Чи можу я з’їсти йогурт під час вагітності?

Якщо ви вагітні, ви, ймовірно, часто знайти собі цікаво чи конкретна їжа, яку ви зазвичай їсте – або тепер жадаєте, що ви вагітні – це безпечно. Йогурт є прикладом їжі, яка, в межах певних обмежень, не тільки безпечно вживати в їжу, але також має переваги для здоров’я для вас і вашої дитини.

що Йогурт

Йогурт ферментований молочний продукт, зроблений, коли молоко культивують з деяким не-шкідливих бактерій, таких як Lactobacillus ацидофілін. Ці бактерії перетравлюють цукор в молоці – зокрема, вони переварюють лактозу – для енергії, пояснює д-ра. Реджинальд Гарретт і Чарльз Грішей в своїй книзі «Біохімія». Коли люди перетравлювати цукор, вони роблять продукти життєдіяльності вуглекислий газ і воду, при більшості умов. Йогурті бактерії замість цього зробити молочну кислоту, яка вступає в реакцію з білками в молоці, утворюючи кислий смак і кремоподібну текстуру.

йогурт харчування

Йогурт, тому що це зроблено з молочних продуктів, має всі поживні переваги молока, а потім деякі з них. Як молоко, йогурт з високим вмістом кальцію, що вам потрібно, якщо ви вагітні, тому що ви поставки вашого зростаючого дитини з кальцієм для росту кісток, пояснює Хайді Меркофф і Шерон Мазель в своїй книзі «Що чекати, коли чекаєш дитину. ” Йогурт також містить білка, який ви і ваша дитина використовувати для вирощування нових клітин, а також багато вітамінів.

Прибуток

Бактерії в йогурті нешкідливі для людини: вони не можуть викликати інфекцію. Насправді, ці бактерії насправді допомогти в травної функції і тому іноді називають «пробіотики». Під час вагітності, ваш травний тракт сповільнюється, щоб збільшити кількість їжі, доступної для вашої дитини, пояснити Murkoff і Мазель. Це може збільшити ризик запору, який може збільшити ризик розвитку геморою. Вживання в їжу йогурт допомагає в підтримці ваше травлення регулярно.

стурбованість

Є два типи йогурту, щоб уникнути під час вагітності. По-перше, тому що ваша імунна система не настільки функціональним, як це зазвичай буває, уникнути йогурт, зроблений з непастеризованого молочних продуктів, зверніть увагу DRS. Майкл Ройз і Мехмет Оз в своїй книзі «Ви: Народження дитини.» Цей йогурт може містити шкідливі бактерії. По-вторихі, уникнути жирного йогурту і інші жирні молочний: Ці джерела молочних продуктів мають занадто багато насичених жири, що є серцем нездорового і може привести до надмірного збільшення ваги вагітності.

міркування

В цілому, йогурт є хорошим доповненням до вашої вагітності дієти. З низьким або знежиреного молочного джерела, він може допомогти забезпечити ваші щоденні потреби в білку і деяких вітамінів і мінералів, а також забезпечують енергію. Багато придбані в магазині марки містять велику кількість доданого цукру або кукурудзяного сиропу, так що якщо ви намагаєтеся уникнути отримати занадто велику вагу під час вагітності, ви можете купити простий йогурт і підсолодити по своєму смаку за фруктами або медом.