Чи є харчові дріжджі безпечним під час вагітності?

Що ви їсте, чи не їсте, є важливою частиною вашої здорової вагітності. Ви вже знаєте, що вам потрібно обмежити споживання риби через його вмісту ртуті і уникати м’яких сирів, таких як фета або брі, щоб зменшити ризик хвороб харчового походження. Інші продукти також можуть викликати заклопотаність, однако. Харчові дріжджі є одним з видів грибів, вирощених на таких продуктах, як меляса, і це може зробити вас побоюватися про їжу під час вагітності. Мало того, що харчові дріжджі безпечні, щоб поїсти, коли ви вагітні, але це також є джерелом поживних речовин, які допомагають підтримувати здорову вагітність. Проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж додавати харчові дріжджі в вашому раціоні.

Про харчових дріжджах

Харчові дріжджі мають горіховий, сирний смак і часто згадуються як веганські сир. Це близький родич дріжджів використовуються для приготування пива, але з-за його переробку не є хорошими дріжджі для випічки хліба. Як випливає з назви, дріжджі багаті поживними речовинами. Обприскування деякі з дріжджів в суп, салат або макарони можуть збільшити вашу фолієву кислоту, вітамін B-12 і залізо споживання – всі важливі поживні речовини для вагітних жінок.

Багаті фолієвої кислоти

Одну столову ложку харчових дріжджів містить тисячі п’ятьдесят дев’ять мкг фолієвої кислоти. Вагітні жінки потребують 400 до 800 мікрограмів фолієвої кислоти в день – синтетична версія називається фолієвою кислотою. Так одна столова ложка сирний дріжджів зустрічається більш ніж на 100 відсотків ваших щоденних потреб. Отримання адекватних споживання фолієвої кислоти під час вагітності може допомогти запобігти серйозним вроджені дефекти, такі як ущелина хребта. У той час як ви не можете отримати занадто багато фолієвої кислоти з продуктів, які, природно, містять його, говорить WomensHealth.gov, ви не хочете, щоб споживати більше 1000 мікрограмів на день, а то й схвалено вашим лікарем. Високі споживання може замаскувати вітамін B-12 дефіцит.

Вітамін B-12 для вагітних Вегани

Одним з відмінників з поживних дріжджів є змістом вітаміну B-12. продукти тваринного походження, такі як м’ясо та молочні продукти є основним джерелом вітаміну B-12 в раціоні харчування, що робить його важким для вагітних жінок, які слідують вегетаріанської дієти, щоб задовольнити свої щоденні потреби. Вітамін B-12 необхідний для здорового розвитку дитини, що росте, і вагітні жінки потребують 2,6 мікрограм в день. Одну столову ложку харчових дріжджів містить 0,1 мікрограм.

Get Some Залізо

Ваша щоденна заліза потребує різко збільшується під час вагітності, від 18 мг в день до 30 мг в день, і залізодефіцитна анемія зустрічається у вагітних жінок, відповідно до групи Вегетаріанська ресурсів. Навіть продукти з невеликою кількістю заліза, такі як харчові дріжджі, можуть допомогти вам задовольнити вашу щоденну залозу квоту. Одну столову ложку харчових дріжджів містить 1,0 міліграма заліза.