Чи можу я з’їсти мідії під час вагітності?

Під час вагітності, дуже важливо, щоб їсти правильні продукти. Це справедливо не тільки тому, що здорова дієта допомагає забезпечити вам і вашій дитині поживні речовини, необхідні для підтримки клітинних процесів, а й тому, що уникнути певних продуктів, допомагає запобігти ризику впливу токсинів і бактерій, які можуть пошкодити дитині, що розвивається. Мідії є безпечними під час вагітності при певних умовах. Зараз ми говоримо про те, чи можна я їм мідії під час вагітності?

вагітність Здоров’я

Є дві причини, це важливо, щоб не наражатися на джерела бактерій під час вагітності. По-перше, ваша імунна система набагато менш активні під час вагітності – це допомагає тримати ваші клітини від атакувати вашого зростаючого дитини, пояснити DRS. Майкл Ройз і Мехмет Оз в своїй книзі «Ви: Народження дитини.» Друга причина полягає в тому, що деякі бактерії можуть проникати через плаценту і пошкодити або вбити плід, що розвивається.

молюск

Молюск може бути джерелом багатьох вітамінів і мінералів, а також білка, але вони також мають потенціал, щоб живити небезпечні бактерії. Одним з найбільш поширених бактерій в молюсків, устриць, мідій і інших молюсків є холерний vulnificus, який представляє собою паличкоподібні види бактерій, здатні виживати у високій сольовий середовищі морської води. Vibrio є частою причиною харчового отруєння від вживання в їжу сирих або недоварені молюск, пояснює інформаційний сайт споживачів SafeOyster.org.

Зараження З Vibrio

Це не відомо, чи можуть бактерії Vibrio плаценти, але є багато інших видів бактерій, відповідальних за харчове отруєння, яке може перетнути, маючи у вигляді, що краще, щоб уникнути будь-якого можливого ризику Vibrio інфекції. У нормальних, здорових дорослих, Vibrio викликає шлунково-кишкові симптоми, включаючи діарею і нудоту, але у вагітних жінок – через їх придушення імунну систему – Vibrio інфекція може бути набагато серйознішим.

споживання мідій

Мідії, як правило, не їдять в сирому вигляді, а це означає, що вони менш схильне бути джерелом інфекції або хвороб харчового походження, ніж сира шкаралупа. Проте, AmericanPregnancy.org попереджає, що якщо ви збираєтеся з’їсти мідії, ви повинні переконатися, що вони добре приготовлені. Щоб убезпечити себе, варити мідії і інші молюски, поки їх оболонок відкриті, і відмовитися від будь-яких мідій, які не відчиняються самі по собі під час приготування їжі.

мідії Nutrition

Із застереженням, що мідії повинні бути добре приготовані, вони насправді дуже хороші джерела кілька важливих поживних речовин, пояснює 1990 статтю в «Журналі Американської асоціації Дієтичні.» Як і багато інших ракоподібні, вони з високим вмістом білка і мінеральних цинку. Вони також досить високим вмістом заліза, яке вам необхідно під час вагітності, щоб збільшити обсяг крові. Нарешті, мідії з низьким вмістом жиру, що робить їх серце здоровим.