зберегти